Hamileymişim çok şükür:dd

gebelik testi demen yeterli canım ismi beta hcg

tşkr ederim çok saolunda normal bi kan testinde yazıyomu bu beta hcg ? yani gebelik için yapılmayan kan testinde?

gebelik testi demen yeterli canım ismi beta hcg

çok tşkr ederim... yani normal bi kan testinde de yazıyomu bu beta hcg onu öğrenmek istiyorum gebelik için yapılmayanlarda ???

çok tşkr ederim... yani normal bi kan testinde de yazıyomu bu beta hcg onu öğrenmek istiyorum gebelik için yapılmayanlarda ???

cnm sen beta hcg diye sölersin normal tahlilde olmazda belki hormon tahlilinde olabilir kesin bilmiyorum canım yanlış bilgi vermk istemem...

evet canım gittim doktora ve kese görüldü 15 gün sonra yavrumun kalp atışını duymaya gideceğim inşallah kazasız belasız...

kardeşlerim mrhabaaaaa...bgunde ben gttım doktora tabıkı özeline sonunda kntrol ettı benı ultrasonla baktı 5hfta 4 gunlukmus..1 hfta sonra bı daha gel dedı
şöyyle iiyiyiz bakalım..sızın kac haftalık daha kızlar
siz özelemı devletemı gdysunuz?

cnm sen beta hcg diye sölersin normal tahlilde olmazda belki hormon tahlilinde olabilir kesin bilmiyorum canım yanlış bilgi vermk istemem...

hım peki tşkr ederim canım ... adetime 1 hafta kaldı beklicem bakalım bişey daha var göbeğininm altından başlayıp aşa doğru inen kahve rengi bi çizgi var bunu duyan bilem varmı?

hım peki tşkr ederim canım ... adetime 1 hafta kaldı beklicem bakalım bişey daha var göbeğininm altından başlayıp aşa doğru inen kahve rengi bi çizgi var bunu duyan bilem varmı?

valla tatlım ilk senden duyuyorum ama inşllh hamilelktendir :) cnm stres yapma hamile kalmayı etkileyen en önemli faktörlerden biri ve en başında olan şey ne yazıkki stres bunu yapmamak da zor ama mecbur canm bkle adet olucam die bekle eğer hamileyim değilmiyim die bklersen stresten adet geckmende olur bş yerede üzülr canın yanr canm o yzden regl olcam de bekle zaten hamilysen onu öğrenrsin cnm RABBİM inşllh en yakın zamnda nasip edr sana böle söylüyorum çnkü her ay aynı şeklde bekliyorum moralim bozuluyo hayal kırıklığı yaşıyorum bnde bundan snra hep adet oluckmışım gibi beklicem olmazsam o ayrı :) hakkımzda hyrlısı :)

evet canım gittim doktora ve kese görüldü 15 gün sonra yavrumun kalp atışını duymaya gideceğim inşallah kazasız belasız...

Canımmm çok sevindimmm maşallah subhanallah... Tatlımmm inş duyarsın yavruşunun minik kalbinin atışlarını.. Ben de yarın sabah gidicem kısmetse keseyi görmeye.. İnş bi sorun yoktur,hayırlısıyla görülür keseciğim..

Tatlımm hayırlı olsunn.. Çok sevindim canımm aydınlatıcı bilgi vermişler bu sefer:) Bi hafta sonra da kalp atışlarına mı bakcaklar tatlım?.

asel ben kadın doğuma gidiyorum zöel değil yani...tuğba ve yagmur gülüm tsk ederim hebrleşiriz yine zaten. tuğba inş. keseyi görüşssündür...

asel ben kadın doğuma gidiyorum zöel değil yani...tuğba ve yagmur gülüm tsk ederim hebrleşiriz yine zaten. tuğba inş. keseyi görüşssündür...

Tatlım randevum sabah 9 da,inş görürüz keseyi canımm... Ben de yarın devlete kadın doğuma gidicem.. Sonra da özelden devam edicem kontrollere inş.Bakalım nasip.

haklısın ewet de bu ay içimde büyük bir umut var bi his var bilmiyorum ya kendimi kaptırdığım için böle yada gerçekten var bişeyler allahım inş. hislerim beni yanıltmazzzz son - 7 - gün allahım kocama süpriz yapmak istiyorum bayramdaa nolur yardımcım ol.........

Tatlımm hayırlı olsunn.. Çok sevindim canımm aydınlatıcı bilgi vermişler bu sefer:) Bi hafta sonra da kalp atışlarına mı bakcaklar tatlım?.

evt cnmm kalp atıslarına bakmak ıcın cagrdııı...inşalllah gzl gecer.bugunde saglık ocagına gtıım...ocak ayının sonunda asımı olmaya gıdeecegımmm :)

Pazartesi gitmiştim sonuç 157.1 idi bugün gittim kan tahlili yaptırdım 374.8 çıktı cuma tekrar gidip artışa bakacağım...çok mutluyum ve hamileyim....darısı isteyenlerin başına...

tebrik ederim canım,sağlıcakla gelsin bebişin

slm bizim satlar aynı bende sürpriz bekliyorum ovülasyon sizin ne zaman oldu?

işnlh cnm RABBİM duyar sesiniii ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…