Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

bende 11 şubata gün aldım ama hiçbir fikrim yok bana da yollar mısınız

merhaba düz veya pütürlü protezlerin avantaji negatifi ne olabilirki? bana hangisi uygun olur diye nasil ögrenebilirim?

Canm bnde 20 ocakta amlyat oldm ekol fatih bey ve çok memnunm...çok araştrdm fatih bey bana güven verdi ve pişman değlm..
geçmiş olsun şu anda nasılsınız ağrı sızı vs beni en çokta onlar korkutuyor fatih bey hangi hastanede

geçmiş olsun şu anda nasılsınız ağrı sızı vs beni en çokta onlar korkutuyor fatih bey hangi hastanede
Tşkr ederm daha iyiym canm protez ve dikleştirme amlyatı oldm ben..aģrı 3 gün falan oldu ama dayanlmcak bi aģrı değl..korkma :))fatih uygur izmr ekolde.bir hafta sonra daha rahat oluyorsnz...

Tşkr ederm daha iyiym canm protez ve dikleştirme amlyatı oldm ben..aģrı 3 gün falan oldu ama dayanlmcak bi aģrı değl..korkma :))fatih uygur izmr ekolde.bir hafta sonra daha rahat oluyorsnz...
hmm keşke adana da olsaydı...3 gün ise katlanırım çünkü benim 1 hafta sonrasında işe dönmem lazım artı bensiz uyuyamayan bir kızım var benim bende de hem protez hem dikleştirme olacak hangi gün olacağı salı günü belli olacak inşallah.ikisi bir arada olunca izi nasıl oluyor ters T değil mi

Ters T ve meme ucu etrafı dikiş izi oluuor..bnm daha bantli dikişler pazartsi çıkcak.doktorum 1 yıl içnde izlern iyice azalacağni soyledi ..

Ters T ve meme ucu etrafı dikiş izi oluuor..bnm daha bantli dikişler pazartsi çıkcak.doktorum 1 yıl içnde izlern iyice azalacağni soyledi ..
Merhaba bugün doktorla görüştüm lolipop kesi olacağını kas üstü yuvarlak mentör marka protez kullanacağını,izler konusunda elinden geleni yapacağını söyledi bakalım hayırlısı

Merhaba bugün doktorla görüştüm lolipop kesi olacağını kas üstü yuvarlak mentör marka protez kullanacağını,izler konusunda elinden geleni yapacağını söyledi bakalım hayırlısı
Merhaba cnm.aynen benm dikişlerm.de o şekilde.izler çok ince..1 yıl gbi bi sure snra yok denecek kadr azalr dedi doktorum..

Canm benm 325 cc mentor yuvarlak plus profile.üstler boştu benm damla olmaz dedi yuvarlak kullanmamz lazm ddi.+dikleştirme var benm biliyosn..sana kaç cc kullanlcak
Evet aynen benimde öyle olacak cc doktor siz Nasıl isterseniz öyle yaparız dokunuz var nasılsa dedi

Mentor ve yuvarlak olacağı kesin zaten ha birde benimki kas üstü olacakmış hangisi daha az acı veriyordu kas altımı,üstümü şu cc olayına bi türlü aklım ermiyor aynı cc herkeste farklı duruyor
Kas ustu agrisiz, en kolay atlatilani :)
1 haftada kol hareketlerin eskiye doner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…