Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

selam, ben 4 yıl once yaptırdım. mentor. çok memnunum. zamanla daha da doğal oldular. Asla rahatsız edecek sertlikte değil.

Ben cuma günü ameliyat oldum doktorumla konuştuğumda mentor kullanıcağını söyledi şuanlık yumuşamasını bekliyorum yeni olduğu için demir gibi ama görüntü tatmin edici ☺️☺️
zamanla daha doğal ve güzel olacak. uyusuklukda vardır o da gececek. her yonden tatmin olacaksın :)

selam, ben 4 yıl once yaptırdım. mentor. çok memnunum. zamanla daha da doğal oldular. Asla rahatsız edecek sertlikte değil.

merhaba sorumun üzerine yazmışsınız ama yine de emin olamadım, damla mı taktırdınız yani cohesive 3 olan mı?
yuvarlak taktıranların cohesive 1 olduğu için onların yumuşaklığı ile ilgili bi kaygısı olmuyo zaten.

Ben sadece mentor olduğunu biliyorum. emin değilim ama yuvarlak sanırım. Diğerlerini bilmiyorum.

Benimde MENTOR hiçbir şikayetim yok gayet memnunum Bu arad Diğer marka daha yumuşakmış ya Yumuşak olması Arzu edilen bir durum değildir ki normalden daha yumuşak olmasından Söz ediyorum Çünkü zaten yumuşar zamanla Göğsün TAŞ gibi olanı Makbul değilmidir diri olanı :26: Yumuşak Cıvık Iyyyyy :KK1:
gayet halkısın arkadaşım benimkide mentor bir daha ameliyat olsam mentor taktırtırım

Merhaba,
3 gun once polytech anatomic implant takildi. Doktora gittigimde ordaki numuneler cok yumusakti sanirim benimki de yumusak doktor polytech icin hem fiyat olarak uygun hem de kalitesi cok iyi dedi. Mentor da getirebiliriz istersen dedi ama o amerikadan polytech almanyadan geliyormus. Polytechde sorun yasamazsin iyidir dedi.. onun yalancisiyim, mantikli da geldi

ben 126 kilodan 55 kiloya düştüm birtanem daha sonrada mecbur kaldım heryerim sarktı çok sıkıntılı dönemlerden geçtim ben daha neler neler anlatsam destan olur vallaha iyiki de bu siteye üye oldum en azından sizlerle tanıştım mutluyum

X