Hamileymişim çok şükür:dd

tmm canm senin adet bittimi şimdi çalışmalara başaldınmı??

yok cnm ya daha dün regl oldum bugün 2. gün yarn doktora gtcem yumurtlama takibine başlıcaz... haftaya çarşambada rizeye gidiyorum bi daha kasımın 4ünde falan başlarz çalışmalara artık zaten ozmana kadr yumrtlama da olmaz herhalde sadece 1 hafta eşimle ayrı kalcaz =)

hastalık sürecinde ayrısınız iyi güzel ozman :d

hastalık sürecinde ayrısınız iyi güzel ozman :d

yok hastlık sürecnde beraberiz bugun 2 gün oldu salı günü biter çarşamba gidiyorum hastalıktan snraki hafta ayrıyz 1 hfta kdr snra oda rize ye gelicek evimize gecicez bizde =)

siz nerdesiniz şu an??

canım şuan istanbuldayız ama ben çarşamba günü rizeye annemlere gidicem ya eşimde 1 hafta sonra rizeye gelicek bizde eşimle beraber rizedeki evimize gecicez demek istedim ben tek başıma gidip ev falan açamam orda orasıda soğuk hem ev tam takır kuru bakır...=) eşim gelene kadr annemin evnde olucam =)

anladım canım benim bi gün bnde afyon tarafına gidecem inş.:d

anladım canım benim bi gün bnde afyon tarafına gidecem inş.:d

kendi doğup byüdüğün yere gitmek çok güzel cnm ama sonunda yine istbula gelicem sadece 20 günlk bir tatil :S keşke hep orda kalsam ama malsf asıl düzenimiz burda ordada evimiz var herşeyimz var ama iş güç hep burda =(... işnlh gidersin cnm belki doğum yptıktn snra geri dönmezsin sen şuan nerde oturuyosun ? ya canım senin dolmadımı şu 100 msj =)

canım ben şu an erzurumda bi köy yerinde yaşıyorum eşim imam burda görev süremiz seneye kasımda bitecek buralarda nasip olurda haziranda doğumum olursa gideceğiz doğuma sonra eşim buraya gelecek sonra kısa süre sonra ASKERE gideck asker yolu bekleyeceğim daha ben bebeğimle...

ay kıyamam cnm ya daha askerlik var RABBİM sabr versn dynmk çok zor cnm ya. eşin kaç yaşında işinden dolayımı erteledi askerliği ?

daha 85 tane olmuş canım yaa

ALLAH SAğ salim kucağına almayı nasip etsin canım.. Bizlerede nasip etsin inşAllah hayırlısıyla.. Dualarını bekliyoruz.

ALLAH SAğ salim kucağına almayı nasip etsin canım.. Bizlerede nasip etsin inşAllah hayırlısıyla.. Dualarını bekliyoruz.

dualarım anne olmak isteyen tüm anne adayları içinde canım.rabbim bize nasip etti inş. sizede nasip etsin ...

Amiinn Canımmm İnşAllah. Belirtilerin neleredi tatlım kaç haftalık ufaklık

teyzesi daha 2 3 haftalık ama internetten baktınmı 4haftayı gecmiş gözüküo belirti göğüslerim dokunuca sızlıyordu ama adet zamanındada oluyodu 4 aylık evliyim ben 2. denememizdi bu bizim neyse bide göğüslerimde damarlar belirginleşti bulantım falan hiç olmadı normal bi gebelik başlangıcı oldu benim...ama şimdi yediklerim ağzıma geliyo gibi oluyo .... illa belirti bekleme canım ASLAAAAA PSİKOLOJİKMAN insan etkilenio duyduklarından bende şu yok bu yok yapıyo bu sefer öle yapmadım nasip dedimmmm...

aynen blrtiler zaten 2.aydan snra başlıyo ve herkeste de belrti oluck die bişey yok canım olmaması daha güzel bnde =) ekledn mi canım bana bişy gelmedi..?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…