Hamileymişim çok şükür:dd

Bu ay bende sendeki gibi belirtiler yaşadım ama adet oldum. Adetimde hiç olmadığı kadar kan pıhtıları geldi yogunca caba diyorum yumurta tutmuş ama yerleşemedi mi İnşAllah olur Ben 1 yıl 3 aylık evliyim 2. denememizdi inşAllah bu ay dolu çıkarım hayırlısıyla..

inaşllah olur canım korundunuzmu siz?? korrundunsa ne kadar zamandır korunmuyorsun

inaşllah olur canım korundunuzmu siz?? korrundunsa ne kadar zamandır korunmuyorsun

1 yıl korunduk ortalama kontrol hap filan kullanmadım eşim korundu yani benim ay halim çok yoğun ve kansızlıgım var bu etkiler mii acabaa :2:

1 yıl korunduk ortalama kontrol hap filan kullanmadım eşim korundu yani benim ay halim çok yoğun ve kansızlıgım var bu etkiler mii acabaa :2:

canım doktora git görüş bnce belki kansızlığa ilaç vercek erteleme...git doktora böle böle bebek istiyorum kansızlıktan falan etkilermi de...

kızlar dün gittim 1008 idi çarsamba 374 cuma 1008 hcg değerim.salı günü gel keseyi görürüz dedi bekliyurm hayırlsıs ile...

kızlar dün gittim 1008 idi çarsamba 374 cuma 1008 hcg değerim.salı günü gel keseyi görürüz dedi bekliyurm hayırlsıs ile...

cnm bu degerin nerde yazıyrrr...kım soyluyor sana doktrmu soyluyor bu kadr degerın var dıe...

cnm bu degerin nerde yazıyrrr...kım soyluyor sana doktrmu soyluyor bu kadr degerın var dıe...

Tatlım yapılan kan tahlilinde beta-HCG diye bi yer var,o hamilelikte salgılanan hormon,sen son yaptığın tahlillerin sonucunu aldın mı?

Tatlımm çok sevindim,ben de kısmetse perşembe günü gidicem,ozaman bakcak doktor keseye.sen 2 günde bir mi yaptırdın canım?. Acaba benim değer ne alemlerde şimdi.. Ben peşpeşe günlerde yaptırdım tahlil,2 sabah üst üste,ilkinde 174 çıktı,2.günde 333 çıktı.ertesi gün ikiye katladı.Tekrar mı baktırsam beta hcg me?.

cnm değerin güzl katlanıyo zaten okdr kan aldırıp bktrmana gerek yok bnce zaten perşmbe günü keseye görmeye gidicksin eğer bi problem vrsa ( işnlh yoktur )doktorun söler kan tahlilini ama zannetmiyorum canım RABBİM hayrlısıyla kucağına almayı gösterisin inşallh :)

Aminn tatlımm inşş.. Perşembe günü hem beta-hcg me tekrar bakacakmış hemde keseye bakacakmış.. Bakalım hayırlısı ile görünür kesem,kalp atışını duyarım inş.ve sağlıcakla kucağıma alırım inş.. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmaz inş.

amin cnm inş. RABBİM bu güzl duyguyu hiçbir kadından mahrum bırkmasın ...

canı kalp atısını 7. haftadan sonra duyulur...bn baktırdım salıda bn gidecem keseye bakmaya

Pazartesi gitmiştim sonuç 157.1 idi bugün gittim kan tahlili yaptırdım 374.8 çıktı cuma tekrar gidip artışa bakacağım...çok mutluyum ve hamileyim....darısı isteyenlerin başına...

tebrik ederim canım darısı bizlerin başına en yakın zamanda.

slm kızlar bişey sormak istiyorum mesela kan tahlili yaptırmak için gittiğin zaman ne diyosun gebelik için olduğunu sölüyomusunuz yoksa ben kan tahlilimi yaptırcamtım mı diyosunuz yani soruyolarmı ne için yaptırdınızı ????

eğer günün geçtiyse doktora sölersin kan tahlili yptrmak istediği eğer gebelk yoksada ona göre muayene olursun. kadın doğum doktoruna gidersen eğer son adet tarihini söyleyip adetinin geçtiğini sölersn kan tahlili istersin ki zaten doktorda yapr yada usg ile bakr ama eğer ki sağlık ocagına falan gidersen kanda gebelik baktrmk istiyorum dersn... neyi ne için yaptrmak istediğini söylemezsen kimse derdine çare olamaz zaten :) RABBİM güzl hbrler almanı nasip etsin..

gebelik testi demen yeterli canım ismi beta hcg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…