Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

En iyisi oldugu kim diyor??? protezin kendini geliştirmesi ne demektir az açsanıza,,, cidden merak ettim? natrellenin protezler arasında en iyisi oldugu tezini kim çıkarmış?
hiçbir markanın hiçbir markaya üstünlüğü yoktur sadece bazı markalar x dr ile anlaşmalı bazı markalar y dr ile anlaşmıştır bu aynı mümessillerin dr lara gidip kendi ilaçlarını tanıtması gibidir ve o dr lar sürekle silikon kullandıkları için piyasa fiyatının çok cok altına alıyorlar aslında bi meme ameliyatı 4000 asla geçmez maliyet olarak geri kalan dr un kendi ününe göre aldığı kardır.

ekol DR FATİH Bey çookk şanslıyımki ınunla karşılaştımm izmirde gezmediğim doktor kalmadı hepsi olmaz deyip küçücük takmaya çalıştı fatih bey 375 cc taktı 6 ay oldu inanılmaz mennunum isteyene resim göneririm
Sakın küçük taktırmayın pişman olursunuz

canım teşekkür ederim. Mentor ve alargen, not aldım defterime. peki doktor önerisi olan var mı ? bütün iyi doktorlar bildiğim kadarıyla istanbul da ama izmir de hiç mi yok öneri yapabileceğiniz ?
ekol DR FATİH Bey çookk şanslıyımki ınunla karşılaştımm izmirde gezmediğim doktor kalmadı hepsi olmaz deyip küçücük takmaya çalıştı fatih bey 375 cc taktı 6 ay oldu inanılmaz mennunum isteyene resim göneririm

Bende mentor vArdı on yıldır,bir yıl sagmama ragmen en küçük problem yasamadım,şimdi 325 cc high prfile ile degiştirttim ama gözüme çok büyük geliyorlar,zamanla alışırım herhalde:KK66:

ben resim isterim çünkü hem çok korkuyom hemde yaptrmak istyom

İzlermisin beni canım

izler misin canım

gectiğimiz cuma ameliyat oldum aksam 7de cumartesi oglen taburcu ettıler suan agrım acım war tabi zor yazıyorum hatta :-) bana kas altı takıldı göğüs yapısı dokusu az olduu için sağ gogsum daha kücük oldugu için 320 cc takıldı sol göğsüme 275 cc takıldı oranladı bi şekilde aylin hanım cok tatlı bir doktor kendisi cok tesekkür ediyorum ona allah razı olsn ondan.. hee bana mentor marka takıldı suan sertler tabıkı ustumde tır warmıs gıbı :) ama dha 3.gunum dogaldır annem yatırıp kaldırıyo tek basıma bişi yapamıyorum ondan sıkıldm bıraz bakalm salı pansumana gıdıcem ınsallah enfeksiyon falan kapmamıştır.. gelişmeleri paylasırım aynaya bakmıcam 3 hafta oyle dedı doktorum :)
PEKİ CANIM SANA HİGH PROFİL YUVARLAK MI TAKILDI?

Çok teşekkür ederim ilgin için saol... Benim göğüsüm hiç yok değil biraz var ama içi yumuşak yani dolgun değil. Doktor 275cc yeterli olur dedi ben biraz dolgun istıyorum acaba az mı olur dedim.Hiç görmedim ameliyat olmuş göğus nasıl duruyor bilemiyorum.
Bana doktor göğüs kafesin küçük fazlası hoş olmaz dedi. Sanırım daha dolgun durması için yuvarlağı tercih edicem ve meme altında iz görünür diye koltuk altını tercih etmek istedim ama sende hiç iz kalmadığını söyleyince sanırım meme altı daha mantıklı. İzin geçme süresi ne kadar sürüyor birde ameliyattan ne kadar sonra normale biniyor herşey. Yani kendi göğüsün gibi hissediyor musun?Ben Adanadayım şimdi tek sorunum yanımda kimse yok yalnızım sadece annemin haberi var oda karşı zaten. O yokken yaptırıcam.. arkadaşımında sınavı varmış gelemeyecek:KK43: Ama vazgeçmicem bu sefer kararlıyım ve cesaretliyim zaten gününüde aldım hazırım:)))
CANIM OLDUNMU AMELİYATINI SEN NASIL MEMNUNMUSUN DOLGUNLUKTAN.

Kizlar bugun ameliyat oldum mini karin ve gögüs buyutme , doktor 385cc takmis markasi nutralle yuvarlak bukac beden olurki cok agrim varya

X