Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

11 temmuz 2012 de ameliyat oldum. 34. günümdeyim. natrelle 320 cc, dual plan tekniğiyle uygulandı. son günlerde daha belirgin yumuşama farkettim. gittikçe doğallaşıyor ve güzelleşiyorlar.

Son düzenleme:
0fffff ya bende istiyorummm

istersen olur. istemesini bilmek gerek. o nasıl oluyor dersen, çabalamak derim hemen. emek vermek, zaman ayırmak... hangi konu olursa olsun, maddi manevi güçlenmek ve her şeyden önemlisi inanmak. kendine inan. sana inanacak doktoru bul. sonrası zor değil.

bu doktorlar neden buyuk koymak ıstemıyorlar anlamadım yaa en fazla 300 olurmus bana off off

her doktor aynı şeyi söyler mi sanıyorsun? doktorun biri bana dokun yok derken, aynı doktor göğüs dokusu gayet iyi olan bir arkadaşıma da göğüs dokun yok diyebiliyor. araştırmakta fayda var. ayrıca her cc oranı herkeste aynı etkiyi yaratmaz. kişinin önceki dokusu yanında, seçilen profil, uygulanan ameliyat tekniği, doktorun mahareti... gibi etkenler de önemli. biri 300 cc ile b cup olurken bir başkası c cup olabilir pekala.

bence de kesinlikle üzülme sana en fazla 300 olurmuş dedi diye. bende 310 cc var mesela dolu dolu göğüslerim var c cup sütyen kullanıyorum. bu sitede bazı arkadaşlar 350 den aşağı olmasın aman yoksa küçük olur kesinlikle diyor. Böyle bir şey yok yani, sen sadece istediğin büyüklüğü doktoruna anlat

bu doktorlar neden buyuk koymak ıstemıyorlar anlamadım yaa en fazla 300 olurmus bana off off

çok sagolun yaa ikinizede bakalım nasıl olacak peki hangi protez tercih ettiniz mentor , nagor , natrelle hangisi daha iyidir :18:

çok sagolun yaa ikinizede bakalım nasıl olacak peki hangi protez tercih ettiniz mentor , nagor , natrelle hangisi daha iyidir :18:

bu konuda yorum yazamam. uzmanı ben değilim. hepsinden de mennun olan arkadaşlar var sonuçta. ama bir tavsiyem olabilir. markaların sitelerini takip et. kopyala yapıştır ile çeviri yapabilirsin. yabancı sitelerde bu markalara göre mennuniyet derecesini oku hastaların yazdığı. tabi buradaki arkadaşların yazdıklarını da.
bana natrelle kullandı doktorum. öncesinden natrelle hakkında bilgim vardı zaten. 20. günden sonra belirgin yumuşama oldu. bu markaya güveniyorum. sabırla bekliyorum her geçen günün gelişmesini.
yumuşama herkeste aynı zamanda gerçekleşmez. senin doku elastikiyetin, kullanılan protezin büyüklüğü de etkiler yumuşama hızını.

Son düzenleme:
Canım ben de natrelle olduğu için sadece onun hakkında yorum yapabilirim kıvamından yumuşaklığından çok memnunum. Aynı şekilde yaprağında natrelle. Bir sürü mentor konulan kişi de var forumda. Onlar da çok memnunlar.

Ameliyat sonrası hastanede kalınmıyor mu ? işte bu çok güzelmiş.

ben de 22 ekimde acıbademde ameliyat olcam inş. mentor marka kas altı damla 250 cc ya da 300 cc olcak hemde yanaklarıma yağ enjeksiyonu olcak toplamda he rsey dahil 9500 tl

acba
teşekkür ederim, geçti geçti, 4 ay oluyor nerdeyse, öyle çabuk geçiyor ki zaman,
hepimize sağlıklar dilerim,
güzel annelerin de anneler gününü kutlarım,

Canim senin olali 4 ay dolmus maşallah acaba özelden mail atabilir misin bnde ameliyat tarihimı aldim hasan beyden... Cok gerginim bilirsin sende gectin o yollardan cok sevinirim gorusebilirsek:2:

11 temmuz 2012 de ameliyat oldum. 34. günümdeyim. natrelle 320 cc, dual plan tekniğiyle uygulandı. son günlerde daha belirgin yumuşama farkettim. gittikçe doğallaşıyor ve güzelleşiyorlar.

Merhaba yaprakcm natrelle proteze sen ve badem beni epey isindirdiniz :) sahip olduğun cc cok ideal bende..... Memealti cevrenle meme cevren kac simdi canim?? Simdi kac beden sutyen takiosun? Dual plani onerir msn?? Eklersen saheserlerini gormek isterim

merhaba angelina ameliyat oldunmu gelişmelerden haberdar eder misin? bende zühtü bey hakkında fikir edinmeye çalışıyorum, sevgiler..

Canım ben geçen hafta Zühtü beye ameliyat oldum öneririm ben şu an inan çok mutluyum :) ama yinede doktorları çok iyi araştır içine hem maddi hem manevi yatan birine ameliyat ol derim.

merhaba gözde sonuçtan memnun olman ne kadar güzel darısı isteyenlerin başına :) fotoğraf varsa görebilir miyim?

PARAM BİRİKSİNN 5 DK BEKLEMEM daha 3 bin liram varr kolay birikmiyoo valla hep harcıyorm ama harcamıycam artıkk :) tercih etceim markada arion ya da natrelle olcaktırr

ben 400 cc düşünüyorum çünküü kalçam 110 cm latin popom varr orantılı olsunn ya da tam tersi büyük olmaması daha mı iyi birgörüntü yaratırr bu konuda kafam karışıkk ameliyat olan arkadaşlardan yardım alabilir miyim bu konularçok teferruatlıı ve en gerçek meme kıvamlı protez markası nee biraz sallnsın isterim kazulet gibi olmasın çünkü o çekicibir görüntüü :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…