Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
Merhaba kızlar benim bat bugündü.. Öğlen iç çamaşırımda yok denecek kadar az kahverengi leke vardı hasta oldum diye pet koydum.akşam üzeri wc ye gittim ped tertemiz çok şaşırdım. Peçeteyle sildim kahverengi akıntılı leke geldi ve bu saat oldu hala ped temiz gelen giden yok çok stres oldum ilk defa böyle birşey geliyo başıma. Normalde ilk regl günümde kanama çok olurdu ve ağrılı olurdu.Ne yapmalıyım sizce bu leke ne anlama geliyo?

Hamile olabilirsn cnm yerlşm yani

Hamile olabilirsn cnm yerlşm yani
Gece hiç uyumadım stresten heyecandan..wc ye gitmeye korkuyorum kanama da yok leke de yok. Belirsizlik stres yapıyor. Beklesem mi test yapsam mı? Burda ki yorumları hep takip ediyorum.. Yerleşme kanını da okudum ama bazı yorumlarda dış gebelik yada kimyasal gebelik demiş arkadaşlar. O yüzden korkuyorum

Korkma canım içini ferah tut güzel şeyler düşün ki güzel şeyler olsun insallah.

selam kızlar hamile arkadaslar hayırlı olsun saglıkla kucagınıza alın
aranızda clear blue digital ovulasyon testini kullanan varmı memnun kaldınız mı

OTE="sssedahmettt, post: 44842880, member: 718685"]Korkma canım içini ferah tut güzel şeyler düşün ki güzel şeyler olsun insallah.[/QUOTE]
Fay
sssedahmetyaptım st: 44842880 .!.:
Korkma canım içini ferah tut güzel şeyler düşün ki güzel şeyler olsun insallah.

Dayanamadım test yaptım. T de gölge gibi de olsa çizgi var gibi. Yorumlar mısınız

Eklentiler

• 20160126_083443.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 49
ptesi 177.6 hcg belirlendi arkadaslar ve doktor çarşamba gel bakalım tekrar demişti, ben cuma gunu gitsen sorun olurmu sizce daha önce böyle birsey yasayan oldumu, birde hastahane değişikliği yapacaktım zateb devlette bekleme süresi cok ve hijyenik değil ,

kuzum sen hamilesin :)) hadi manşallah bebeğim ne kimyasalı boşvesene sen onları ya bugün gt kan testi yaptr hemen :)

kuzum sen hamilesin :)) hadi manşallah bebeğim ne kimyasalı boşvesene sen onları ya bugün gt kan testi yaptr hemen :)
Yorumunu görünce başladım ağlamaya. Ağlaya ağlaya yazıyorum şimdi.. Kaç aydır istiyoruz inşallah canım ya inşallah dediğin gibidir

Yorumunu görünce başladım ağlamaya. Ağlaya ağlaya yazıyorum şimdi.. Kaç aydır istiyoruz inşallah canım ya inşallah dediğin gibidir

üzülme sen o güzel kalbini ferah tut canım iyi düşün iyi olsun ağlamak yok artık bebiş için kan ver kuzum hemen takibe al unut o dış gebelik kimyasal onlar bindebir olur düşünme internette her yazan doğru olsa işimiz var hadi gözün aydın cnm bnm :)

OTE="sssedahmettt, post: 44842880, member: 718685"]Korkma canım içini ferah tut güzel şeyler düşün ki güzel şeyler olsun insallah.
Fay

Dayanamadım test yaptım. T de gölge gibi de olsa çizgi var gibi. Yorumlar mısınız[/QUOTE]
günaydın canımmmmm heralde en güzel sabahın günaydınların çünkü bebeşin seninle olduğunu oğrendinnn hamilesin kuzum bu ucuz testlerde yanılma pek olmaz haydi koş kan testineeeee koşşşşş

Minesuu nasıl bi niyetle açtysan manşallah hiç fire yok ama bnde şeydaysam bu uğuru bozarım kırmızı kartı gösterrm :)

OTE="sssedahmettt, post: 44842880, member: 718685"]Korkma canım içini ferah tut güzel şeyler düşün ki güzel şeyler olsun insallah.
Fay

Dayanamadım test yaptım. T de gölge gibi de olsa çizgi var gibi. Yorumlar mısınız[/QUOTE]

Hamilesin canım. Hadi hayirli ugurlu olsun :) :) ay ne güzel ya hamileler cogaldi

Fay

gözün aydın maaşallah gebeler sırasıyla geliyor.allah tamamına erdirsin inşallah.kan sonucunu bize de bildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…