Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kızlar pazar qünü benim hcg 33 çıkmıştı biliyosunuz buqün 391 çıktı artış iyimi dr iyi qidiyo dedi ama bi danışım dedim qacılara

Aaaaaa oyle mi canim ıcmıyım o zaman iyi oldu bak söylemen cok sagol
Canim hakkinda hayirlisi olsun bencede once adetini ol adetken yap sogan kurunu cunku o biraz tehlikeliymis kist felan varsa patlatiyormus benim bildigim ayrica gec dollenmede olmus olabilir sen adeti bekle cnm..

Canim hakkinda hayirlisi olsun bencede once adetini ol adetken yap sogan kurunu cunku o biraz tehlikeliymis kist felan varsa patlatiyormus benim bildigim ayrica gec dollenmede olmus olabilir sen adeti bekle cnm..
Tmm canım bekliyorum daha gelmez gelecek belirtixd yok gec yum cıkmazsa dedı son umut benimde 17 18gunde oldu ovulasyon bakalim kısmet Allahım ayarlamıstır mutlaka

Kızlarrr hepinize merhabalar.En son 7 ocakta regl olmuştum.Bugün dayanamadım kan tahlili yaptırdım.Sonucun çıkmasını bekliyorum Testi yaptırdığım hastanenin b-hcg referans aralığı 0-5 şeklinde.Bazı hastanelerin 0-10 oluyor.Varsa belli olur mu sizce

Hayirlisi olsun canim.cogun 0-5 arasi zaten gebelik varsa bat civari 20 100 arasi cikarmis.

Kızlar ben daha adet olmadım ve hıc belirtin yok nette gec dollenmede cıkmaz yazıolar hıc adet belirtimde yok hamis-kalmak-isteyenler-buraya belirtimde yok kan testi negatif cıkmazsa inanacam hamıs olduguma yoksa bisi adet olsamda başlasam calismalar bı kac GUN sonra tekrarlasam mı testi ne dionuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…