Hamileyken terkedilmek:((

Bebegini dogur dava ac catir catir odeyecegi paralarla bebegin ve sen hayatinin sonuna kadar mutlu yaşa.Ne diye cekesin kahrini
Gökten 3 elma düşsün üçü de kocanin kafasina peş peşe düşsün,annesiyle mutlu mesut yaşasinlar

Herif tam bir ş.sizmiş.
Boşanmış tek çocukla nücadele vermek ne kadar zor olsa da bu herifle tekrar birlikte olmaktan kat be kat iyidir. Bir daha sakın yalvarayım deme. Seven adamı da gördüm hayatımda sevmeyen adamı da. Ve bu adam seven değil. Aslında bakarsan o şahıs adam değil. Ergenlikten çıkamamış gerizekalı.

Hak etmissiniz. Yalniz o bebege yazik. Bastan beri ne oldugu belli bir adama neden bu kadar katlandiniz ki??? Evlenmek kadar bosanmakta hak ve normal. Degisir diye beklemeyin zira degismiyorlar...

Cnm bu adamdan koca moca olmaz gec onu adam daha ise girip evine bakamayan babadan para alarak gecinen adamdan babami olur neden cocuk dguruyosn boyle brnden ben olsam su durun duzelmeden asla dgrmazdm

Bebegini dogur dava ac catir catir odeyecegi paralarla bebegin ve sen hayatinin sonuna kadar mutlu yaşa.Ne diye cekesin kahrini
Gökten 3 elma düşsün üçü de kocanin kafasina peş peşe düşsün,annesiyle mutlu mesut yaşasinlar
Hafta içi karşı davayı açıcam hiç bşy ödemeyeceğini biliyorum ama yine de sonuna kadar gidicem en azından ben üzüldüm onlarda üzülsün diye düşünüyorum kim haklı kim yalan dolan peşinde ortaya çıksın istiyorum Allah herkesin yardımcısı olsun içlerinde de benim ve oğlumun inşallah bundan sonrasını en az zararla atlatırız :KK43:

Böyle ergenlikten çıkamayan adamlarla ne düşünüp evleniyoruz bilemiyorum. Hadi evlendik gözümüz kör evliliğin oyun olmadığını neden hep kadın düşünmek zorunda. Emin olun evden gittiğinde bi tekme de sen vurup eşyalarını toplayıp atsaydın şimdi o yalvarıyordu. Neyse zararın neresinden dönersen kârdır. Salın gitsin karşı dava da açın o çocuğa da eşşekler gibi bakacak. Sonuçta babanızın evinden gelmedi o çocuk.

Hafta içi karşı davayı açıcam hiç bşy ödemeyeceğini biliyorum ama yine de sonuna kadar gidicem en azından ben üzüldüm onlarda üzülsün diye düşünüyorum kim haklı kim yalan dolan peşinde ortaya çıksın istiyorum Allah herkesin yardımcısı olsun içlerinde de benim ve oğlumun inşallah bundan sonrasını en az zararla atlatırız :KK43:
Ne demek odemez oyle bi oder ki,odemek zorunda orman kanunu degil bu medeni kanun.Odemesin de goreyim.Sen hangi sehirde yasiyorsun?

adamın egosu değil kişiliksizliği ortaya dökülmüş. sana yaptıklarını kanıtla. donuna kadar al.

annenmlere boşanma dilekcesi verceksın demiş ya gerek görürlerse demiş adam olmaz ondan 5 para etmez.

