Hamileyken terkedilmek:((

annenmlere boşanma dilekcesi verceksın demiş ya gerek görürlerse demiş adam olmaz ondan 5 para etmez.
Mrb ben bu sayfada yeniyim de bir konu açmak istiyorum yani derdimi yazmak istiyorum nereye yazacagimi bilemedim
annenmlere boşanma dilekcesi verceksın demiş ya gerek görürlerse demiş adam olmaz ondan 5 para etmez.

Diyorum ya yeterince çirkinleşmiş daha da çirkinleşecektir doğurduktan sonra bitmiyor emzirme dönemim olacak avukatla konuştuğumda bi çok müvekkilim sütten kesildi aklınıza gelmeyecek şeyler duyabilirsiniz tarzında şeyler söyledi bu ve benzeri şeyleri düşünüyorum bebeğime daha fazla zarar vereceğim bi süreç mi olur diye korkuyorum

O adamdan hiçbir şey olmaz, hala ne düşünüyorsunuz anlamış değilim.. Bir An önce kurtulun o insan musveddesinden.. lütfen bir daha kendinize şiddet uygulatmayin kendinizi dusunmuyorsaniz bebeginizi düşünün.. düzgun bir avukat bulup surundurün şu adamı..

Evet çirkin şeyler yaşanabilir ama bebeğinize o adamla evli kalarak vereceğiniz zarardan daha fazlasını veremezsiniz. Bunu anlamanız için evililiğinizde daha ne yaşamanız gerekiyordu anlayamıyorum. Boşanma aşamasında sizi sütten kesecek kadar çirkinleşebileceğini düşündüğünüz bir adam ve aile ile birlikte olmanın sizi daha fazla korkutması gerekmiyor mu?

Yaşayacaklarınızdan endişelenmeniz en doğal hakkınız. Ama daha kötüye giderse diye bir düşünceyi silin aklınızdan.

O.punun yemini çalı dibine kadardır inanmayın artık sunlara

En azindan mutlu buyutebilecegin ailen var arkanda benim oda yok benmde cok problemlerim var ama ailem boşanirda basimiza gelir diye akillari cikiyor srn o adamdan kurtulduguna sadaka ver takma zatrn oyle sorumsuz bi adam cocugunuda sormaz gibime geliyor

Allah yar ve yardımcın olsun sağlıkla ve huzurla bebeğini kucağına almayi nasip etsin Rabbim inşallah. .
Inandin, guvendin evlendin. Sonrasinda aslında evlilik sorumluluğunu maddi ve manevi olarak ustlenemeyen bir adamla karşı karşıya geldin.Ailesi de bunun farkındaydi ayrıca sanki oğullarını sonsuza dek kaybettikleri dehşetin kapılıp yularini sıkı sıkı tutmuslar. Bu da esinin işine gelmiş ki sorumluluklardan kaçıp onlara siginmis her seferinde.Sen de o süreçte biraz gereksiz davranıp yalvarmissin o da kendini hint kumaşı sanmis.
Artık olan olmuş ailenin yanına gitmen çok doğru bir karar şimdi yasadiklarina uzaktan bakıp daha mantikli değerlendireceksin.
Zör bir süreçten geciyorsun hayallerin ve yasadiklarin bambaşka şeyler atlatmak elbetteki zor ama imkansız değil. Rabbim sana bir evlat nasip etmiş ona dayanır onun için daha da güçlü olman gerekiyor.Başarabilir misin EVET.
Şu süreçte evladına yönel hazırlıklar yap kafanı dağıtmak icin kitaplar oku bebegine örgüler yap .Uzun yürüyüşlere çık dogumunu kolaylaştırır.
Ben yerinde olsam avukata vekâlet verir sürece dahil olmaz onlarLada muhatap olmam.
Kocan başını taşlara vuracak emin ol böyle adamdan kimseye Hayır gelmez.Boş ver senden uzak olsun.Ailesi de eğer bu süreci bu şekle sokmuslarsa onları da Allah a havale et.Bol bol dua et kendine bebegine.

