Hangi isim daha guzel onerilerede açığım

Kız ismi

• Ankete Katılan
    1.209
canm hayırlısından kucagına alman nasip olsun inşallah bn öykü sena dedim ama tek öykü de olblr :)

Kızlarımın ısmını yazmak ısterdım ama malum ifşa durumu var, öykü güzel, ben oğlumun ısmını babasının ılk ıkı hecesı ve benım ısmımın ılk ıkı hecesını alarak koymustum, pısman mıyım dersen ehh bi miktar:kahve:
Neden:)) bunu ben de düşünmüştüm ama öykü koydum.sena da cok gusel ama cok yakın tanıdıgımızda vardı bu isim. Bu seceneklerın hepsını biz de dusunmustuk konu sahibi. Eylulu de cok yakınımız koydu vazgectık .

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?

Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:

ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Benim kızım da eylül
Annesi babası eylül doğumlu ee kendide eylülde doğdu
Dedim eylül bizim ayımız kızımın ismide eylül olsun
Bence iki isim koymayın gerçi benim kızimda iki isimli ama iki ismi sevmiyorum ben babası da bi isim istedi diye öyle koyduk

Neden:)) bunu ben de düşünmüştüm ama öykü koydum.sena da cok gusel ama cok yakın tanıdıgımızda vardı bu isim. Bu seceneklerın hepsını biz de dusunmustuk konu sahibi. Eylulu de cok yakınımız koydu vazgectık .
Nasıl neden? Dünyada bu isim kombinasyonlarının çoğunlukta oldugunu dusunmuyorum da ondan :kahve:

Zeynep çok güzel isim. Bende öykü ye oy kullandım.

Neden piskolojik acidan 2 isim tavsiye etmiyorsunuz ? Meraktan soruyorum cünkü bence 2 tane isim olmasi daha güzel kendisi secebilir hangisini kullanacagini ve daha hos duruyor sanki keske benimde 2 tane ismim olsaydi. Bazi arkadaslarin 3 veya 4 ismide vardi ara sira denk geliyordu o biraz fazla ama 2 tane güzel bence.

Öykü ismi söylerken zorlaniyor sanki insan akici degil ve ö ve ü harfler veya ç ş ı ğ harflerinin oldugu isimler zor söylenir yurt disindada veya ilerde egitim ve is hayatinda zorlanabilir gibi geldi bana

2 isim sevmediğim için eyiül dedim, Eylül Gül güzel oldu. Önerilere gelince; ipek,inci,duru,miray,beliz,aslı

Benım kızımın adıda elıf Nisan ıkınciye hamileyim kız olursa Alya Duru olucak ıns elıf nısan uyumlu olabılır ılk kızının ısmıne

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?

Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:

ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Nisan da doğacağı için nisan olabilir 😄 nisa olabilir belki. Arya güzel , asya güzel 😃 piraye ismini de çok severim.

Hayırla dünyaya gelsin inşallah ❤️ İlbilge tavsiyem.. 2 isim kullanım açısından zor tavsiye etmem 🙃😊

Ilk kızınızın iki ismini birden kullanıyomusunuz. Iki isim bana hep zor gelir.hele eylül öykü demeye calısırken baya zor geldi.sadece öykü güzel, illa iki isim olacaksa öykü sena.farklı bi isim olarak inci, ipek cok kibar gelir bana.
Bende tup bebek transferi yaptırdım simdi bekleme asamasındayım.dua edemisin bana.bende boyle isim dusunme asamasına gelebileyim Muhittin Muhittin

Büyük kızınıza uyumlu olmasını istiyorsanız en uygunu Eylül Sena. Sağlıkla büyütün bu arada

X