Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Kız çizgi var burda :) bi hamiş saha buyur bakın gençler 2 şubata kdar kim hamilyse solesin 2 şubatta düzeni bozcam günah benden gider :)
Ay valla mı ya cok silik demı belli belirsiz hayalet gibi :))

Evet geçen ay ağır hissediyordum yumurtalıklarımı ama bişi çıkmadı. Bu ay 2 gündür leke geliyor. Adet biteli 8 gün oldu. Kasığımdaki de batma yanma karışımı bi ağrı. Test aldım belki üstüne gördüm diye ama negatif tabiki. Doktora gitcem haftasonu enfeksiyon filan olabilir :110:
Ben de evlendikten sonra 10 gün kadar süren bir ara kanama ve 1-2 günlük lekelenmeler yaşadım.Adetim hep düzenlidir normalde.Doktoru ihmal etme, içini ferah tut.Herşey yolundadır umarım.Stres de etkiliyor canım.Dikkat et kendine :KK66:

Kızlar az önce duşa girdim çıktım.Saçımı şampuanlarken kollarımı kaldırdığımda karnımda daha çok hissettim batma ve doluluk hissini.Göbeğimin sağ ve sol yanlarında sanki yumruk kadar bişeyler var gibi şişlik hissediyorum.Bi de göğüslerimin kahverengi kısmının çevresinde ten rengimde kahverengileşmeler olmuş gibi.Bu renk değişmesi bu kadar erken olabilir mi? Bat a daha 1 haftam var :KK64:

Kızlar az önce duşa girdim çıktım.Saçımı şampuanlarken kollarımı kaldırdığımda karnımda daha çok hissettim batma ve doluluk hissini.Göbeğimin sağ ve sol yanlarında sanki yumruk kadar bişeyler var gibi şişlik hissediyorum.Bi de göğüslerimin kahverengi kısmının çevresinde ten rengimde kahverengileşmeler olmuş gibi.Bu renk değişmesi bu kadar erken olabilir mi? Bat a daha 1 haftam var :KK64:
Canım hamile olabilirsin erken gebelik testi alsan? Burda yapıp öğrenenler var. Belki de vardır bi minik:KK50:

Canım şimdiden öyle varmış gibi his olmaz bence kese bile adetten bir hafta sonra oluşuyor hissetmen nerdeyse imkansız

Canım hamile olabilirsin erken gebelik testi alsan? Burda yapıp öğrenenler var. Belki de vardır bi minik:KK50:
Bugün normal test yaptım ya bozuktu ya idrarı fazla damlattım tek çizgi ve yayılan bi kırmızılık oluştu testte.Negatif gibi yani şimdilik.Erken gebelik testlerine olumsuz yorumlardan sonra güvenim kalmadı.1 hafta geçmek bilmiyor.Kan testi için bi kaç gün daha beklemeye çalışıyorum canım.Çok korkuyorum kist falansa diye :KK17:

Canım şimdiden öyle varmış gibi his olmaz bence kese bile adetten bir hafta sonra oluşuyor hissetmen nerdeyse imkansız
Kist falansa diye korkuyorum canım.Adet öncesi hiç olmazdı böyle.Kanda ne zaman belli olur ki ? Ya da ultrasonla alttan muayenede mi daha erken belli olur acaba :KK64:

Kist falansa diye korkuyorum canım.Adet öncesi hiç olmazdı böyle.Kanda ne zaman belli olur ki ? Ya da ultrasonla alttan muayenede mi daha erken belli olur acaba :KK64:

kanda beta hcg en az 1000 1500falan olmadan alttan da bakılsa usg de görülmez.adete bi kaç gün kala kanda çıkar.günü gelmeden bakmayın bence her ay aşırı stres yaratır böyle olunca.en azından adeti bi gün geçsin

X