Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Eyvah :KK53: Kaçırdım o zamann.. geri gelir dimi ? Hiç şans yok zaten bu konuda bende. Önce Ömer Hoca'nın methini duydum, niyetlendim muayeneye olmaya, Hacettepe den gitti.. Şimdi de Haldun Hoca. :KK5: Ben en iyisi Figen Hoca gitmeden yakalayayım, çok teşekkür ederim hatırlatma için :)

rica ederim cnm :) geri gelecek tabi ki. mayısta dönecekmiş ama o zamana kadar beklemek zor gelir :KK1: figen hanım muayene etse de nasılsa haldun bey de girecek ameliyata. bi an önce muayene olun bence. yaz yaklaşıyo ve ameliyat zor olur sıcaklarda. yapmazlar zaten diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi :26:

rica ederim cnm :) geri gelecek tabi ki. mayısta dönecekmiş ama o zamana kadar beklemek zor gelir :KK1: figen hanım muayene etse de nasılsa haldun bey de girecek ameliyata. bi an önce muayene olun bence. yaz yaklaşıyo ve ameliyat zor olur sıcaklarda. yapmazlar zaten diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi :26:

Bence de bir an önce muayene olmalıyım perşembe olucam da avalonodcum muayeneden 6 gün sonra ameliyat olan bir arkadaş vardı galiba, servis çok yoğunmuş pek bekletmiyorlarmış diye duymuştum mayısta ameliyat olsam bile temmuza iyileşirim diye düşünüyordum canım hatta sargılı, sporcu sütyenli KPSS 'ye girmek bile ameliyat olmama engel olamazzz her türlü sıcağa dayanırım :KK9:

hacettepede ne kadar tutyo kızlar hangi çeşit iszinki

Bence de bir an önce muayene olmalıyım perşembe olucam da avalonodcum muayeneden 6 gün sonra ameliyat olan bir arkadaş vardı galiba, servis çok yoğunmuş pek bekletmiyorlarmış diye duymuştum mayısta ameliyat olsam bile temmuza iyileşirim diye düşünüyordum canım hatta sargılı, sporcu sütyenli KPSS 'ye girmek bile ameliyat olmama engel olamazzz her türlü sıcağa dayanırım :KK9:
hadi hayırlı olsun şimdiden cicilerin :KK1: figen hanımdan mı aldın randevu ? ben de muayeneye gittim ve 6. gün ameliyattaydım :))) 1. ayı atlatınca pek bi sıkıntı kalmıyo zaten. sadece kollarına çok yüklenmemeye dikkat ediosun o kadar. umarım sonuç da hayal ettiğin gibi olur ve mutlu olursun :KK1::KK1::KK1:

hadi hayırlı olsun şimdiden cicilerin :KK1: figen hanımdan mı aldın randevu ? ben de muayeneye gittim ve 6. gün ameliyattaydım :))) 1. ayı atlatınca pek bi sıkıntı kalmıyo zaten. sadece kollarına çok yüklenmemeye dikkat ediosun o kadar. umarım sonuç da hayal ettiğin gibi olur ve mutlu olursun :KK1::KK1::KK1:

inşallah çok sağol haftaya gelişmeleri yazarım sana burdann :KK16:

sen nasıl olcaksın mavi kelebek . hangi yaöntem ve ne kadar tuttu

Haftaya Hacettepeden randevu alıcam kararlaştırma yapıcaz Figen Hoca ve Haldun Hocayla. Kısmetse tabii.. Kas altı 300ccden aşağı olmayacak şekilde yuvarlak meme altı kesisi düşünüyorum,tabi şuan sadece düşünüyorum hocalar ne der bilmiyorum inşallah istediklerim olur fiyat olarak 3500-4000 den fazlası ödeyemem umarım fiyat konusunda da anlaşırız hastaneyle :KK1:

Haftaya Hacettepeden randevu alıcam kararlaştırma yapıcaz Figen Hoca ve Haldun Hocayla. Kısmetse tabii.. Kas altı 300ccden aşağı olmayacak şekilde yuvarlak meme altı kesisi düşünüyorum,tabi şuan sadece düşünüyorum hocalar ne der bilmiyorum inşallah istediklerim olur fiyat olarak 3500-4000 den fazlası ödeyemem umarım fiyat konusunda da anlaşırız hastaneyle :KK1:

inşallah istediğiniz gibi olr. kesinleştiğinde bilgi verirsrniz çok sevinirim. alıntı yaparak ama yoksa görmeyebilirim. teşekkürler
şimdiden geçmiş olsun :)

inşallah istediğiniz gibi olr. kesinleştiğinde bilgi verirsrniz çok sevinirim. alıntı yaparak ama yoksa görmeyebilirim. teşekkürler
şimdiden geçmiş olsun :)

:KK34: tabii haber veririm zevkle :KK16: çok teşekkür ederim siz de olmayı düşünüyorsunuz galiba? Ankarada mısınız?

