Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Arkadaşlar merhaba ben de memişli oldum artık :KK3: geçen hafta cumartesi ameliyat oldum. Meme başından Mentor 325cc yuvarlak high profile cohesive1 gel silikon takıldı. Doktorumdan da çok memnunum Op. Dr. Selçuk Kuyubaşı yaptı operasyonu. Bende neredeyse hiç meme dokusu yoktu uzun yıllar korktum ama kilo verince iyice dümdüz oldular ve ben de cesaretimi toparlayıp oldum eşim de çok destek verdi. Biraz ağrı sızı oldu ama şimdi iyiyim sadece şimdi sertler yumuşaması ne kadar sürer bilen var mı?15 gün sonra tatile çıkacağız umarım problem yaşamam. Selçuk Bey, göğüs kafesim biraz dar olduğu için protezi yukarı kaydırdığını 5-6 gün elastik bandaj takmamı önerdi off bu sıcakta zor oluyor ama mecburen :KK50: yapacak birşey yok. Normalde uygulamadığı bir yöntem ama bende mecbur kaldı. Aranızda benim gibi elastik bant kullanan var mı? Sporcu sütyeni kullanmana gerek yok dedi o yönden şanslıyım heralde... :KK9:

Benim protezim mentor yuvarlak ve puturlu, 2 ay once ameliyat oldum. Simdiden yumusadi bile, eger masajlarini duzenli ve dogru yaparsan zaten sertlikleri cabuk geciyor. Kaldi ki eger benim gibi cocuk dogurup emzirdiysen pek de yumusak meme tercih etmezsin herhalde :KK66:
teşekkür ederim cevabın için. Bende yuvarlak pütürlü mentor terhih ettim. 1 hafta oldu şimdilik memnunum umarım fazla yumuşamaz:KK66:

Bayanlar bende silikon taktirmayi düşünüyorum yorumlar cok fazla okuyabildigm kadarini okudum.ben evliyim esim yuvarlak istiyor ama ben emin değilim. Selçuk kuyubasi hasan fındık ve Naci çelik arasında yim

Bayanlar bende silikon taktirmayi düşünüyorum yorumlar cok fazla okuyabildigm kadarini okudum.ben evliyim esim yuvarlak istiyor ama ben emin değilim. Selçuk kuyubasi hasan fındık ve Naci çelik arasında yim

Merhaba, ben yaklaşık 1 ay önce Selçuk Kuyubaşı'na ameliyat oldum çok memnunum hiç kanama, morarma olmadı dren de takılmadı sadece biraz ödem ve sertlik var o da masajla bayaa yumuşadı meme dokun hiç yoksa ya da çok azsa yuvarlağı öneririm dekolte çok hoş duruyor benim kesi yerim meme başı 1 ay bile olmadı ama kesi yeri zor fakediliyor bu arada damla yıllar sonra dönebiliyormuş biraz riskli geldi bana....

Anladm canm peki maliyeti ne kadara cikti sana.ve kac cc takildi.markasi ne ? Cokmu soru soruyorm :)

Merhaba, :KK3:çok soru sormuyorsun olur mu öyle şey? çok normal araştırma aşamasındasın soracaksın elbette herşey güzel memişler için :21: Doktorum bana minyon ve zayıf olduğum için meme başından 325cc Mentor Smooth Round High Profile protez taktı. Damlayı sonradan dönme tehlikesine karşı önermedi ve kas altı uygun görüldü çünkü meme dokum yok denecek kadar azdı. Dekolte çok boş kaldığı için meme dokusu az ya da hiç olmayana damlayı hiç önermiyor. Bu arada 6000tl'ye maloldu. Görüşmeye gittiğinde 6000 ya da 7000 arası seçenek sunuyor aradaki fark tamamen hastane parası o yüzden 6000 olanı tercih ettim ve hastaneden gayet memnun kaldım özellikle anestezi uzmanı çok iyi sorunsuz uyudum ve tekrar odamda uyandım. İlk hafta biraz ağrılarım oldu ama sonra rahatladım ne dren takıldı ne de morarma oldu sadece sağ meme ucumda ufak bir kızarıklık var o da tahrişten olmuş o kadar. Umarım yeterli olmuştur başka sorun olursa hiç çekinme sor. Arzum da bu konuda çok bilgilidir onun tecrübelerinden de yararlanabilirsin. Şimdilik hoşçakal :KK16:

Tesekkür ederm arzumla daha tanısmadık :) bende minyonum ama büyük istiorum aslına bakarsan.Doğal istiyodm ama bikaç arkadaş küçülme oluyo zamanla diyince büyük olmasnda karar kıldım

kesinlikle nagoru tavsiye ederim
çok doğal ve yumuşak kıvamı tam meme kıvamıyla aynı

ben çok araştırdım bütün firmaları bütün ürünleri fiyatlarını dahi
en az 10 tane plastik cerrah ile görüştüm Kesinlikle Nagor taktırcak olan arkadaşlara tavsiye ederim
biz şirketten 3 bayan taktırdık üçümüzde farklı hekimlere ama meme protezlerimiz aynı :) Nagor
kaliteli tavsiye ederim :KK49::KK49:

Hmm.. Bir gün değiştirme gibi bir durumum olursa arion taktırırım sanırım.. Ama nagoru da merak etmiyor değilim yani..:26:

nagor olan arkadaşlar . hissediyo musunuz. kıvamı nasıl . kenarlardan vs hissediliyor mu .

kıvamı çok ideal ve hiç hissedilmiyor kenar felan yok tavsiye ederim kesinlikle çok memnunum :)
:KK9:

bi de bunun nagor cinsi olanı varmış :KK43: eylül ayında ameliyat olacağım halaa bir karar veremedim ya

Bir ay önce ameliyat oldum ve benimki mentor... masaj yaptikca yumsuyorlar simdiye kadar hic bir sorun yasamadim gayet guzel yumsuyorlar acikcasi pekde yumsak olmalarini istemiyorum suan bile gayet iyi :)

Bir ay önce ameliyat oldum ve benimki mentor... masaj yaptikca yumsuyorlar simdiye kadar hic bir sorun yasamadim gayet guzel yumsuyorlar acikcasi pekde yumsak olmalarini istemiyorum suan bile gayet iyi :)

tabiki tercih meselesi,ben de cok yumuşasınlar istiyorum :) sert kalmalarından korkuyorum.mentor ve natrella arasında secım yapmalıyım ?

Öncelikle herkese merhaba. 29 yaşındayım ve hayatımda geride bıraktığım pek çok kötü anım var. Açıkçası artık sadece kendimle ilgilenmek istiyorum. Başımdan kısa süreli
bir evlilik geçti . Ve ben yeniden evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum. Ama öncelikle kendim için bir şeyler yapıcam ve ilk iş olarak meme protezi düşünmekteyim. fakat bu operasyonu gizli tutacağım bu yüzden ameliyat sonrası görüntümde dikkat çekici birşey olur mu çok merak ediyorum.

Sevgili enkaraca hepimiz donem donem zor günler geciriyoruz,hayat inşa gecirdigin n zor günlerin hep geçmişte kalma si dileği ile.

Günlük hayatimida protezden önce zaten tam destekli sutyenler kullandigimiuz için işte sende zaten belli olmuyor.özellikle 325e kadar olan protezler ,tabi beden ölçülerin önemli,çok fazla doğal duruyor.400 cc te kadar olanlarda kişiye gore dolgun duruyor.
Sakin merak etme,çoğumuz çok büyük olur korkusu ile girdik,ama simdi keşke daha büyük olsa ydi diyorum ben.

X