Kızlar lütfen bşyler söyleyin
Şubatın 14ünde evliliğimin 1. Yılı dolacak ve ben 23 haftalık hamileyim ama eşim boşanma davasını açtı bile...
Sorunlarımız daha 3. Ayımızda başladı eşim babasının yanında çalışıyor ondan harçlık alıyor her tartışmamızda ailesinin yanına gidip telefonlarını kapatıp günlerce eve dönmüyordu 3. Ve 4. Ayımızda 2 kez evi terketti her geri dönüşünde annem seni istemiyor babam seni istemiyor diyerek geldi tabi bende ailesiyle hiç bir problemim olmamasına rağmen sinirlenip hırslandım çünkü o gittiğinde telefonlarını kapatıp eve gelmiyordu ailesi de bir kez bile arayıp sormuyordu babama şikayete gidip ben aradığımda telefonlarıma bile bakmıyorlardı her defasında eşimin telefonunu açmasını bekleyip yalvar yakar eve çağırıyordum boşanmak istemediğim için evet bende tartışmalarda bağırıp çağırdım o söyledikçe bende söyledim ama ne olursa olsun çıkıp gitmek boşanmak bana göre değil evliyiz kapımızı kapatırız kendimiz hallederiz diye düşündüm 2. gidişinden sonra çağırdığımda oturup konuştuk ailesinin ona kötü şeyler söylediğini kabul etti bundan sonra karıştırmayacağım dedi babasıyla annesiyle konuşmuş onlarda karışmıyorsak para da vermiyoruz demiş tabi bizimki yine çalışmadı hamileliğim sürpriz oldu bakamayız baban verirse var vermezse yok sende çalışmıyorsun benim çalışmama da izin vermiyorsun aldıralım dedim hayır dedi sen ne biçim insansın aldırmaktan bahsediyorsun gibi şeyler söyledi istiyor aklını başına alır sorunlarımız düzelir dedim anne olmayı da çok istiyordum tabi ama aralıkta ailesi yüzünden bi problem daha yaşadık tartıştık hamileyken yerlerde sürükledi 2 gün üst üste evden kovdu(zaten daha öncede önce beni kovalıyor ben gitmeyince kendi gidiyordu) aileme varana kadar hakaretler ağır sözler tabi bende durmadım yine o söyledikçe bende söyledim 10 gün ayrı kaldık daha önce olduğu gibi telefonlarını kapattı arkadaşlarıyla içmelere gitti boşanma lafları havada uçuştu ben yine yalvar yakar getirttim geldiğinde babam bu bebekle sana dönmemi istemedi gidiyorsan eğer verilen bütün sözler geçersiz git para fln isteme benden demiş babası tabi bizimki 1 hafta dayanabildi sonra yine bir tartışma daha çıkıp gitti ailesinin yanına bende bu halimle ailemin yanına çocuğunun doktor randevularına bile gelmiyor gitmiş boşanma davası açmış ne çirkinlikler ne iftiralar dava dilekçesi geldiğinde öğrendim ki 30 milyarda kredi borcunun altına girmiş beyfendi tabi benim bu paralardan haberim bile yok düğündeki altınlarımızı düğünden 3 gün sonra bozdurup harcadı arabasını sattığını söylemiş ama hala biniyor o arabaya son ana kadar düzelirmi diye bekledim hep kendimi suçladım ama adam gelip boşanmak istemiyorsan artık ailemle yaşayacağız bunu da gelip sen talep edeceksin hatta bide anlaşmalı boşanma dilekçesi imzalayıp aileme vereceksin onlar gerek görürse işleme sokacaklar dedi bu borçlar ne diyorum cevap bile vermiyor ne beni ne çocuğu düşünmüyor evi boşaltcam diye haber gönderdi avukatından şimdi karşı dava açmak için hazırlanıyorum severek evlendiğimizi sanmıştım kahroluyorum bu bebekle bu halde olmaya hiç bşye anlam veremiyorum resmen kandırılmış gibi hissediyorum napıcam ne yapmalıyım bu süreçlerden geçenler varsa aranızda lütfen bi akıl verin :KK43:((
Bu konunun sahte olmasini diliyorum hemileyken yerde suruklemek nedir ya :sopa:k.bakmayin ama suz sizde oyle bir adamdan cocuk yapilirmi hadi yaptin diyelim şiddet gordugun zaman darp raporu alacaktin kii donuna kadar alasin hoş anlattiklariniza gore don goynek te yok ortada sorumsuzun teki masum bir evlat vahşet tam anlamiyla acilen boşan yaniii sen hala neyi duşunuyorsun

Ne demek odemez oyle bi oder ki,odemek zorunda orman kanunu degil bu medeni kanun.Odemesin de goreyim.Sen hangi sehirde yasiyorsun?[/QUOTE
Ne demek odemez oyle bi oder ki,odemek zorunda orman kanunu degil bu medeni kanun.Odemesin de goreyim.Sen hangi sehirde yasiyorsun?

