Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Teşekkür ederim.. Göğüs kafesin kaç cm? benimki 71-72 mesela. Zaten küçük bi protez 240cc kas zarı altı. 2.5 ay oldu. Şuan 2 parmak boşluk var arada.yani çok ayrık değil ama çok da birleşik değil. Biz 275 diye konuşmuştuk ama olmamış ameliyatta ben de üzülmüştüm baya da şimdi alıştım:)
Ama şöyle bir şey var tabi. mesela daha büyük protez olsa evet daha yapışık durabilirdi ama meme uçlarını ortalamak için ne kadar ortaya gelebilir ki. o yapıyla alakalı sanırım birleşik olup olmaması

canım benimki 74 ck civarı bnm meme dokum hiç yok nerdeyse seninde öyle miydi? portakal gibi durmasından korkuyodum bu arada fotorafların varsa görebilir miyim?

canım benimki 74 ck civarı bnm meme dokum hiç yok nerdeyse seninde öyle miydi? portakal gibi durmasından korkuyodum bu arada fotorafların varsa görebilir miyim?

Yok yani yok değildi hatta hasta bakıcı kadın senin varmış az da olsa bazılarının düz oluyor diye bir espiri de yaptı kendi çapında:p Fotoğrafım şuan yok ama ekleyabilirsem bu yakınlarda eklerim görmüş olursun. öyle portakal gibi bi görüntü yok canım ama ben de kendi cc' me yakın çok fotoğraf göremediğim için karşılaştırma imkanım olmadı pek. genelde forumdaki arkadaşların daha büyük cc'lerde. sana da 300 civarı dendiyse niye ultra high profil gerekli anlayamadım. yani benim cc küçük olunca çok basık durmuş o yüzden uhp olmuş.

evet bende merak ediyorum beden ölçüsü küçük olup meme dokusu olmayanlarda portakal koymuş gibimi duruyo çok kötü bir görüntü doğallıkdan uzak

gectiğimiz cuma ameliyat oldum aksam 7de cumartesi oglen taburcu ettıler suan agrım acım war tabi zor yazıyorum hatta :-) bana kas altı takıldı göğüs yapısı dokusu az olduu için sağ gogsum daha kücük oldugu için 320 cc takıldı sol göğsüme 275 cc takıldı oranladı bi şekilde aylin hanım cok tatlı bir doktor kendisi cok tesekkür ediyorum ona allah razı olsn ondan.. hee bana mentor marka takıldı suan sertler tabıkı ustumde tır warmıs gıbı :) ama dha 3.gunum dogaldır annem yatırıp kaldırıyo tek basıma bişi yapamıyorum ondan sıkıldm bıraz bakalm salı pansumana gıdıcem ınsallah enfeksiyon falan kapmamıştır.. gelişmeleri paylasırım aynaya bakmıcam 3 hafta oyle dedı doktorum :)

gectiğimiz cuma ameliyat oldum aksam 7de cumartesi oglen taburcu ettıler suan agrım acım war tabi zor yazıyorum hatta :-) bana kas altı takıldı göğüs yapısı dokusu az olduu için sağ gogsum daha kücük oldugu için 320 cc takıldı sol göğsüme 275 cc takıldı oranladı bi şekilde aylin hanım cok tatlı bir doktor kendisi cok tesekkür ediyorum ona allah razı olsn ondan.. hee bana mentor marka takıldı suan sertler tabıkı ustumde tır warmıs gıbı :) ama dha 3.gunum dogaldır annem yatırıp kaldırıyo tek basıma bişi yapamıyorum ondan sıkıldm bıraz bakalm salı pansumana gıdıcem ınsallah enfeksiyon falan kapmamıştır.. gelişmeleri paylasırım aynaya bakmıcam 3 hafta oyle dedı doktorum :)

canım öncelikle geçmiş olun darısı bekleyenlerin başına Aylin hanım derken Prof. dr. Aylin Bilgin Karabulut bende onadan aldım amliyat günümü o nedenle merak ettim canım:)

Son düzenleme:
Canım cok gecmiş olsun.. Bende mentor kas altı 375cc oldum. 1 ay cok cektım ama..hersey geride kalınca cektigin acılar bile aklına gelmio. İlk yaptırdıgımda pişman olmustum bu kdr acıya degermiydi diye:) ama inan buna deger. Yaklasık 9 ay olucak hiçbir agrı acı hiçbişi yok. Sankı hiç operasyan gecırmemiş gibiyim Sankı hep varmışlar gbi.. Biraz sabır ve cektıgın agrı acıyı tahmin edıyorum. Hareketsiz yatmaktan kacın bence. Dolas ewde. Sürekli yatma yoksa yattıgın yerden kalkmakta cok zorlanırsın .. Tekrar gecmşş olsn. Acil sifalar:KK66:

hangi marka iyi aklım cok karıstı..en cabuk yumsayan hangisi ?

