Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
cikart cnmm kalici olanlar kalsin

Ay naber kızlar:) fik fik gezdm anca yazabildm çk bişy kaçrmamşm kimse yok zaten :)

Canım sen hamile kalırsan nolucak.??? Sen kaça kaça gidersin valla biz kalırız öyle Canımız sıkılır sensiz
cnm gidermiyim yaa hamisler ve hamile adaylari diye topik acarim ozaman herkesi bi cati altina alirim ben oyle vefasiz degilim. sozum meclisten disari bat yaklasimca millet ay su belirtim var test yaptim bi bakin tebrik ediorz silik milik cikio sonra kan testini paylasio sonra gümmmm kayboluyorlar. isleri bitio tabi gormemisinnn cocuguu misaliiiii... uzerine alinan alinabilir serbestt !! kimsenin cocugunda gozumuz yok. herkes kendini biliyor.

Ben burdayim kizlar. Haftasonu pek giremiyorum ama hep oyleydi yani zaten. Haftaici is yerinde daha cok imkanim oluyor. Bide benim koca kiziyor cok kafana takiyon girme suraya artik diye.pek caktirmiyorum ona yaniii o bakimdan okuyorum surekli burdayim kuzular. Anca beraber kanca beraber. Bebisler hepimizin kucaklara gelene kadar bi aradayizzzz

Oy canım benim çok haklısın da boşver anam gitsinler sıkıntı yok sen Hamiş kal da ben Oraya da gelirim.her zaman yazmasamda hep okuyorum.ben buraya girince istemsiz bi heyecan stres tarzı birşey hissediyorum ki hiç stresim yokken
Ama bu heyecan hoşuma gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…