Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
bence sende patlatcan haberi kuzu artık millet ikinciyi yapcak anca herld sıra gelcek :)
ahahha ılahı kuzum yaa sona kalan dona kalan modundayız yaa ahahha. yok bebeğim @merveaydın yaa yapmıcam test gelirde gelsin yeni ayın hazırlıklarını yapıyorum şuan gelmezse yaparız

ahahha ılahı kuzum yaa sona kalan dona kalan modundayız yaa ahahha. yok bebeğim @merveaydın yaa yapmıcam test gelirde gelsin yeni ayın hazırlıklarını yapıyorum şuan gelmezse yaparız

ee napım kuzu baklm bu ay nolcak Allahtan ümit kesilmez

yumurtlama gunumu 4 gozle bekliom adam ameliyatli ama umrumda degil banane

Kızlar selamm benim de 5 gün. Var ama günler gecmiyo bir türlü bide. öyle bi sivilce çıktı ki suratimin her yerinde hiç böyle olmazdı :)

kızlar uzun aranın ardından ben geldim :::::::) naıslsınız
ben polib amliyatı oldum sımdı adeti bekliyorum bu ay bal tarcın corek otu yapıcam ve preseed jel kullnıcam
allahım hepimizin karnnını boş bırakmaz inşallah

geçmiş olsun canım atlatmışsın. ameliyattan ne kadar sonra gebelik düşünebilirsin dediler sana merak ettim ?

yumurtlama gunumu 4 gozle bekliom adam ameliyatli ama umrumda degil banane

ahretlik delirme adamı perte çıkarcan az sabır sonra öbür ayda boşa gitcek gerçi bunye alıştı çizft çizgi görünce noluruz biz bilmem :)

Allahtan ümit kesilmezzzz kırmızı kartları görene kadar ihtimal vardır herzaman
böyle daha iyi hem stres az olmuş oluyor hafiften ümitsiz olunca

hee yeme beni içten içe kuduryn dimi aynı ben öleyim laf aramızda tototma bile takmıyo gözüküp için için yiyom kendimi :)

ahretlik delirme adamı perte çıkarcan az sabır sonra öbür ayda boşa gitcek gerçi bunye alıştı çizft çizgi görünce noluruz biz bilmem :)
hakkaten haaa adam seksten soğurmuş falan bide, gözleri dönmüş karılarından bırakarlarmış ahahahah

hee yeme beni içten içe kuduryn dimi aynı ben öleyim laf aramızda tototma bile takmıyo gözüküp için için yiyom kendimi :)
yok kız cidden cuma günü bi kudurup gene gittim doktora kadında şaşırdı bile bi ümit çatlamıştır bı bakın gene ya dedim
baktı yok aynı buyumedı bu ay cok stres yaptın geçti artık dedi ondan ama genede var ümit benim deli duygularımdan kaynaklanan

Bak biliyom daha ben kul yutmaz olduk biz ahretliğimle nolcak bu halimiz bilmem

Bu arda sağlı sollu batma var bole alta doğru bişey vuruyo sanki benm ikizler tekmeliyo herhal siz hcg falan uğraşın daha :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…