tabi ki mentor :)

bir çok meme büyütme ameliyatı olup, bütün protezleri deneyen bir hasta verebilir bunun yanıtını.
ya da farklı protezlerle çalışmış doktorlar.
hatta net bir yanıtı da olamaz bu sorunun. neden dersen,
bir hastanın meme dokusu yeterlidir. en sert protez kullanılmıştır ama yumuşama yeterli derecededir.
ya da,
başka bir hastanın meme dokusu azdır. belki orta derecede yumuşak olan protez kullanılmıştır ama yeterli yumuşama gerçekleşmemiştir.
başka bir örnek:
protez eğer kişinin bedenine uygun seçilmediyse, büyük seçildiyse, yumuşama yeterince gerçekleşmez. bir çok doktor bunları sitesinde yazmış.

yanıtı "tabi ki mentor" olan arkadaş neden böyle insanlarda önyargı oluşturacak biçimde yazmış aklım almıyor doğrusu.
bütün protezler girmiş mi göğüs kafesine?
her biriyle bir kaç sene geçirmiş mi?
insanları böyle yanıltıp ne kazanacaksınız??
bu tarz yazmak yardım etmek midir?

bu soruların yanıtı beklenmiyor. dilbilgisi kuralı gereği.. siz zaten soruların yanıtını biliyorsunuz.)

bir çok meme büyütme ameliyatı olup, bütün protezleri deneyen bir hasta verebilir bunun yanıtını.
ya da farklı protezlerle çalışmış doktorlar.
hatta net bir yanıtı da olamaz bu sorunun. neden dersen,
bir hastanın meme dokusu yeterlidir. en sert protez kullanılmıştır ama yumuşama yeterli derecededir.
ya da,
başka bir hastanın meme dokusu azdır. belki orta derecede yumuşak olan protez kullanılmıştır ama yeterli yumuşama gerçekleşmemiştir.
başka bir örnek:
protez eğer kişinin bedenine uygun seçilmediyse, büyük seçildiyse, yumuşama yeterince gerçekleşmez. bir çok doktor bunları sitesinde yazmış.

yanıtı "tabi ki mentor" olan arkadaş neden böyle insanlarda önyargı oluşturacak biçimde yazmış aklım almıyor doğrusu.
bütün protezler girmiş mi göğüs kafesine?
her biriyle bir kaç sene geçirmiş mi?
insanları böyle yanıltıp ne kazanacaksınız??
bu tarz yazmak yardım etmek midir?

bu soruların yanıtı beklenmiyor. dilbilgisi kuralı gereği.. siz zaten soruların yanıtını biliyorsunuz.)

yanı sizi yazınızdan aladıgım şu...protez markasına göre doktor secmemelıyım..doktorumu secıp hangi marka kullaması gerektıgını doktora mı bırakmalıyım?????? cevap için tesekkurler

Anatomik taktırıp memnun olan kimler var? Damla değil ama. damlanın üstü boş oluyor, anatomik dolu.

Anatomİkle damlanin fatkli seyler oldugunu ilk defa duyuyorum bana dr um anatomik 300 cc anatomik protez takildi dediginde damla die algilamistim bi bakiim netten ne gibi farki var die

Ben gözümle gördüm. Dediğim gibi damlanın üstü boş bir uzantı. Anatomikte üst uzantı da dolgun.

yanı sizi yazınızdan aladıgım şu...protez markasına göre doktor secmemelıyım..doktorumu secıp hangi marka kullaması gerektıgını doktora mı bırakmalıyım?????? cevap için tesekkurler

hangi kriterlere göre doktor seçeceğiniz yine size kalmış.

naci bey, bana arion demişti ilk ameliyat için. natrelle oldu. o zamanlar protezler hakkında yeterince bilgim yoktu. iyi ki natrelle kullanmış. ikinci ameliyatta aynı markada dual jel var. onu istedim. zaten kullandığı markaydı.

Son düzenleme:
bende de damla protez var.doktorum anatomıkle damlanın aynı şey olduğunu söylemişti.yalnız damla protezlerde de değişik profiller mevcut ebat ve yükseklik olarak

X