Böyle bir insandan neden hamile kaldınız üstelik ilk aylarda belli etmiş rengini keşke biraz daha dikkat etseydiniz korunurken bide şimdi sakın ola boşanmama gibi bir hatayı yapmayın zararın neresinden dönersen kardır çocuğunun psikolojisi öyle bir baba ve diğerleri ile ne hale döner düşünün ailenizde destek olursa size hiç beklemeyin tüm haklarınızı da sonuna kadar alın böylelerine bu müstehak

Ayrıca da böyle ana baba ağzından çıkamayan ve de çocuğunu evlendirip yakasından düşmeyenler de bi zahmet mahvetmesin insanların hayatını çok kızdım eşiniz ve ailesine sizde sakın anlaşmalı boşanma gibi bişey yapmayın

Çok sağol herkes suçlar gibi konuşuyor ama seninde dediğin gibi sadece inanıp güvendim herşey iyi güzel olsun evimde kocamla çocuğumla mutlu olayım diye yaptım ne yaptıysam hangi kadın böyle olsun ister bu kadar kolay vazgeçebilir ki evliliğinden anlamıyorum ailesi bu kadar oğullarını kaybetmek istemiyorsa neden evlendirdiler kocam madem bu işi eline yüzüne bulaştıracaktı neden evlendi niye ben diye düşünmekten kendimi alamıyorum o kadar kötü bi ruh halindeyim ki bazen kendimi intiharı düşünürken buluyorum ne umutlarla ne hayallerle çıktığım yol nerelere getirdi beni nasıl atlatıcam bu süreci bilmiyorum karşımda sanki bende bu bebekte hiç hayatında yokmuş ve olmayacakmış gibi davranan bi adam ve ailesi var bunları hakedecek kadar kime nasıl bi kötülük yaptım diye soruyorum hep

Bu adamla değil evli, sevgili bile olunmaz. Hatta uzaktan tanıdığım olsa tanımıyormuş gibi yapardım. Neden ettiniz kendinize bu zulmü? Neden yalvarıp yakardınız? Neden babasından harçlık alan bir çocukla evlendiniz?
Bunların bir önemi yok gerçi artık. En azından bu direttiği yeni şeyleri yapmayın, boşanın. Kölelik anlaşması zannediyorsunuz sanki imzaladığınız evlilik sözleşmesini....

Böyle düşünme olan olmuş artık bu saatten sonra artık kendini ve çocuğunu düşünmelisin allah dağına göre kar verirmiş o adam ve ailesini de Allah ıslah etsin inşallah

Kusura bakma ama en başından suç seninmis. Sen kendini çok dusurmussun. Adam da iyice yüz bulmuş, seni çantada keklik sanmis. Bide hamile kalmissin üstüne, böyle bir evliliğe çocuk bilemiyorum. Olan olmuş ama o adamın peşinden gitme. Ailenin yanına git doğum yapana kadar daha sonra bir iş bulup çocuğuna da bakarsın. Bu durumda çok insan var sende yapabilirsin. Tek bildiğim o adamdan ne sana koca ne de çocuğuna baba olur. Hakkında hayırlısı inşallah Rabbim yanında olsun.

Sizdede hata var keske yalvar yakar dondurmeseydiniz ama olan olmus birakin bosanin gitsin egitiminizde var sakin donmek isterse inanmayin yarin obur gun bebek dogunca elinizden almaya bile calisirlar aileniz destek anladigim kadariyla bebeginiz dogup calisacak duruma gelene kadar evdede biseyler yaparsiniz boyle bisey olurmu bilmem ama avukatinzada danisin yarin obur gun o karaktersiz adam ve ailesi cocuk ustunde hak idda edemesin sonucta dogacak bebegi bile dusunmeyen insanlar sirf pislik olsun diye gelicez gorucez yok ver birazda bizde kalsin diyerek hayati zindan ederler allah kolaylik versin size

Bir insan düşünüyorum biri tarafından hakarete uğrar dayak yer kişiliği ezilir ailesi hakarete uğrar tüm bunlara rağmen yalvararak dönmesini ister peki ne uğruna sevgi! Aşk! Sadakat! Toplumsal dahatma! Yada acıdan zevk alma! Madiyat! Çocuk! Donuk zeka!
Bu işin içinden çıkılmaz bu size özel bir durumda değil sizin gibi niceleri var
Çözümü zor değil kurtulun gitsin ötesi yok bilerek asalak beslenir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…