Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Canim hoşgeldin naber ikinci efe mi geliyo maşallah
oyleymiş cnm valla hb %75 erkek dedi sağlıkla gelsinde 3.de bi 10 sene sonra artık durdum yerimde ben :KK70:kız doğuramıyorum galiba ben :KK70: sen napıyosun iyimisiniz çıtır anne adayları Minesuu Minesuu balım kaymağım konuştuk senle zaten sen bnm gozbebeğimsin kız :KK200::KK15::KK30:

oyleymiş cnm valla hb %75 erkek dedi sağlıkla gelsinde 3.de bi 10 sene sonra artık durdum yerimde ben :KK70:kız doğuramıyorum galiba ben :KK70: sen napıyosun iyimisiniz çıtır anne adayları Minesuu Minesuu balım kaymağım konuştuk senle zaten sen bnm gozbebeğimsin kız :KK200::KK15::KK30:
kuzumm cnm hosgeldin sekerparem :KK66: 45 gr lik bebegini yesinlerr :KK70: bidenesin opuyorm cnm kendine dikkat ett :anneadayı::KK200::nazar:

Arkadaşlar 27ocak 159 çıktı hcg. Bugün gene bakıldı 536 çıktı. İkiz olabilir mi

Kızlar ya GUN gelmeden kanda olsa dahi cıkar mı bizim bı tanidigi doktor söylemiş GUN gcmedıyse kanda cıkmazsa dıe benım gunun bugun ama yarına da sarkabılır

Cevap veren oldu mu bilmiyorum ama evet benim doktorum da aile hekimimiz de gun gecmeden kanda cikmaz diyorlar. Ama buradaki arkadaslardan gununden birkac gun once ogrenen de oldu. Sanieim bu yumurtlama ve dolenme gününe göre degisiyor. Yani ornegin reglin 10. Gunu yumurtlamis ve dollenmis olsa belki oncesinde de gorunur ama mesela benim 17 18 i buluyor yumurtlama gunum, benim gun gecmeden cikmazmis doktorum dedigine gore. Senin cift cizgi gorup kanda gormemene uzuldum okuyunca ama insallah eeeeen kisa surede her seyiyle gelir guzel haber

Benıö
Cevap veren oldu mu bilmiyorum ama evet benim doktorum da aile hekimimiz de gun gecmeden kanda cikmaz diyorlar. Ama buradaki arkadaslardan gununden birkac gun once ogrenen de oldu. Sanieim bu yumurtlama ve dolenme gününe göre degisiyor. Yani ornegin reglin 10. Gunu yumurtlamis ve dollenmis olsa belki oncesinde de gorunur ama mesela benim 17 18 i buluyor yumurtlama gunum, benim gun gecmeden cikmazmis doktorum dedigine gore. Senin cift cizgi gorup kanda gormemene uzuldum okuyunca ama insallah eeeeen kisa surede her seyiyle gelir guzel haber
de
Evet benimde 17 veya 18 gunume denk geldi umutlanmalımıyım gunum bugundu ama bazen bir iki gün sarkabılıo

Sağ ve sol kasıklarımda ağrılar var girip çıkıo gırıltı biyandan sizlere tavsiyem çorekotu balı iki ay üst üste yapmayın erken olcam muhtemelen :KK43:

Sağ ve sol kasıklarımda ağrılar var girip çıkıo gırıltı biyandan sizlere tavsiyem çorekotu balı iki ay üst üste yapmayın erken olcam muhtemelen :KK43:
Canım ben sogan suyunu yapım dıom ne zaman başlıyım

Yeter herlde sen yıne arştr kuzm bk 2yumurtam çatld ama olmaz düzen şaşıyo
Canım bu ay hıc takmıycam bsye bakmıyorum yum filan bide oyle denicem ilişkiyi filan kısmıyla su GUN bugun olsun diye bakalım nolcak stres cok etkilıomus belki ondan olmuo bide adetin 3 gunu hormonlara baktırcam

p
:KK70: keşke 45 olsa 100 kusur çıktı gr :KK70: bi gırtlaklı daha başıma geliyor :KK70:
karar verdim bunu sana verip ben kız doğurucam :KK70: cansın :KK200:
aaa ver kizzz verr ohh oglan istiorm ben zaten kaynana olcm benn :KK70: artik 3. cidd yakalarsin kuzum sen kizi :KK66:

Annesiym Annesiym bidenem hayırlı olsun kuzum telim bozuk nonu kaybettim ulaş bana olurmu musait olunca çok sevindim miniğine bizimde oğlan çıktı teyzesi bu sıpa :)
Saol bacım Allah razı olsun sabah msj atarım kuzu şimdi qeç oldu. Duydum bebeqim olsun bi tosun daha qeliyo saqlıklı qelsin :-)

X