Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Kizlar ben silikon esliginde diklestirme yaptiracagim insallah, iki doktorla görüstüm ve ikiside Mentor marka kullandigini söyledi ve ikiside 300cc civarinda bana yakisacagini söyledi. Benim zaten dokum var ölcüm 75C 3 cocuk emzirdim, gögüslerim sarkik ve yumsak. Tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim

merhaba herkese, ben de meme estetiği olmak istiyorum. bir kaç arkadaşım var olan, çok güzel oldular ve çok memnunlar. onlardan aldığım bilgiye göre fde onaylı silikon olması gerekiyormuş. ama marka olarak bilmiyorum, hangi marka fde onaylı ? bilen varsa paylaşırsa çok memnun olacağım. bir de izmir de bildiğiniz bir doktor var mı ? devlet olmasın ama, özel olsun. nedense devlet hastanelerine güvenim yok hiç.

Mentor ve allargen fda onayliymis

canım teşekkür ederim. Mentor ve alargen, not aldım defterime. peki doktor önerisi olan var mı ? bütün iyi doktorlar bildiğim kadarıyla istanbul da ama izmir de hiç mi yok öneri yapabileceğiniz ?

canım teşekkür ederim. Mentor ve alargen, not aldım defterime. peki doktor önerisi olan var mı ? bütün iyi doktorlar bildiğim kadarıyla istanbul da ama izmir de hiç mi yok öneri yapabileceğiniz ?
Öneri icin meme büyütme estetiği bolume yaz canim kizlar yardimci olurlar

Ben Protez esliginde meme diklestirme icin iki Doktorla görüstüm Dr.Teoman Dogan ve Dr.Sükrü Yazar, ikiside Mentor Markayi tercih ettiklerini söylediler onun icin benimki Mentor olacak herhalde

Çok iyi seçim canım.. Bende 450 cc high profile yuvarlak mentor taktırdım. 1. yumuşaklıkta. Popom basen bölgem geniş ve çıkık,,, belim 62 göğüste orta boy bii armut kadar falandi işte Popoyu değerlendirmek gerek dedim bir çıkıntılı hat daha ekledim nacizhane vücuduma Ne kötümü yapmışım ???

Şuan memnunum diyeceğim herhangi bir şey yok daha çok yeni 4. gün ve drenleri bile duruyor. Aşama aşama gozlemleyeceğam

Arkadaşlar ben de mentor high profile 300 cc round taktırdım, çok memnunum ama bence diğer önemli bir konu protezin konulduğu plan, protez ameliyatından sonra çok kas ağrısı, meme ucu uyuşukluğu hatta kol uyuşukluğu gibi şeyler duymuştum ve çok korkmuştum ama benim protezim kas zarı altına konuldu, bu plan ile bu tür şeyler artık olmuyormuş. Size de bunu öneririm çünkü çoğu doktor bu tekniği kullanmıyor, çok yeni tekniklerden haberdar değiller. Ben Op.Dr.Süleyman Taş a oldum, gayet memnunum, tavsiye ederim.

Arkadaşlar yeni birşey duydum Türkiye'de artık Nagor firmasının dağıtımcısı yokmuş. Bir arkadaşım ile konuştuk ben de kendisine bana doktorumun Mentor önerdiğini ve çok memnun olduğumu söyledim. Sizler de bilin istedim. İyi haftalar

Benim operasyonumu Dr.Alper Tuncel yaptı ve "kas zarı altı" 275 cc yuvarlak orta artı profil Mentor protez kullanıldı. Bende de hiç ağrı olmadı ama kas zarı altına sanırım birçok plastik cerrah oldukça hakim. Hatta birçok doktor artık kas altı yerine bu tekniği daha çok tercih ediyormuş. Yanlız ameliyatın süresi bu şekilde biraz uzuyor(benimki 1,5 st filan sürmüş). Dışarıda bekleyen yakınları baştan uyarmalısınız Sevgiler

kaca yaptrdın acaba bende yaptrmak istyorum

Natrelle şu anki protezlerin arasında en iyisi, en çok kendini geliştireni.
Yarın bu durum değişebilir de tabii ama bu günün koşullarında piyasadakilerin en iyisi budur.
En iyisi oldugu kim diyor??? protezin kendini geliştirmesi ne demektir az açsanıza,,, cidden merak ettim? natrellenin protezler arasında en iyisi oldugu tezini kim çıkarmış?

En iyisi oldugu kim diyor??? protezin kendini geliştirmesi ne demektir az açsanıza,,, cidden merak ettim? natrellenin protezler arasında en iyisi oldugu tezini kim çıkarmış?
Bi yorum da ben yapayim dedim.bende suan mentor marka protez var.18 kasimda ikinci ameliyatimi olucam.doktoruma sordum en son goruşemde.yine mentor mu kullanicaksiniz diye.protezim degisecek.ben hep mentor kullaniyorum dedi.protez markalarinin icinde kapsül olayi en az olan marka mentor dedi.diger protezler icinde fiyat olarak en pahali olan mentor ama en guvenilir marka da bu demisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…