Hamişler Yillik Evli...kac Yasindasiniz...kacinci Cocugunuz...kac Aylik Hamilesiniz..

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
HAMİŞLER KAC YILLIK EVLİSİNİZ ...KAC YASINDASINIZ...KACINCI COCUGUNUZ...KAÇ KİLOYDUNUZ KAC KİLO OLDUNUZ..?

:nazar:BEN 26 YAŞINDA 3,5 YILLIK EVLİYİM...İLK BEBEĞİM...6 HAFTALIK HAMİŞİMM 68 DİM HENÜZ KİLO ALMADIM :nazar:

Son düzenleme:
canım bende 1.5 senelik evliyim,26yaşında ilk bebeğime 39+2 günlük hamileyim..

yani heran 1 erkek çocuk sahibi olabilirim..

Ben 26 yaşında , 2 yıllık evli ve 26 hafta 2 günlük hamişim.. İlk bebeğim olacak cinsiyeti erkek ve 4 kilo aldım
a.s.:nazar:

slm durucum bende 22 yaşındayım 9 aylık evliyim bir kızım olcak 52kg ile hamile kaldım 56yım:1rolleyes:

Son düzenleme:
ben 10 yıllık evliyim 35 yaşındayım 8 yaşında dünya tatlısı bir kızım var allah nasip ederse şimdi birde oğluşum olacak allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

ben 6 senelik evliyim
26 yaşındayım
ilk bebeğim olacak
15 haftalık hamişim
54 kiloyum belkide 55 olmuşumdur hehehehehe:)))

Son düzenleme:
21 yasindayim
1 temmuzda 4 senelik evli olcam insallah
bir oglum var 3 yasinda
simdi bi de kizim olcak rabbim nasip ederse 34+3 olduk

Son düzenleme:
bende haftaya 1 yıllık evli olacağım 24 yaşındayım 3 hafta sonra bir kız çocuğum olacak Allah nasip ederse....:1hug::1hug::1hug:

Ağustosta 4. yılımıza giricez, 29 yaşındayım ,ilk bebeğim 26 haftalık hamileyim Allah nasip ederse bir oğlumuz olucak inşallah.....

bir ay once 26 oldum, ucuncu ogluma 7 aylik hamileyim (bu gidisle kiz bulana dek devam..:)))) ve agustosun basinda 5 yil olucak evlenelisırnaşık şey

slm .........
bende 30 yaşındayım 7 yıllık evliyim......
1.aşılama ile hamile kaldım.....
24 haftalık ikiz oğluşlarıma hamileyim......
12 kilo aldım şimdiye kadar.................

23 yaşındayım ve dört yıllık evliyim..
3 yaşında bir kızım var
allah ım nasip ederse bir kızım daha olacak...
dört buçuk aylık hamileyim
bu ayıma kadar sadece bir kilo aldım...a.s.

X