Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Tatlim hosgeldin dilerim Allah sanada hayirlisiyla aratmadan versin.ben 1 yil denedim sonunda oldu dusuk yasadim.simdi 3.ayim yeniden basladik calismaya.kilo sorunu bendede var drum inofolic sase kullanmami soyledi..adetide duzene sokuyor.once adeti duzene sok sonrasinda yumurta takibi yaparsin.burasi sansli bir topik dilerim hepimize bebişlerimizi getirir Allahin izniile :KK66:
Canim cok tesekkur ederim cevabin icin insallah su an cok cok bi istegimiz yok evet ama yavas yavas basladik iste.. ben aydir kadin doguma gidiyorum 6 aydirda adet sokturucu kullaniyorum son ayda cocuk dusundugumuzu soyledim bana hemen klomen verdi ama biz kendimi dogru duzgun bebis olcakmi diye denemedik bende sasirdim neyse kullandim dun gittim dra yumurtaliklar 11 cm olmus daha buyumesi gerekiyomus ptesi bi daha ultrason istedi ama gitmicem biraz kendimiz deneyelim diyorum bu arada ctsi dene buyurse kacirmayalim dedi. Bisey sorucam ben sizlere sizce doktora gitmeye devam etmelimiyim yoksa bi kac ay kendi kendimizemi deneyelim adetimin duzene girdigi bile belli degil cunku sokturucuden sonra hic ara vermeden klomen verdi bu ay adet sokturucude kullanmicam bakalim kendi kendime adet gorebilcekmiyim kafam cok karisti napmam lazim bilmiyorum

seieda seieda Melissa81 Melissa81 Z Zeyert1204 kizLar kakinn gidiyoruz bizim burda yerimiz yok hamisler topigi oldu burasi :KK70: seyda fatmanur melisa ve minesunun hamile kalmasini isteyenler topigi acicam :KK70:
Isabetli olur canim gidelim bencede hatta seyda fatmanur melisa ve minesunun hamile kalmasi için dua kampanyası başlatalim

Bugün normal test yaptım ya bozuktu ya idrarı fazla damlattım tek çizgi ve yayılan bi kırmızılık oluştu testte.Negatif gibi yani şimdilik.Erken gebelik testlerine olumsuz yorumlardan sonra güvenim kalmadı.1 hafta geçmek bilmiyor.Kan testi için bi kaç gün daha beklemeye çalışıyorum canım.Çok korkuyorum kist falansa diye :KK17:
Doğru söylüyosun güven olmuyor. Benim de göğüslerim çok acıyor. Bekle canım çok düşğndünmeden. Adet geçince 1 gün hemen yaptır. Ben geçen ay bekleyemedim çok belirtim vardı ama sonuç negatif çıktı :KK43:

yok daha yazmıcam harbiden piskolojim bozuld herkesin neşesi yerinde zaten 4 ümüzden başka
beni de aranıza alın hüsranlar kraliçesi olarak...:mad:
dayanamadım 5 gün önceden test yaptım ve en yakın dostum negatif yine çıktı!
kendimi "daha erkendi ama" şeklindeki avutma ritüellerim başladı vatana millete hayırlı olsun.

beni de aranıza alın hüsranlar kraliçesi olarak...:mad:
dayanamadım 5 gün önceden test yaptım ve en yakın dostum negatif yine çıktı!
kendimi "daha erkendi ama" şeklindeki avutma ritüellerim başladı vatana millete hayırlı olsun.
cnm hiç yanımıza ilişme malum ilişen kafadan 5 ay bekliyo diğerlerine iliş bence onlar yenilerdi ellerini çabuk tuttu ama illede tek çizgimle yanınızdayım diyosan hoşgeldi..

Günaydın kızlar allahım olmayan çocuğu olsun isteyen herkesin yardımcısı olsun hoc bir belirti yol bende bata 2 gün var suan evde test vardı öylesine yapim dedim baktım silik ciGi sonra Koyulaştj ben şok oldum çünkü bu ay ameliyat oldum.polib aldirdim 1 kere ilişki oldu suan ne hissetcemi bile bilmiyom o kadar heycanliyimki normelide adet zamanı göğüs şişer ve agrirdu suan oda yok hiç bişe bendeki belirti hiç bişe yok ne kasik më bel hiç bişe
canım gözün aydın maaşallah.allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin . herkes bir bir gebe kalıyor.inşallah gebe kalmayan kalmaz ben bu topikten çok ümitliyim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar aranızda estrofem ve duphaston kullanan var mı?
rahimde septum ameliyatının ertesi günü estrofem tb sabah akşam 28 gün kullandım.estrofem in son 10 gününde duphastonu da sabah akşam birlikte kullandım.
son 11.günde adet oldum.normal adet günümde oldum tam
çok yoğun kanamam oldu 10 gün sürdü.ilaçlar bitti yeniden adet oldum.doktorumu aradım bi kaç gün arayla tekrar adet oldum dedim.o da hormon ilaçları kesildiği için olmuştur normal dedi.beş günü geçerse beni ara dedi.ben de 3.gün çok ciddi kanamam olunca korktum ve apranax tb içtim hemen kesti adetimi 3 gün üst üste içtim ve kanamam hiç yok bitti.
normal adet günüm 5 şubat.şimdi ben 5 şubatta tekrar adet olacak mıyım acaba bilemedim.
kan kaybından gidicm artık yeter

cnm ben geçen ay dupaston kullandm bu ay bnmde çok yoğn keçt kaç aydr olamıyodm az azdı oyuzden umutluydm ama olmadı

cnm ben geçen ay dupaston kullandm bu ay bnmde çok yoğn keçt kaç aydr olamıyodm az azdı oyuzden umutluydm ama olmadı
hayırlısı olsun canım.inşallah önümüzdeki ay olur.bakalım adet olacak mıyım ayın beşinde.soğan kürü denemek istiyorum.hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş.soğan kürü tüpleri falan genişletiyormuş.

hayırlısı olsun canım.inşallah önümüzdeki ay olur.bakalım adet olacak mıyım ayın beşinde.soğan kürü denemek istiyorum.hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş.soğan kürü tüpleri falan genişletiyormuş.

cnm o kitlerde etkili bence bebek denerken apma tehlikeli çnki

X