Hamileymişim çok şükür:dd

tamam canım hayırlı haberlerini beklioyurm.bende cuma tekrar gitcem hcg artışına bakmak için bugün benim adet günümdü işte 374.8 cıktı erken baktırdığım için dış gebelik demiş olabilir değerim düşüktü bnde 2 hafta sonra gideyim diyorum kese görünür diye acele etmeyeyim yerim uzak benim...

rabbim kucagınıza almayı da nasıp etsın ınsallah. Bizlere de dua edin olur mu darısı bana ve tum ısteyenlere inşallaahh... (aminn )

Ben de acele etmicem,haftaya cumartesi gidicem doktora,yani 10 gün sonra.bebişimin kalp atışını duysam da rahatlasam

tebrikler arkadaşım rabbim kucagına almayı da gösterir inşallah. Bizlere de dua edin RABBİM tüm anne olmak isteyen kullarına tez zamanda meleklerini gönderir inşallah...

canım 1.5 yıllık evliyim 9 ay önce bi düşük yaşadım. 3. ayım bu bi tutturamadım

cnm ya aynı durumdayız bnde 9 ay önce bir düşük yaşadım küretaj oldum bnmde korunmayı bırakalı bu 3. ayın hala bişy yok artık kasım ayının umut getrmesini bekliyorum bnde 1 yıl 3 aylık evliyim...

aynen canım benimde adetime bugünü saymazsak 3 gün var ama hiç ümidim yok malesef.. hayırlısı

doktor ne diyo kızlar size...düşükten ne kadar zman sonra hamilelik için hazır olunuo

doktor ne diyo kızlar size...düşükten ne kadar zman sonra hamilelik için hazır olunuo

canım bana küretaj olduktan sonra 4 ay boyunca korunmali ilişki yaşa demişti doktorum kan kaybetmiştm çok o yüzden vucudunun kendini hazrlaması ve toparlanman için 4 ay ara ver demişti ama ben 5 ay boyunca çocuk düşünmedim çünkü sadece vucudumun toparlanması değil psikolojik olarak da toprlanmam gerekiyodu psikolokla falan görüştüm ondan snra bebeğe karar verdim 3 aydr korunmuyorum ama henüz hamile kalmış değilim ve çok istiyorum ilişkide bulunurken bile bu düşünce aklımda acaba diyorum sürekli düşünüyorum o yüzden stresten mi erteleniyo hamile kalmam. artık hayrlısı diyorum reglm bitince çalışmalara devam.. =)

Kızlar adeti 5 gün geçti bugün idrar testi yaptım negatif.acaba ba daha mı denesem?çok üzülüyorum.kandapozitif çıkar mı?ne olr cevap yazın

Kızlar adeti 5 gün geçti bugün idrar testi yaptım negatif.acaba ba daha mı denesem?çok üzülüyorum.kandapozitif çıkar mı?ne olr cevap yazın

canım git kan sonucu yaptır için rahatlasın derim...ama 2 gün sonra hamilelik testi tekrar yap...rabbim hayırlısı ile nasip etsin canım

canım hakikaten insan o an bile düşünüp stres oluo ben 4 aylık evliyim ve gecen ay ve bu ay denedik işte gecen ay sadce 2 kez yaşadım ama bu ay denemelri artırdık :)) ve inanırmısın bu sefer düşünmedim hiç artık sağ sol sorup duruyordu ve ben öle bi bunaldımki rabbim nelere kadirdir...nasip edeceği zman var...inaşşalh tez vakitte nasip olur snada...

inşllh cnm zaten bu minlet var ya adamı sininr ediyo bnde bundan snra düşünmicm artık RABBİM verirse olur artık napalım..

inşllh cnm zaten bu minlet var ya adamı sininr ediyo bnde bundan snra düşünmicm artık rabbim verirse olur artık napalım..

soranlara artık düşünmüyoruz demeye başladık eşimde kızıo böle sorulara kadınlar hadi neyse dicende erkeklerde soruyo ya hayret ediyorum artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…