Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Sedef arkadasimiza simdiden gcmis olsun umarim iyi gecer. asla pisman olmayacagindan emin olsun insanin kendine guveni geliyor.

Sonuc... ben dunyanin en vuzel kadiniyim seklinde ♡♥♡♥

4 yıl sonra herhangi bir deformasyon yaşadınız mı?

Ben gecen sene bu zamanlarda meme protez ameliyati oldum ve doktorum mentor protez kullandi ve ben memnunum ve duyduguma gorede protez iki sene sonra en dogal halini aliyormus

knu ile alakalı olmayacak kusuruma bakmayın ama , ameliyat ücretinizi paylaşabilir misiniz acaba.

Allergan (natrelle) protezlerde cc değil gr yazıyor.Mesela 330 gr....Ama diğer markalarda hep cc olarak ölçüler var.şimdi bu allergan kaç cc ye denk geliyor bilen var mıdır

boyum 1,75 kg 65 acaba hangi sekil ve ne kadar cc lik silikon taktırmalıyım yardımınıza ihtiyacım var(

Benim doktorum önemli olan teknik yoksa markaları elime aldığımda ben bile zor farkı hissediyorum dedi

canım ya ameliyat oldun mu? nasıl geçti?

bana da mentor ultra highn profile 350 cc yuvarlak takildi..stilex jel varmis icinde ve icine delici bir sey girse dahi akmiyormus..memnunum 2 hafta oldu takilali ve asiri bi sertlik yok daha simdiden bile

yaa peki şu anda sertlikleri ne düzeyde? ya da belli oluyor mu dokunulduğunda??

Kızlarrr selam ...4 Nisan'da mentor marka 300 cc damla koheziv jel 3 Kısmi kas altı yöntemle silikon takıldı. Sertlikleri 1 2 3 olarak sınıflandırılıyormuş. Mentor marka kullanan arkadaşlardan sertlikleri konusunda yardım istiyorum. Yumuşama süreci nasıl??? Teşekkürler...

Ultra hıght profil taktıran var mı hıght ile nasıl bir fark var arasında?

1 ay oldu benim mentor marka 260 cc kas zarı arası damla protez. yavaş yavaş masaj yapıyorum biraz daha yumuşadı ama normal bir meme yumuşaklığında değiller biraz daha sert ve dik tabiki. ameliyat sonrası masaj verildimi sizlerede

Bir ay çok az bir zaman yumuşamaları için.Gögüsler 6 ay-1 senede ancak doğal bir kıvama geliyorlar...
Ameliyat sonrası duruma göre masaj öneriliyor yada önerilmiyor.Bu biraz kişiye özel bir durum

Ultra hıght profil taktıran var mı hıght ile nasıl bir fark var arasında?

benim ultra high.. ameliyattan sonra öğrendim ama öyle olduğunu. göğüs kafesi yani çapı dar olanlar için idealmiş. ama highla arasında yükseklik farkı vardır heralde.

benim ultra high.. ameliyattan sonra öğrendim ama öyle olduğunu. göğüs kafesi yani çapı dar olanlar için idealmiş. ama highla arasında yükseklik farkı vardır heralde.

canım öncelikle geçmiş olsun çok zayıf ve dar vucutlumusn? ayrık duruyormu peki bana 320 cc uhp deneyeceğim demişti doktorum?

canım öncelikle geçmiş olsun çok zayıf ve dar vucutlumusn? ayrık duruyormu peki bana 320 cc uhp deneyeceğim demişti doktorum?

Teşekkür ederim.. Göğüs kafesin kaç cm? benimki 71-72 mesela. Zaten küçük bi protez 240cc kas zarı altı. 2.5 ay oldu. Şuan 2 parmak boşluk var arada.yani çok ayrık değil ama çok da birleşik değil. Biz 275 diye konuşmuştuk ama olmamış ameliyatta ben de üzülmüştüm baya da şimdi alıştım:)
Ama şöyle bir şey var tabi. mesela daha büyük protez olsa evet daha yapışık durabilirdi ama meme uçlarını ortalamak için ne kadar ortaya gelebilir ki. o yapıyla alakalı sanırım birleşik olup olmaması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…