Hamileymişim çok şükür:dd

bsrgms

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
248
0
Pazartesi gitmiştim sonuç 157.1 idi bugün gittim kan tahlili yaptırdım 374.8 çıktı cuma tekrar gidip artışa bakacağım...çok mutluyum ve hamileyim....darısı isteyenlerin başına...

Pazartesi gitmiştim sonuç 157.1 idi bugün gittim kan tahlili yaptırdım 374.8 çıktı cuma tekrar gidip artışa bakacağım...çok mutluyum ve hamileyim....darısı isteyenlerin başına...

canım seni ilk tebrik eden ben olayım. gözün aydın. inş sağlıkla kucağına alırsın.

darısı başımıza inş. dualarını eksik etme

canım seni ilk tebrik eden ben olayım. Gözün aydın. Inş sağlıkla kucağına alırsın.

Darısı başımıza inş. Dualarını eksik etme

canım benim cok tesekkür ederim...rabbim isteyenlere versin inşallah...dualarım anne adayları ile...

cnmm tebrıkedıyrumm bende hamileyımmm aynı aydamı tutturduk cnmmm ne mutlu....tebriklerrr

Tebriklerrrr allah tamamına erdirdin inşallah.darısı benim ve isteyen herkesin başına..

tesekkür ederim canım benim en son adet günüm 20 eylüldü doğum ne zamanki??:d

cnm bnm ılk ve hamılelık hesaplamayla hıc ama hıc bır bılgım yok tam cahılımyanı ama bı kardeşim 4+6 dıo bana ama ben anlamadım tabı hazıran gıbı olur dgum dedı...bırde oncekı ay regl donemınden baslıyomussun saymayaa oyle dedı senın ne kdr bılgın var bu konulrdaa..beraber fıkır alısverısı yapalım tatlımm ben kutahydnnn :)

5 haftalık hamılesın canım şuan

vayy hemşeri sayılırız bende afyonluyum ya ben netten bakıom 4 hafta 1 gün dio ama sonucta adetten sonra 10 ile 16 arası ilşki oldu benim ekim 5 16.gündü.böle hesaplarsakda 14.gün bugün oluo dimi??

vayy hemşeri sayılırız bende afyonluyum ya ben netten bakıom 4 hafta 1 gün dio ama sonucta adetten sonra 10 ile 16 arası ilşki oldu benim ekim 5 16.gündü.böle hesaplarsakda 14.gün bugün oluo dimi??

hemşerim nasıl yani anlamadım ben cnm yaaaa nasıl oluoo bnmde 4hfta 6gunmuş :) ayyyyy nasıl oluo bu işler yaa

tesekkür ederim canım

Canımm ben de bugün tekrar kan tesiti yaptırdım bakalım sonuç ne olacak,beklenen adet gününde değer 174 tü,bugün bir gün gecikme oldu bakalım değer kaç olacak,sabırla yarını bekliyorum,benim son adet tarihim 21 eylüldü,bugün jinekoloğa gittim doktor daha çok küçük kese görünmez dedi,haftaya sıkışık idrarla gel bakalım kesene dedi,kan testi istedi bugün,bi hafta sonra tekrar beta hcg me bakıcakmış.yarın yazarım değeri inş

Tebrikler Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…