Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Selam kızlar
İki gün gecikmeli olarak kırmızı kartı yedim ben de. Yeni bat 27 şubat oldu. Hayırlısı böyleymiş.

Benim gecen ay tam 8 gun gecikti ama sonunda geldi.. İdrardan test de kan testi de vermistim, negatifleri gormek uzucu oldu tabii.. O yuzden daha bekleyin derim ama sabretmek zor bilirim.

Hayirlisi olsun canim.cogun 0-5 arasi zaten gebelik varsa bat civari 20 100 arasi cikarmis.
Hepimiz hakkında herşeyin hayırlısı olsun canım.Benim bat 4 şubat.Az önce öğrendim sonuç 1.20 çıkmış Bu ay var gibi hissetmiştim ama Acaba yükselme ihtimali var mıdır ki...

Benim gecen ay tam 8 gun gecikti ama sonunda geldi.. İdrardan test de kan testi de vermistim, negatifleri gormek uzucu oldu tabii.. O yuzden daha bekleyin derim ama sabretmek zor bilirim.
İdrarda cok cok silik cizgi cikti cogu kiside gordu ama kan negatif test nie oyle cıktı 3 tane farklı markalı test İle yaptım gercekten cok uzucu bı durum

Hepimiz hakkında herşeyin hayırlısı olsun canım.Benim bat 4 şubat.Az önce öğrendim sonuç 1.20 çıkmış Bu ay var gibi hissetmiştim ama Acaba yükselme ihtimali var mıdır ki...
Canim gec dollenme olduysa ihtimali devam ediyor.oda catlama tarihi genelde adetine yakin olanlarda oluyor.adete yakin 0-5 arasinda cikmasi normal demisti dr daha yuksek olmasi gerek.yinede Allahin isi ne dersek bos bekleyip gorcez.hayirlisi tatlim..

Sat 7 ocaktı benim.28 günde regl olduğum için yumurtlama 21 ocak olması lazım. 14-16-17-18-22-24-27 çalıştık bu ay.Yumurtlama günü çalışamadığımız için ya tutmadıysa diyorum içimden ama belirtiler de var gibi canım.Bi kaç gün daha sabretmeye çalışcam artık.İnşallah hepimizin duaları kabul olur

Cnm okadar çalşmaya tutmazsa hayırlısı değilmiş demekki zamanı gelince tek seferinde bile oluyo cnm

Ben bu sabahta test yaptm negatif yumurtlamamın 10. Gunuydu ama kasıklarımda ağrı var şiddetli sertlik kramp gibi girip çıkıp bu çorekotunu abartmıcaktm sabah akşam yedm bide inann adet olsam rhatlıcam hiç bole olmamıştm ve belim kopuyo

Merhaba arkadaşlar folik asitin en cok faydali olanı söyler misiniz onerilerinizi bekliyorum

Cnm okadar çalşmaya tutmazsa hayırlısı değilmiş demekki zamanı gelince tek seferinde bile oluyo cnm
Sanırım haklısın tatlım.Ben bu ay çok kafaya taktım.Günlerdir karnımda şişlik, ara ara giren kramp ilk kez olduğu için acele ettim test yaptırmakta.6 aydır uğraşıp olmayınca yine mi olmıcak bunalımı yarattım kendime.Akışına bırakmayı denicem bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…