Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

HMMM BENDE HEM BÜYÜK İSTİYORUM HEM DOĞAL İSTİYORUM HEM YUMUŞAK ISTIYORUM MAŞALLAHIM VAR
Ben de öyle, dolgun istiyorum ama yapay istemiyorum. Diri istiyorum ama yumuşak olsun istiyorum.birleşik dursun istiyorum ama ayrık uçları nereme koysam bilmiyorum. Yuvarlak istiyorum ama damla gibi dursun istiyorumDaha neler neler ....

Ohhh ooohhhh aynı ben ooofff yarın muayenem var çok heyecanlıyım

Ohhh ooohhhh aynı ben ooofff yarın muayenem var çok heyecanlıyım
Canım Dr a ne istediğini çok iyi anlat. En doğal en dolgun, yanlardan taşmayan, top gibi durmayan .... Bunları mutlaka belirt. Cc ye takılma Dr un en doğru kararı verecektir. Hadi hayırlısı. Görüşmeden sonra yaz.

ooofff evet hepsını anlatıcam ınş çenemden bıkıp kolumdan tutup atmaz ama işte doktorlar hiç büyük taraftarı deıl o yuzden bıraz tereddütlerım var

BENDE GÖRÜŞTÜM TAMAMDIR HERALDE BEN SENELIK IZINIMDE OLUCAM IZINE CIKMADAN ARA DEDI HEMEN AYARLARIZ AMELIYATINI DEDI NUMARASINI VERDI AĞUSTOSTA İNŞ BU ARADA HMM GÖĞÜS DOKUN VARMIŞ ÇOK İYİ DEDİ

arkadaşlar bu işin maliyeti nedir. Birde tek gögüs ucum yok ikisi aynı anda olabilir mi. Yaptıranlar takibe alabilir mi ? kimi önerirsiniz. bu işe başlamadan neyi araştırmamı önersiniz.

arkadaşlar bu işin maliyeti nedir. Birde tek gögüs ucum yok ikisi aynı anda olabilir mi. Yaptıranlar takibe alabilir mi ? kimi önerirsiniz. bu işe başlamadan neyi araştırmamı önersiniz.
Canım yeni konu aç bence, bi de nerede yaşadığını veya ameliyat olabileceğini yazarsan, arkadaşlar yardımcı olur? Şimdiden geçmiş olsun . Ben Ankara'da Volkan Tayfur a sadece meme büyütme olacağım.

Oku oku bitmedi ya .. son sayfalari okudum artık. .
yani kizlar simdi allergen dediginiz markanin silikonu natrelle mi ? Nagor ve arion ney ? Onu taktiranlar fda onaysiz mi taktirmis oldular ?
Ay cok karisti kafam ya herkes bisi söylüyor

Oku oku bitmedi ya .. son sayfalari okudum artık. .
yani kizlar simdi allergen dediginiz markanin silikonu natrelle mi ? Nagor ve arion ney ? Onu taktiranlar fda onaysiz mi taktirmis oldular ?
Ay cok karisti kafam ya herkes bisi söylüyor

allergan firmanın ısmı .allergen ın goz damaları var mesela . natrelle markası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…