Avalonodcum yeni bir başlık açmak istiyorum hem burayı işgal etmemek için hem yeni başlangıcım için :KK31: nasıl yapıcam biliyosan anlatır mısın ? ordan yazarım :KK1:

Canım Avalanod yerine ben cevap vereyim. En üstteki Meme Estetiği başlığına tıkla, herkesin meme estetiğine dair konularının olduğu sayfays geleceksin. En alta in, sol köşede kocaman pembe bir Yeni Konu Aç butonu var. Ona tıkla, başlığını ve mesajını yaz. Yazdıktan ve yayınlandıktan sonra değiştirmek istersen, mesajın altında mesajı düzenle butonu çıkıyor. Ona basıp, mesajını revize edebilirsin canım.
Hadi bakalım, bekliyoruz konunu :-)

Canım Avalanod yerine ben cevap vereyim. En üstteki Meme Estetiği başlığına tıkla, herkesin meme estetiğine dair konularının olduğu sayfays geleceksin. En alta in, sol köşede kocaman pembe bir Yeni Konu Aç butonu var. Ona tıkla, başlığını ve mesajını yaz. Yazdıktan ve yayınlandıktan sonra değiştirmek istersen, mesajın altında mesajı düzenle butonu çıkıyor. Ona basıp, mesajını revize edebilirsin canım.
ben de öğrenmiş oldum böylece :KK1: tşklr ...

Zaman daraldikca heycandan uykusuzluk iyice artti :) olsada bitse artk :/

Buradaki kadınların (sen ve senin gibi kadınların) yardımseverliği, yufka yürekliliği, işbirliği ve duyarlılığı sebebiyle üye oldum buraya. Okudukça sevindim, iyi insanlar hala var diye..
Çok teşekkür ederim Dwarkelfcim.. Hep yazmak istemiştim bunu vesile oldun :101:
Doktorlarla görüşme sonrası yepyeni konumu da açıcam hemen sayende :KK16:

Buradaki kadınların (sen ve senin gibi kadınların) yardımseverliği, yufka yürekliliği, işbirliği ve duyarlılığı sebebiyle üye oldum buraya. Okudukça sevindim, iyi insanlar hala var diye..
Çok teşekkür ederim Dwarkelfcim.. Hep yazmak istemiştim bunu vesile oldun :101:
Doktorlarla görüşme sonrası yepyeni konumu da açıcam hemen sayende :KK16:

Aynen canım, özellikke bu başlık altındaki üyelerin yardımlaşması takdire şayan. Bende çok destek aldım, şimdi destek olma sırası bende :KK9:
Güzel haberlerini bekliyoruz ama çok geç kalma, oturması 3 aydan sonra olduğu için daha geçe kalırsn yazı kaçırırsın, benden söylemesi :KK9:

Son iki gün geçmek bilmez şimdi. Ben ağızıma lokma koyamamıştım heyecandan. Bir ay geçti, o da geçecek inşallah hayırlısıyla. Sonra da oturması için gün sayacaksın :18:

aynen cnm ya bir yarın kaldı perşembe ameliyat heycandan uykularım iyice kısaldı zorla bir kaç saat uykuya dalıyorum:) bir heves gittim sabahlık ve pijama aldım hastaneye öyle bi gidicem ki sanırsın tatile çıkıyorum:) neler koysam neler alsam diye :) annemde narkozdan dolayı biraz tedirgin halbuki daha önce 3 kere narkoz 1 kere sedasyon aldm:KK70: hepsinde biraz zor uyandığım için kadıncağız herseferinde stres oluyor. Doktorla süreyi de uzun söyledik ki paniklemesin bir buçuk saat dediğinde üzerine zaman geçtimi heycanlanıyor giriş çıkışımız 2-2.30 saati bulur dedik ki boşuna panik olmasın hem. Hem keyifli hem heycanlı hem de hafif bir korku durumum da mevcut , olup bitsede çıksam diyorum inş artk. Ablamda haftasonuna program yapmış gelirmsn diyo nasıl kalkarım bilmiorum :KK70: perşembe ameliyat olup cumartesi gezmeye çıkabilen varmıymış :KK52::KK52::KK52: birde sitede dayanılmaz ağrılar yazılarını okudukça stres oluyorum bence ameliyat sürecimizi bu kdr ürkütücü anlatmasak şuan kendimden pay biçiyorum gece uykuya dalmadan önce dayanılmaz ağrılarım oldu , çekilecek gibi değil , memelerimi dahi gözüm görmüyor yazılarını okuduktan sonra uyku muyku hak getire:)

X