Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
adet oldum kizceler bir sonraki bat 14 subat sevgililer gunu :KK70: insallah sevgililer gunumuzu bebegimizin haberiyle kutlariz:KK66:

Bebeğim :KK43: inş benm bat 2 şubat 5 şubat kocamın doğum gunu inş bidaki ay Allah bize en değerli hediyeyi verir bizde eşlerimize :)

Benide eklerseniz sevinirim inşllh hepimize uğurlu gelsin bu yıl:)
6aylık evliyim
İlk çocuk
BAT 6 şubat

bende sekiz aylık evliyim ilk hamileliğim değil 9+2 kalbi durduğu ićin kürtaj oldum 2 ay korunmam bitti şimdi tekrar başladık çalışmalara benim bat 2 şubat

Kızlar bişey sorcam hani diyorlar ya kasiklarimda batma var diye o nasıl bişey oluyor ya??

Ben de 5,5 aylık evliyim.. heyecanla ilk günden beri istiyoruz...hiç korunmadık..evlendiğimizde hemen doktora gittik..bebek istiyoruz ne yapmamız gerekiyor..almamız gerekn ilaç vs var mı diye sorduk..folik asit verdi...bekliyoruz bakalım...yaş 37 :KK43: çikolata kisti varmış bende..5 cm..doktor hgs testi yaptırdı..bu testi yaptıktan sonra 3 ay içinde genelde hamile kalınıyor dedi. bize 3 ay daha verdi..olmazsa tüp bebek önerdi..bir doktora daha gittik...oda aynı şekilde yanıt verdi. bat 15 ocak..bakalım

Ben de 5,5 aylık evliyim.. heyecanla ilk günden beri istiyoruz...hiç korunmadık..evlendiğimizde hemen doktora gittik..bebek istiyoruz ne yapmamız gerekiyor..almamız gerekn ilaç vs var mı diye sorduk..folik asit verdi...bekliyoruz bakalım...yaş 37 :KK43: çikolata kisti varmış bende..5 cm..doktor hgs testi yaptırdı..bu testi yaptıktan sonra 3 ay içinde genelde hamile kalınıyor dedi. bize 3 ay daha verdi..olmazsa tüp bebek önerdi..bir doktora daha gittik...oda aynı şekilde yanıt verdi. bat 15 ocak..bakalım

Kıyamm bende hatta burdaki herkeste bebek istiyo inş başta bebişin olur sennle birlikte bizimde hemen olur inş hepimiz ekim annesi oluruz

:KK15:

Eklentiler

• FB_IMG_1452697441827.jpg
    FB_IMG_1452697441827.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 58
Allah bağışlasin canım. Aynen noluyor sa zaten stres yüzünden oluyor çok takıyorum ben kafama hep düşünüyorum. Takmicam diyorum ama olmuyor malesef canım

çocuk dünyanın en güzel şeyi ama olduktan sonra hayatımız tamamen ona göre değişiyor.çocuk olmadan önce insan çok rahat aslında kıymetini bilmek lazım.o rahatlık bir daha asla gelmiyor henüz çocuk olmamışken tadını çıkarın.gezin tozun keyfini sürün :KK50:

Kızlar bişey sorcam hani diyorlar ya kasiklarimda batma var diye o nasıl bişey oluyor ya??
Cnm adet sancis
Hosgeldin canim inşallah sende bebişine kavusursun..benim teyzemdede vardi o kistten.engel oluyordu gebelige..sirasiyla herseyi denedi ve yiprandi cok.tup bebek asamasinda ona aslinda engelin pkosu oldugunu soylediler..iyi bir hekime git bence..imkanin varsa direk tüp bebek yaptir..cunku ben artik drlarin bu konuda maddiyatci oldugunu dusunuyorum.imkansiz degil elbet ama simdi teyzemle konustugumuzda bosa oyalanmisiz diyor.cocugu 5 yasinda inşallah sende biran once kavusursun melegine..

çocuk dünyanın en güzel şeyi ama olduktan sonra hayatımız tamamen ona göre değişiyor.çocuk olmadan önce insan çok rahat aslında kıymetini bilmek lazım.o rahatlık bir daha asla gelmiyor henüz çocuk olmamışken tadını çıkarın.gezin tozun keyfini sürün :KK50:

Hep arkadaşlarım öyle diyor şimdi tadını çıkar bu rahatlığı çok aricaksin diyorlar ama ben rahatlik istemiyorum ki bebis istiyorum gelsin artık bekletmesin bizi :KK64:

Hep arkadaşlarım öyle diyor şimdi tadını çıkar bu rahatlığı çok aricaksin diyorlar ama ben rahatlik istemiyorum ki bebis istiyorum gelsin artık bekletmesin bizi :KK64:

Evet şu anda öyle düşünmen çok normal.olduğunda ahh ah diyceksin inşallah tez zamanda rabbim kavuştursun da anla bakalım.herşeyin hayırlısı sağlıklısı önemli olan o. sağlıklı bir çocuk nasıl ki en güzel şeyse sağlık sorunu olan bi bebek doğurmak da inan hayattaki en zor şey. prematüre doğurdum çok zorluklar çektim çok şükür şimdi iyi. yaşın daha çok genç çok stres yapmamalısın ben senin yaşında bekardım 28 yaşımda evlendim.30 da doğurdum.

Evet şu anda öyle düşünmen çok normal.olduğunda ahh ah diyceksin inşallah tez zamanda rabbim kavuştursun da anla bakalım.herşeyin hayırlısı sağlıklısı önemli olan o. sağlıklı bir çocuk nasıl ki en güzel şeyse sağlık sorunu olan bi bebek doğurmak da inan hayattaki en zor şey. prematüre doğurdum çok zorluklar çektim çok şükür şimdi iyi. yaşın daha çok genç çok stres yapmamalısın ben senin yaşında bekardım 28 yaşımda evlendim.30 da doğurdum.

Evlenmeden önce derdim ki en az 1 sene çocuk yapmıcam evliliğin tadını çıkaricam. Ama evlendim aradan bi kaç ay geçti çocuk isteği başladı. Ya ben çocukları çok seviyorum yolda falan görsem hemen sevesim gelirdi. Nasip bakalim Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olucak elbet ama olmayınca da stres yapıyorum stres yaptıkça da olmuyor. Hakkimizda hayirlisi.

Evlenmeden önce derdim ki en az 1 sene çocuk yapmıcam evliliğin tadını çıkaricam. Ama evlendim aradan bi kaç ay geçti çocuk isteği başladı. Ya ben çocukları çok seviyorum yolda falan görsem hemen sevesim gelirdi. Nasip bakalim Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olucak elbet ama olmayınca da stres yapıyorum stres yaptıkça da olmuyor. Hakkimizda hayirlisi.
amin hayırlısı olsun.benim bi oğlum var bi de kızım olmasını çok istiyorum.şubat dan sonra inşallah düşünücem artık ne zaman olur Allah bilir ksmet olur mu olmaz mı inşallah Allah herkesin kalbine göre versin.

X