Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Nasıl yani??

bende taktıralı 20 gün oldu ama hala taş gibi. doktor mentor marka kullandı. merak ediyorum hep böyle mi kalacak? sanırım mentor diğerlerine göre biraz daha sert

Slm bende mayista Mentor protez t
bende taktıralı 20 gün oldu ama hala taş gibi. doktor mentor marka kullandı. merak ediyorum hep böyle mi kalacak? sanırım mentor diğerlerine göre biraz daha sert

Bende Mayista ameliyat oldum Mentor kullanildi biraz daha zaman gecmesi gerekiyor merak etme yumusayacak benimki de cok sertti daha yavas yavas basladi yumusamaya

Haklisin benimde ayni oldu suan 2.5 ay oldu nerdeyse daha yeni yumusamaya başladi iyi oluyor ama gittikce dahada yumusayacak mi acaba

Mentor 1 'ler neredeyse natrelle yumuşaklığı veriyor. Diğer mentorlarla bir fark oluyor malesef natrelle yumuşakşığında. Ama kişinin kendi memnun ve mutluysa çok da sorun edilcek bir ayrıntı değil bu kızım kızlarr

Bencede arkadasa katiliyorum sonuçta Mentor da Natrelle de iyi markalar kim nasil osterse kullanilabilir kişinin tercihi bencede

Arkadaşlar toplam ameliyat maliyeti 4000-5000 tl lerden bahsediyorlar nasıl oluyor bu? mentorun kohensiv ııı implantı 1200 dolar civarında yani sadece implant 3600 bunun doktoru anestezisti hastahanesi var . Bu fiyatlara yaptıranlara ne takıyorlar? Yada ben mi kazıklanıyorum acaba

Merhaba arkadaslar 3 sene once mentor marka protez takdirdim bir gun sabah bir kalktim sag mememde inanilmaz agri ve meme ucunda kasinti basladi birkac gun sonra sag meme kafam kadar olmustu hemen doktorumu aradim mr istedi mrda silikonun patladigini ogrendik firmayla iletisime gecildi bu markada boyle birseyin cok zor oldugunu soylediler ve hastane ucretini karsilamiyorlar silikonuda cikarip amerikaya gondereceklermis eger onay verirlerse sonra silikon gondereceklermis sonra birdaha ameliyat olup silikon takilcakmis bu durum benim memem ve vucudum yol gecen hani gibi olacakmis lutfen bu markayi taktirmayin firma garanti belgesi oldugu halde malinin arkasinda durmuyor ve ben su an ne yapacagimi bilmiyorum

şoktayım şuan. Çok geçmiş olsun. Garanti belgesiyle mahkeme yolunu denediniz mi?

Kesinlikle araştırın, danışın derim. Sağlık sonuçta
doktorumla gorusme halindeyim surekli sorun turkiyeye getiren distiribitorde urunun arkasinda durmuyor mentorun sitesini inceledim zaten turkiye distiribitoru gozukmuyor bile sayfasinda bu insanlar ulkeye nasil sokuyor bu urunu anlamadim birde garanti belgesi var diye arastirip taktirmisdim

Kizlar dogrusunu burayada yazayimda patlamis silikon var diye kafaniz karismasin megerse silikonum patlamamis mrda neden oyle cikti bilmiyorum lakin kapsul hic olusdurmamis vucudum haliyle silikonda hic yerlesip oturmamis vucudum ince bir zar yapmis o zarda yirtilinca vucut odem yapmis memis şişmiş pazar gunu ameliyatimi oldum silikonlarimi cantama koydum geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…