Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Tet negatif kızlar dedğim gibi uzun süre girmem ben herkes kendine iyi baksın doğurmayın sakn erkenden optm hepinizi

Günaydın kızlar cizgi girenin var mi sanırım ben yine gordum yada kafayı sıyırdım :))) test bozuk mu aceba

Eklentiler

• IMG_20160129_084248.jpg
    IMG_20160129_084248.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 62
Suanda goruonuz nu kızlar

Eklentiler

• IMG_20160129_080026.jpg
    IMG_20160129_080026.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar doktorum folio diye bir folik asit verdi 120 tane varmış içinde. Kullanan var mı ondan???

Selam kizlar bende bu sene bebis sahibi olmak istiyorum insallah yani hamile kalmak artik ne zaman nasipse :) siz ne zamandir deniyosunuz cocuk yapmayi yada ne kadar zaman sonra hamile kaldiniz denedikten sonra benim vermem gereken kilolarim var ve doktor bana klomen verdi kullandim ama henuz bebis denemedik yeni yeni istiyoruz zaten adrt duzensizligimde var

Maasallah gercekten her gune bir hamilelik haberi aliyoruz, maasallah hepinize :) ozellikle de hamile oldugunu öğrenen arkadaşlar, malum bugun cuma ve hamilelerin duasi kabul olur derler, bana ve isteyen tum arkadaslara dua edin olur mu?

cnm 12. günü falan yap bence bende etkisi regle 7 gün kala yaptğmdada kalmamıştı vücut emdi resmen :) bende bi işe yaramadı ama inş sendende mutlu haberi alırız cnm
İns canım allah isteyen herkese versin.. Hiç bu durumda olan kimse yokmu yaa çift yumurta çatlaması yasayanlar tutan veya tutmayan varmı acaba ??

Selam kizlar bende bu sene bebis sahibi olmak istiyorum insallah yani hamile kalmak artik ne zaman nasipse :) siz ne zamandir deniyosunuz cocuk yapmayi yada ne kadar zaman sonra hamile kaldiniz denedikten sonra benim vermem gereken kilolarim var ve doktor bana klomen verdi kullandim ama henuz bebis denemedik yeni yeni istiyoruz zaten adrt duzensizligimde var
Tatlim hosgeldin dilerim Allah sanada hayirlisiyla aratmadan versin.ben 1 yil denedim sonunda oldu dusuk yasadim.simdi 3.ayim yeniden basladik calismaya.kilo sorunu bendede var drum inofolic sase kullanmami soyledi..adetide duzene sokuyor.once adeti duzene sok sonrasinda yumurta takibi yaparsin.burasi sansli bir topik dilerim hepimize bebişlerimizi getirir Allahin izniile :KK66:

X