Hamileymişim çok şükür:dd

Kızlar adeti 5 gün geçti bugün idrar testi yaptım negatif.acaba ba daha mı denesem?çok üzülüyorum.kandapozitif çıkar mı?ne olr cevap yazın

Canımm ben adetime bigün kala idrar testi yaptım,ikinci çizgi silik çıktı,beklenen adet günümde de kan tahlili yaptım pozitif çıktı,bence kan tahlili yaptır,idrarda geç görünebilir

bn bişi sormk istiorum bu ay bebk içi bya uğrastım sat 30 eylül blki hamileyimdir hiç bilmiorum ama acaba ilişki tehlikeli olabilirmi eğer bbek warsa bişi olurmu

bn bişi sormk istiorum bu ay bebk içi bya uğrastım sat 30 eylül blki hamileyimdir hiç bilmiorum ama acaba ilişki tehlikeli olabilirmi eğer bbek warsa bişi olurmu

daha olup olmadığını bilmiosun sıkıntıda olmuo sadce kendini zorlama sen...

Pazartesi gitmiştim sonuç 157.1 idi bugün gittim kan tahlili yaptırdım 374.8 çıktı cuma tekrar gidip artışa bakacağım...çok mutluyum ve hamileyim....darısı isteyenlerin başına...

çok sevindim tatlım ne güzel hayırlı olsun dua et bizler içinde hakkımıza hayırlısı olsun

Pazartesi gitmiştim sonuç 157.1 idi bugün gittim kan tahlili yaptırdım 374.8 çıktı cuma tekrar gidip artışa bakacağım...çok mutluyum ve hamileyim....darısı isteyenlerin başına...

tebrikler canım.hayırlısı ile Allah kucağına almayı da nasip etsin inşeallah...

soranlara artık düşünmüyoruz demeye başladık eşimde kızıo böle sorulara kadınlar hadi neyse dicende erkeklerde soruyo ya hayret ediyorum artık...

minletin ağzı torba değilki büzesin canım bunlar böyle işte beni de deli ediyolar evlendiğim zamndan başlamışlrdı sormaya snra hamile kaldım düşük oldu düşük yaptıktan 1 ay kadr falan sormadılar bişey snra gene başladır insanın o anki psikolojisini düşünemiyolr bile. ben psikolojik olark yıkıldım ne yemek yedim ne bişey birde bnm görümcem düşük yaptığımda burdaydı oda hamileydi her zamn biyerde bulundugumuzda söylediği konular sadece şunlardı bebeğimin kalp atışlarını duyduk, başını sürekli sağ tarafta duruyo tek laflar bunlar ben bunları duydukça hergün 5 ay boyunca hemn hemen hergünü ağlayark gecrdım ben zatn hamile görmeye dayanamıyorum birde o bana nispet yaprcasına konuşunca deli oldum.. birde o öyle konuşunca ben yanından kalkıp gtmek istiyorum ki söyledklerini duymayayım diye ozamnda tutturdu bi psikoloji diye sanki okdar düşünülecek bişey var diyodu.. en son eşime söledim oda artık dayanamıyodu beni hergün ağlayark görmeye görümceme rize ye gidene kadr bizim eve gelmiceksin dedi anneme git bizimle de uğraşmayı kes bu kadr anlayışsız olmanı anlamıyorum dedi. ama o bunları dinlemek bile dinleme kayınvalide gidip bunları anlttı bnde ordaydım kayınvalidem ona sadece şu kadr dedi yaptığının doğru oldugunumu sanıyrsun seninde başına geldi bu olay sana böylemi davranıldı deyince sustu... şimdi nefret ediyorum görümcemden adını duymaya bile tahammülüm yok birde soruyo bana hala yok mu bişey diye... kafanı şişirdim canım ya ne bilim anlatmk ihtiyacı duydum... bnm yaşadığımı kimsenın yaşadığına inanmıyorum... şimdi dua ediyorum RABBİMe en kısa zmanda nasip etsin bana bir yavru bunlarnda ağzı kapnsın...

anlıyorum canım seni cok iyi hemde... bnm adet günelrim takip edildi eşime söledim ve eşim artık annesi ile konsutu sorup durmayın onuda rencide etmeyin düşünmüyoruz var mı ötesi dedi şimdi sorulmuyo artık bizde sölemedik ne benm aileme nede eşimin aileisne ultrsonda görülüüsn öle sölicez öle duyulsun...eşimin teyzesinin kızı gecen gün şey diyo nie tebrik etmionuz kızıma kardes geliyo dedi duymamıstık biz zaten... sizde yokmu demsi kızdırdı beni bnde verdim veriştirdim sormasın diye ve rahatım relaxx oll kimseyide takma eşin arkanda ve cevabı veriyosa sıkıntı yok demektirD

evet cnm ALLAH'ıma şükür eşimde beni anlıyo ve de dinliyo ya o bana yetiyo zaten. bizde şimdi kimseye bişey demiyorz bnm de adetmi takip etmşlerdi. doktora gidelm falan dediler ben istemedim. sonra eşimde boşa strese giriyosunz biz çocuk düşünmüyorz şimdilik siz isticksinz diyede yapamayız k.bkmayın dedi şimdilik ses seda yokrahatız =) haftaya da rize ye memleke anneme gidicem bayrama kadr ordayım kafamı dağıtırım biraz...

ohh ne güzell yaa ben gidemicem bayrama( takma eğlenmene bak boşver ...

ohh ne güzell yaa ben gidemicem bayrama( takma eğlenmene bak boşver ...

cnm gideblsen keşke... en son nisan ayında annemi gördüm ve onu çok özledim haftaya çarşmba gidicem anneme =) eşimde bayrama 2 gün kala gelicek.. burda bayram sarmıyo hiç bi anlamı olmuyo... sen nerelisin cnm ?

ben afyonluyum canım ramazn bayramında gittik ama bayram gidemicez bende özledim yaaa

ben afyonluyum canım ramazn bayramında gittik ama bayram gidemicez bende özledim yaaa

hmm bnde gecen bayram gidememişim eşimin işinden dolayı ama bu bayram ben önceden gidicem oda bayrmda gelicek bi aksilik çıkmaz inşlh... olsun cnm herşeyde bir hayr vardr hem daha yeni hamilesin yolculuk yapmk iyi gelmez evde dinlenmene bak cnm... sonra yine gidersin anneni görmeye yada o gelr torununu görmeye =)

inşallah canım benim. afyonda yaparım büyük ihitmal doğumu burda sıkıntı olur cünkü...

inşallah canım hayırlısı ile o gün bi gelseD afyonda yaparım doğumumu büyük ihtimal...

inşallah canım hayırlısı ile o gün bi gelseD afyonda yaparım doğumumu büyük ihtimal...

ayy cnm inşllh gönlünde ki olur afyonda annenin yanında daha raht olursun hem RABBİM yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım benm =)

ayy cnm inşllh gönlünde ki olur afyonda annenin yanında daha raht olursun hem RABBİM yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım benm =)

sağol canım benim rabbim en tezindan sanada nasip etsin sana özel mail atacam ama atamıyom daha 100 tane olmalıymış cevapladığım yazılar...

sağol canım benim rabbim en tezindan sanada nasip etsin sana özel mail atacam ama atamıyom daha 100 tane olmalıymış cevapladığım yazılar...

AMİN cnm ya inşallah.. evet ya 100 tane olması gerekiyo ne yazıcktn merak ettm =) çabuk doldur 100 tane mesajı :)

AMİN cnm ya inşallah.. evet ya 100 tane olması gerekiyo ne yazıcktn merak ettm =) çabuk doldur 100 tane mesajı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…