Hangar ayakkaby iddetle tavsiye ediyorum

bende aldım çok rahatlar bence tek kötü yanı belediye bedava dağıtmış gibi herkeste olacak olması.

evet ya uygun bi spor ayakkabı aldıydım hamileyken o kdar şişti ayağım ama ayakkabı hala iyi durumda giyiyom komik bi fiyattı

bende ordan kızıma ayakkabı aldım 15tl.ye almayanı dövüyorlardıalkisalkisalkis

hangar'ın web sitesine baktım şimdi bayağa güzel modeller var aslında
yalnız mağazaya gittiğinizde de aynıları bulunuyor mu yoksa göstermelik mi konulmuş siteye acaba?
o fiyata bu modeller biraz zor da sanki...

hangar dışında yine böyle çok çok ucuz fiyatlara satan bir mağaza zinciri daha vardı yaa, onun adı neydi, konsept aynı neredeyse ama hatırlayamadım adını

ucuz ayakkabılar kanser yapıyo arkadaşlar benim babam ayakkabıcı çok dikkat edin ayakkabı alırken ayağınızda çok uzun süre kalmamasına dikkat edin sağlığımız daha önemli giydiniz ayakkabıları hergün değiştirin havalandırın mantar olur koku olur dikkat edin

vede sakın topuklu ayakkabı almayın hangardan bi arkadaşım aldı ve düğüne giderken topuğu kırıldı rezil olmuştu

enes diye bir mağaza daha var böyle ucuz ayakkabı satan ben de yazlık babaetlerimi çeşit çeşit oradan alırım 5 liraya 7 liraya

evet enes in ümraniyede var bi şubesi başka nerelerde bilmiyorum ama.bazen çok harika modeller oluyor.her zaman güzel model olmuyor ama hep uygun

bende aldım 20 tlye çok güzel modeli.görenlerde soruyo nerden aldın ne kadardı diye fiyatını duyunca şok oluyorlar.

canım sitesnden dha fazla model bulacağına emin olablrsn.. daha dün ordaydım.. bir sürü model var ... beyaz converse ayakkabı aldım orjinalinden hiç bir farkı yok ve çokta rahat şu an ayağımda :teytey:

bende aldım çok rahatlar bence tek kötü yanı belediye bedava dağıtmış gibi herkeste olacak olması.

yok kızz....bir sürü babet çeşidi,spor ayakkabı çeşidi var...ama her hangar şubesinde fazla çeşit olmuyor..şişlide adliyenin az ilerisinde var bir şubesi yeni açıldı..her modeli bulunuyor.mükemmel alkisalkisalkis

bende tavsiye ediyorum 2 çift ayakkabı aldım ve çok memnun kaldım...

acaip özendirdin...istanbul a gider gitmez ilk işim bu olacak....bakırköye bakarım artık bende...

bende bakem yahu
şipidik terlik istiyorum bi kaç tane
ucuz ucuz alırım
dünya para veriyorum ayakkabılara
arada ucuz alam

ben kışın haangardan 1 tane çizme (30 tl)arkadaşımda oğluna bot aldı neyse daha 2.giymemde arkası açıldı çizmenin arkadaşın oğlununda botu önden açıldı (( ucuz etin yahnisi misali ben tecrübemi paylaşmak istedim

valla bende tavsiye ederim kıslar orda her keseye uygun ayakkabı var bende sünnet düğünümüz için kardeşlerimle 3 tane ayakkabı 1 tane oğluma spor bi tanede kışlık çzme aldım ve çok memnun kaldım hala kullanıyorum aldığım ayakkabı ve çizmeyi 4 sene olcak nerdeyse...

hangardaki ayakkabılar çok kalitesiz malzemelerden, zaten dükkana girince burnunuzu yakan muşamba kokusundan da anlarsınız....
Hiçbiri deri değil, erkek ayakkabı deri olan birkaç model var ama onlarda sınırlı yani... Ben asla ayağıma sokmam, şıpıdık terlik alcaksanız ok ama normal ayakkabı almaayın derim... hele ki çocuklara asla...
Deri olmadıkları için ayağı çok terletiyorlar, gene deri olmadığı için ter ayakkabının içinde kalıyor yani nefes almıyor, bu da mantar enfeksiyonuna sebep olur... Birçok modelin tabanında destek yok, uzun süre ayakta kalırsanız yada yürürseniz kronik ayak ağrıları yapar....
1 tane ayakkabım olsun ama kaliteli olsun, ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye atalarımız boşuna söylememiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…