Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
bide şunu düşünüyorum acaba dupaston düzenleyiciya hemde ben mutlakaka 27 günde bir olurum 28ç gün hasta olurdm bugün 29 acaba 28e mi döndü döngüm değüşük bi soru ama umutsa20

bide şunu düşünüyorum acaba dupaston düzenleyiciya hemde ben mutlakaka 27 günde bir olurum 28ç gün hasta olurdm bugün 29 acaba 28e mi döndü döngüm değüşük bi soru ama umutsa20
Canın dediğin ilaçla ilgili hiçbir bilgim yok malesef...adet döngün düzenliyse stres kaynaklı gecikme de olabilir.ayrıca 28 e döndüyse bugün 29 sa yine de gecikmiş olmuyor mu canımm bence cumaya kadar bekle stres yapma bol bol dua et hayırlısını dile ve cuma gününe kadar gelmezse cuma bi kan testi yaptır

cnm ben hayırlısından başka bişey istemiyorum zaten ama bugünde olmazsam gtcem doktra korkuyrm kist falan olcak diye

Günaydın kızlar 5. Gun gecikmenin halen bende tık yok

cnm ben hayırlısından başka bişey istemiyorum zaten ama bugünde olmazsam gtcem doktra korkuyrm kist falan olcak diye
Canım insaAllah guzel sonuçlar alırsın doktordan bende geçen ay geciktim vajinal muaneden sonra akintim başladı bencede git

Adet gununde kanda negatif cıktı canım kan kesin sonuc ya umıdım kalmadı o yuzden ama dun ufuk pembe akıntı gelmiş peceteme adet olcam sandım kesildi yok bisi
Canım bence sen geç döllenmeyle hamilesin İnşAllah öyledir pembe akıntı da yerleşme kanaması olabilir.benim şükür ki kesildi.dünden itibaren gelmiyor artık

Canım bence sen geç döllenmeyle hamilesin İnşAllah öyledir pembe akıntı da yerleşme kanaması olabilir.benim şükür ki kesildi.dünden itibaren gelmiyor artık
Ay Insallah canım ya dun rüyamda bana sen hamilesin dediler ama yinede umıdım yok

Ay Insallah canım ya dun rüyamda bana sen hamilesin dediler ama yinede umıdım yok
Ümidini hiç kaybetme canım İnşAllah hayırlı haberlerini bekliyoruz rüyana gelince, ablamda beni rüyasında görmüş gelin oluyormuşum tekrardan ertesi gün hamile olduğumu öğrendim.. rüyan hayırla sonuçlansın bebişin habercisi olsun

Amin canım insallah dua et sende Insallah hayırlı haber alırım bir an once

cnm 5 gun mu oldun test yaptin mi ? onceden boyle olmusmuydu hic? yerlseme lekeside gelmiss enteresann
Tatlım test yapmadım sipariş verdim yarın gelecek o zaman yapım dedım ama hıc icime gelmio ama hamıs olacağım

Kizlaaar napiyonuz.bildirim gelmeyince yazişmadiniz sandimdi.bi bakayim dedim amanin bi dünya yazismisiniz.bakalim bu ay ne olacak.ben altin gunlerdeyim inşaallah tutar.
İnşaallah bu ay isteyen herkesin yüzü güler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…