Hangi kitabı okuyorsunuz?

İnşallah bitircem . Belki size de aynısı oluyodur . Bir dönem kitap aşkıyla yanığ tutuşup aynı anda bi kaç kitaba yöneliyorum. Sonra bir kaç ay elime kitap almıyorum ( Sanıyorum o dönem sindiriyorum okuduklarımı ) :işsiz: Yine öyle bir dönemdeyim . Mesala bu kitab bitircek gücü bulamasam da geçen hafta araya çerez niyetine bir kişisel gelişim kitabı niteliğinde Aykut Oğut- Keşke Kadın Olsam 'ı okudum .
Bazen evet banada oluyor birkaç gün canım okumak istemiyor.Araya eğlenceli kitap koyuyorum.Sonra tekrar diğerine devam.Ama bitirmeye çalışıyorum genelde.Kitapçiya girip kendimi kaybettiğim çok olurdu artik frenliyorum.iyice araştırıp öyle alıyorum.

Valla canım, ben tam bir kitap kurduyum.Boş zamanım hiç olmaz, çantamda bir tane taşırım mutlaka.Kitap okumak terapi gibi geliyor bana.Kendimi okudukça çok daha rahat hissediyorum.Sanada tavsiyem eğlenceli bir kitapla başla, emin ol arkası gelecek

Benim kitap arşivimi görseniz dudağınız uçuklar, o derece diyeyim.
Deli kitap okurum/okurdum...
Fakat çocuk olduktan sonra iş hayatı evin koşturmacası derken, dinlenecek zaman bulduğuma şükrediyorum.
İş yerinde boş zamanlarım olduğunda çekmecemde bulunan kitabı bazen kurcalıyorum ama, istediğim randımanı alamıyorum.

O yüzden imreniyorum bu aralar kitap okuyanlara.
Neyse hamilelik iznine ayrılınca belki fırsat bulurum okumaya...

Benim kitap arşivimi görseniz dudağınız uçuklar, o derece diyeyim.
Deli kitap okurum/okurdum...
Fakat çocuk olduktan sonra iş hayatı evin koşturmacası derken, dinlenecek zaman bulduğuma şükrediyorum.
İş yerinde boş zamanlarım olduğunda çekmecemde bulunan kitabı bazen kurcalıyorum ama, istediğim randımanı alamıyorum.

O yüzden imreniyorum bu aralar kitap okuyanlara.
Neyse hamilelik iznine ayrılınca belki fırsat bulurum okumaya...
Valla bende bu ara okuyabildiğim kadar okumaya çalışıyorum.Doğumdan sonra biraz daha zorlaşacak sanırım.Gerçi yine okurum ama bu kadar sık olmaz.Sizde mi hamilesiniz?

Valla bende bu ara okuyabildiğim kadar okumaya çalışıyorum.Doğumdan sonra biraz daha zorlaşacak sanırım.Gerçi yine okurum ama bu kadar sık olmaz.Sizde mi hamilesiniz?

Evet benim 2. kısmetse.
1 tane oğlum var.

Gunaydın topigi yeni keşfettim
Şuan buket uzuner kumral ada mavi tunayı okuyorum
En son okuduklarımdan önerilerim
Mucize
Yağmurla gelen mutluluk

Günaydın . Ben de Kim Gruenenfelder - Aşk Kapıyı İki Kere Çalar'ı bitirdim . Haftasonu Kristin Hannah - Gerçek Renkler 'e başladım . Bu yazarın Ateşböceği Yolu isimli bir romanı var . İki kız arkadaşın birlikte geçen yılları , dostlukları , hayallerini kaleme almış.O zamanlar en yakın kız arkadaşımla dostluğumuzun bitmesinden midir nedir, o kitap başucu kitaplarımdan en vazgeçilmezi. Bakalım aynı sürüklemeyi 510 sayfada bulabilecek miyim :halay:

Günaydın . Ben de Kim Gruenenfelder - Aşk Kapıyı İki Kere Çalar'ı bitirdim . Haftasonu Kristin Hannah - Gerçek Renkler 'e başladım . Bu yazarın Ateşböceği Yolu isimli bir romanı var . İki kız arkadaşın birlikte geçen yılları , dostlukları , hayallerini kaleme almış.O zamanlar en yakın kız arkadaşımla dostluğumuzun bitmesinden midir nedir, o kitap başucu kitaplarımdan en vazgeçilmezi. Bakalım aynı sürüklemeyi 510 sayfada bulabilecek miyim :halay:
Kristin Hannah kitapçılarda sürekli gözüme batan bir yazar.Ama bir türlü okuyamadım.Kitap tavsiyemiz iyi oldu bende o kitabı alayım.

Kristin Hannah kitapçılarda sürekli gözüme batan bir yazar.Ama bir türlü okuyamadım.Kitap tavsiyemiz iyi oldu bende o kitabı alayım.

Okuyun okuyun . Kitap bana ait olsa size yollardım:) Ben çok beğendim. Şu sıralar okuduğum kitapsa Marina Fiorato - Şifacı . Bir kaç güne biter :)

Geçen Cuma günü Şifacı'yı bitirdim . 2 gün moladan sonra Cynthia Swanson - Tozlu Rüyalar Kitapçı'sına başlayacağım inşallah:)

Adını duymadım bu kitabın.Umarım beğenirsin :) Bende öğrenmiş oldum bir kitap daha.
Ben de ne yazarı duydum ne kitabı :) bir arkadaşım okumuş , sen beğenirsin bunu 2 -3 günde çerez gibi okursun diyerekten elime tutuşturdu :)

ben biraz öğretici takılıorum bu sıra: Nevzat TARHAN Sen ben ve Çocuklarımız..

X