Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
İyi yapmışsın. Ohh demek bu ay olmadı diğer ay senin de güzel haberlerini alacağız :KK50: Benim dr lekelenmelerim oluyor parol içip kesenler var ben de denesem iyi olur.
Rahim filmi çektirdiğinde göründü galiba peki nasıl karar verdin film çektirmeye, kaç ay denediniz?
canım gebe kaldıktan sonra öğrendim iki yıl oldu.usg de çıktı.ikiz gebelik biri gitti biri bana kaldı çok şükür 2 yaşında.
tabi 33 haftalık doğdu.hsg de çektirdim kasım sonunda aralık sonunda da ameliyat oldum

Bende bugün bebiş özlemiyle uyandım kızlar topige bi bakayım dedim bebiş haberleri var ne güzel.. Gece kocama uykumun arasında ben bebek istiyorum olmuyor diyormuşum:KK43: sabah ise giderken söyledi:KK43:

Bende bugün bebiş özlemiyle uyandım kızlar topige bi bakayım dedim bebiş haberleri var ne güzel.. Gece kocama uykumun arasında ben bebek istiyorum olmuyor diyormuşum:KK43: sabah ise giderken söyledi:KK43:

kendimi gördüm bende bebeğimi düşürdüğümde bebek ağlıyo kalk yemek vercem diye uyanıyodm Allahım isteyen herkese nasip etsin

Canım tebrik ederim maşallah deqerin baya iyi çıkmış :KK66: canım benim deqer 33 tü senin idrar testinle aynı siliklikte çıkmıştı deqer farketmiyo demekki
canım az sonra bi test daha alıcam.. yarın da yapıcam sizin icin fak olacakmı merak edenler var

X