Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Ya canım ben lac aydır doktor a gidiyorum ve farklı doktorlara gittim ve hepsi farklı şeyler söyledi ve bu son gittiğim doktor yumurtalarinda tembellik var dedi ve suan eşim ve ben bebek istiyoruz olurmu sizce bende hamile kalabilirmiyim

Ya canım ben lac aydır doktor a gidiyorum ve farklı doktorlara gittim ve hepsi farklı şeyler söyledi ve bu son gittiğim doktor yumurtalarinda tembellik var dedi ve suan eşim ve ben bebek istiyoruz olurmu sizce bende hamile kalabilirmiyim
cnm yumurta tembelligi icin tedavi baslattimi doktorlar ?? klomen catlatma ignesi gibi ?? cirek otu bal tarcin küru tavsiye ederim dogal klomen yumurtalar buyuyup catlatio :KK66: yada incir kuru cnm olur Allahin izniyle

cnm yumurta tembelligi icin tedavi baslattimi doktorlar ?? klomen catlatma ignesi gibi ?? cirek otu bal tarcin küru tavsiye ederim dogal klomen yumurtalar buyuyup catlatio :KK66: yada incir kuru cnm olur Allahin izniyle
Aynen katılıyorum canım sana.neden olmasın.tedavisi mümkün sonuçta.doktorun başka birşey demedi mi yani yumurtalıkların tembel deyip gönderdi mi?
1 123mine

Canım sadece ultrason ile bakıp senin yumurta tembelligin var dedi ve ben o an şok içine girdim donup kaldım ve suan eşimle Korunmasız ilişkiye giriyoruz çatlama dönemim benim sizce ben de kalirmiyim hamile ya gerçekten çok istiyorum

Canım sadece ultrason ile bakıp senin yumurta tembelligin var dedi ve ben o an şok içine girdim donup kaldım ve suan eşimle Korunmasız ilişkiye giriyoruz çatlama dönemim benim sizce ben de kalirmiyim hamile ya gerçekten çok istiyorum
çok bilimsel bi açıklama yapmış.başka doktora git canını sıkma bence.ona gitme bi daha.hormonlarına bakmalı takip etmeli.tembelse de tedavi etmeli tam anlayamadım ne yaptığını doktorun.bence kesinlikle değiştirmelisin.

cnm yumurtlama gununu ovulasyon testleriyle belirleyebilirisn. netten siparis et cok uyguna gelio gitti gidiyorda aliyoruz biz. dedigim kurleri uygula. yalniz onlar ne bicim doktor oyle catlatma ignesi yapmalari lazim. sinir oluyorm su doktorlara yaa :KK62:

cnm yumurtlama gununu ovulasyon testleriyle belirleyebilirisn. netten siparis et cok uyguna gelio gitti gidiyorda aliyoruz biz. dedigim kurleri uygula. yalniz onlar ne bicim doktor oyle catlatma ignesi yapmalari lazim. sinir oluyorm su doktorlara yaa :KK62:

Aynen canım ya suan kasiklarimda şiddetli ağrılar var neden bilmiyorum çünkü adet günüme 12 gün falan var

çok doktor değiştirmişsin canım ama o da iyi değil.araştır işinin ehli bi doktora git rastele birilerine gitme. eğer maddi olanağın iyiyse profa falan git .sonuçta varsa da tedavisi var.dert etme 1 123mine

İncir kuru nasıl oluyo kızlar onu yapım ben bu ay çorek otu işe yaramadı :KK43:

İncir kuru nasıl oluyo kızlar onu yapım ben bu ay çorek otu işe yaramadı :KK43:
canım saraçoğlunun incir kürü var internette yazınca çıkıyor.hiç bi sorunu olmayan 15 gün yapıyor.yumurta gelişme çatlama sorunu olan 21 gün sanırım.saraçoğlunun sayfasında var

X