Neyi varki nasıl ödeyecek çalışmıyor bile anca babası öderse o da zaten paracıklarına kıyamaz Ankara'da yaşıyorum canım

Doğru şimdi düşündüğümde cahilliğin aptallığın büyüğü bende diyorum ama tabi herşey için çok geç evli misiniz bilmiyorum ama bunlar gerçekten yaşarken böyle kolay olmuyor

Evliyim. Yaşarken kolay olmamasını da anlıyorum. Sırf ailesinin yanına gitmesi, telefonlarını açmaması, maddi olarak onlara bağımlı olmanız, üstüne buna rağmen sizin çalışmanıza izin vermemesi, sizin böyle bir hakkı ona vermeniz.... Daha sayamayacağım bir sürü saçmalık için size kızmadım farkındaysanız. Hamile halinizle sizi yerlerde sürümüş bir insanı sizin boşamanız gerekirken babasından haber gelmesini beklemenize kızdım. Hamile olmasanız buna da bir şey demem. Yetişkin kadınsınız. Kendi hayatınızı istediğiniz gibi mahvedin. Ama çocuk benim yumuşak karnım. Çocuklarına bunu yapan insanlara çok sinirleniyorum. Daha doğmamış olabilir ama huzuru, mutluluğu hakediyor.

Bu konunun sahte olmasini diliyorum hemileyken yerde suruklemek nedir ya :sopa:k.bakmayin ama suz sizde oyle bir adamdan cocuk yapilirmi hadi yaptin diyelim şiddet gordugun zaman darp raporu alacaktin kii donuna kadar alasin hoş anlattiklariniza gore don goynek te yok ortada sorumsuzun teki masum bir evlat vahşet tam anlamiyla acilen boşan yaniii sen hala neyi duşunuyorsun
Maalesef değil evladımı ailemin yanında huzurla büyütcem elimden gelenin fazlasını yapıcam onun için ama bu adam dava açarken ailemle ilgili bile bir dünya yalan söylemiş nasıl buraya gelipte ben çocuğumu görmeye geldim diyecek bilmiyorum sonuçta benim Yen'i doğmuş çocuğumu alıp götüremez göreceği zaman değil mi?Nasıl geçecek bu süreç nasıl yüzümüze bakabilecek bundan sonra nasıl bu kadar ileri gidebildi nasıllar nedenler keşkeler işte düşündüklerim :KK43:

Canım ne aklı yaaa boşanmak için vakit bile kaybetme. Böyle evlilik te böyle koca da olmaz. Ana baba kuzusu adamla değil ömür 1 dakika gecirilmez

İnşallah bir gün bende tamamen unutup kurtulurum şuan hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor başedemeyecekmiş gibi hissediyorum Allah zor durumdaki herkesin yardımcısı olsun :KK43:

Tam olarak ne ile başedemeyeceksiniz? Ne geçmeyecek? Şu anda eski halinizden kötü ne var? Evliliğinizde ne gibi bir gün yüzü gördünüz de ailenizin evinde bunu arıyorsunuz? Maddi imkanlar desen yok. Aşk, ilgi, sevgi desen anlattıklarınızdan yola çıkarak yok. Dayak deseniz var, çalışmak gibi temek haklarınızın elinizden alınması desen var, kv kp sorunu deseniz var. Tam olarak geçmeyecek olan ne?

Maddi imkanın varsa tuttuğunu koparan bir avukat tut. Bu süre içinde de onlara açık verecek davranislarda bulunma. Hayata da kusme ama . Yasadiklarini imtihan olarak düşün . Bebeğin için dik dur. O adama sakin dönme. Hatanın neresinden donersen kardir.

Maalesef değil evladımı ailemin yanında huzurla büyütcem elimden gelenin fazlasını yapıcam onun için ama bu adam dava açarken ailemle ilgili bile bir dünya yalan söylemiş nasıl buraya gelipte ben çocuğumu görmeye geldim diyecek bilmiyorum sonuçta benim Yen'i doğmuş çocuğumu alıp götüremez göreceği zaman değil mi?Nasıl geçecek bu süreç nasıl yüzümüze bakabilecek bundan sonra nasıl bu kadar ileri gidebildi nasıllar nedenler keşkeler işte düşündüklerim :KK43:
Bebeğinizi alıp götüremez, zaten yasal olarak velayeti de sizde olur, görmek isterse ki ben pek sanmıyorum, ailenizin evinde gelir görür ama dediğim gibi bebeğini düşünmüyor bu adam, bu sebeple gelip göreceğini sanmam, tabii sonradan ailesi ve kendisi için aniden bebeğiniz kıymete de binebilir.

Çüşşş yani yaaaa sok oldum, imza verecekmişinde gerek görürse karar merci! İşleme sokacakmışşşşşş
Basından belli herşey keşke hamile kalmasaydınız ama olan olmuş,korkma,iyi bi avukat bul,tüm haklarını al inş

X