Hangi isim daha guzel onerilerede açığım

Kız ismi

• Ankete Katılan
    1.209
Öykü sena söylenirken daha anlaşılır geldi. Eylül sena biraz daha boğuk çıkıyor söylerken

Bende tek isim diyorum. Eylül güzel. Sağlıcakla kucağına al inşallah 🤗

Eylul ismi guzel bence iki isim sevemeyen biriyim zevk meselesi tabi herkesin tercihine gore degisir ben kizima ipek ismini koyucam fikir olsun isterseniz, saglikla gelsin bebeginiz 🙏🏻

ablası ile uyumlu olsun diye Eylül Sena işaretledim

sonra baktım ki Nisan da doğuyor

Nisan Ela gibi bir isim de olabilir

Adı Eylül olanların sanki Eylül de doğması gerekirmiş gibi bir iç sesim var benim

yani oğlumun adı Eylül olan arkadaşının mesela ilk sorduğum doğum günü ne zamanmış oluyor

bu arada eğer ablasının isminin bir hikayesi varsa onun da hikayesi olan ismi olsun

yani ilk çocuğa işte eskiden beri bu isimleri isterdik, birleştirdik koyduk diye anlatılıp sana da ablanla uyumlu olsun diye koyduk dememek lazım

Gürçim isimli arkadaşımın kulağı çınlasın

yıllarca kendin tanıtırken bol ot dedi

neden Gülçin değil dendiğinde de ablasının adının Elçim olduğunu, anne babasının onun kendilerinin elçisi olduğu fikri ile bu ismi koyduğunu onunkini de uyumlu olsun diye Gürçim koyduklarını anlatırdı

yine üç çocuklu bir ailede de ilk çocuğun ve son çocuğun adının bilinen siyasi olaylardan alındığı ortancanınkinin ise öylesine konulduğu bir ortamda ortancanın hep üzüldüğüne rast geldim

ben çocuklara misyon yükleyen isimler verilmesinden de bu nedenle hoşlanmam

sağlıkla kucağınıza alın

kızımın adi RÜMEYSA :)

bi tane daha kızımın olursa Aylin koyacagim. :)
oğlumada Aybars.

Eylül ismi çocuğun doğdu ay Eylül ise çok güzel geliyor ama Nisan ayında doğacak bebeğiniz o yüzden bilemedim🤷‍♀️Ben tek isimcilerdenim ama önemli olan sizin hissiyatınız. Bebeğinizin kollarınızın arasında olduğunu..onun gözlerinin içine baktığınızı,onu kokladığınızı hayal edin..dilinize hangi isim geliyorsa o isim bebeğinizin ismi olsun 👶Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?
Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:
ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Derin Mina :) ya da Derin Nil :) ablası ile uyumlu olur. Cok seviyorum kardeslerin uyumlu isimlere sahip olmasini saglicakla kucaginiza alırsınız insallah

Başka isimlere açığım lütfen yardımcı olur musunuz?

Büyük Kızımın adi Ecrin Nisa soyadımız Gül:KK200::anne:

ALLAHIM isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip et🥰🥰🥰🌹🌹
Aminnn Rabbim sizinde evlatlarınıza hayırlı uzun ömürler versin inşallah bencee Eylül Nida🌼🌼

X