Hamis kalmak isteyenler buraya 2016 ugurlu gelsin :))

hamisliginizi ne zaman ogrendiniz

• battan 1 gun once

OY: 4 10,8%
  • battan 2 gun once

OY: 3 8,1%
  • battan 3 gun once

OY: 5 13,5%
  • battan 4 gun once

OY: 7 18,9%
  • battan sonra :))))

OY: 18 48,6%

• Ankete Katılan
    37
cnm benm cumaya randevu aldm doktorumdan o ikinci çizgiyi görmeden kan vermcem eğer olursam 2. günü olcak cuma olmazsamda zaten ozamn bakar
Canim hakkinda hayirlisi inşallah gebesindir.idrarini takip ediyomusun rengi koyu oluyo diyolar..bide bu ay çorekotu kurunun disinda dupastonmu kullanmistin..duzenli degilmiydi adetlerin dpstn nedrn kullandin ?

Kizlar işler cok yogun bu hafta cok yazamiyorum ama bende bata az kalanlardanim 7 gunum var..hakkimizda hayirlisi gazli gunler geldi kapiya dayandi :)) artik histerik oldum midem bulanir gibi oluyo kalcalarimda agrilar..adet belirtileriyle ayni hepsi keske ayirici biseyler olsaydi.

Kizlar dr bana sabah ilk idrarla yap dedi gebelik testini deneyin sizde ozaman daha net sonuc aliniyormuş.

daha bende şeydaysam yaralı parmağa işemem burda çok afedersiniz diyip diyip sözmde durmyrm biz millete teselli verrkn laf derken iyi millet sallamıyo bizi ya yok bole bişi
Tatlim bozma moralini nolur.nasil bozmayim dicen ama sabret mükafatini elbet alacaksin inşaallah.inanmaktan hic vazgecme.

kızlar test yaptım yine negatif :))))
Canım benımde bazen geciktiğınde hemen uykuya dıkkat edıyorum. Erken yatıyorum dinlendırıyorum vücudumu hem bu stresten uzaklasıyosun hemde vücut kendini salıyor. Dınlenmene bak adetin gelecekse gelır. Gelmezse cuma günü gidersin doktora. Kistten de korkma yoktur bence,olsa bile adetle birlikte gecen bişey olur o. Kafanı dagıtmaya kuzum

Günaydın kızlar
seieda canım var mı gelen giden.bugün doktora gidersen haber ver olur mu ?

yok kuzum ama olcam galiba ufak ufak ağrılarım var sabah test yine negatifti anlamadm neden böle oldu geçen ay çok olmştm ondan mı böle oldu acaba bilmiyorum bu duphastonu bitireli 6 gün olcak nerdeyse

yok kuzum ama olcam galiba ufak ufak ağrılarım var sabah test yine negatifti anlamadm neden böle oldu geçen ay çok olmştm ondan mı böle oldu acaba bilmiyorum bu duphastonu bitireli 6 gün olcak nerdeyse

Ben de duphaston kullandım bu ay ameliyattan dolayı verdi doktor bıraktıktan 24 saat sonra kanamam başladı.kanama bittikten 3 gün sonra LH baktım tam koyu çizgi oluştu ve 2 gün kasık Ağrısı çektim çok şiddetli.hiç böyle olmazdım.
Adet düzenimi bozdu.benim bat normalde yarın olmalıydı ama sanırım değişti

selam kızlar..
bu ay da hüsranla sonuçlandı. artık bu hissiyatı üzülmek diye de tarif edemiyorum yani. hayal kırıklığının daniskası.
iki gün geç gelen reglimin, dalga geçer gibi ince ince bacaklarıma vuran sancısı eşliğinde oturdum yazıyorum şu an.
en zoru da insanın kendi kendisini her ay aynı cümlelerle teselli etmek zorunda olması.
ne diyeyim şubat ayına kırgın biraz da küskün girdim...
sizlerin yüzü gülsün inşallah hayırlı haberlerinizi alalım, hoşçakalın...

Canim benim seni o kadar iyi anlıyorum ki. Her regl olduğum da ağladım o kadar umutsuzluğa kapildigim zamanlar oldu ki bazen düşünürdüm benim hiç çocuğum olmicak mi bu duyguyu yasayamicakmiyim. Artık başkalarının çocuklarını değil kendi çocuğumu sevmek istiyorum diyordum içimden. Ya bir insan bebek reklamına ağlar mi televizyonda reklam çıkardı ağlardim. Rabbim 15 ay sonra yüzümü güldürdü çok şükür. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Elbet Rabbim sizlere de naSIP edicek ben inanıyorum bu bizim sınavımiz sabrımızı deniyoruz. Isyan etmeden sabretmek gerekiyor. Inanin her duamda da Rabbime sukrediyorum ve Allah ım tüm isteyen herkese bu duyguyu tattirsin diyorum. Allah inşallah en yakın zaman da hayırlı haberler almanızı nasip etsin.

Kızlar sbah test yaptım t çizgisi biraz belirdi sonra kayboldu bugün doktordan rndevu aldım 6 gün gecikmm var nie hastalansmadim öğrenmiş olurum DİE gidicem

Kızlar sbah test yaptım t çizgisi biraz belirdi sonra kayboldu bugün doktordan rndevu aldım 6 gün gecikmm var nie hastalansmadim öğrenmiş olurum DİE gidicem
testinin resmini atsana cnm bakalim bi. guzel hbrrlerle gel insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…