Hamileyken terkedildim

28 yaşındayım. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş misali. inan benim yoğurt bile göresim yok :) öyle soğudum öyle korktum.
çocuğum olacak inşallah. kendimi geçtim şimdi bi de evladıma nasıl davranır eder. bi de bu var. şuan için hiç düşünmüyorum. çok yorgunum.
şu düğün bitsin. boşanma aşaması nasıl olacak bilmiyorum. inşallah uğraştırmaz. inada bindirmez. çocuğumun velayetidir uğraştırmaz. iş sürüncemede kalmaz. enerjim bitti. ama çocuğum için eğer çamura yatarsa ben de çamurlaşıcam. kafama koydum.

Ooooofff, pöff, aaahh...
Vallahi okurken içim bunaldı daraldım arkadaşım.
Allah yardımcın olsun. Bu nasıl bi erkek böyle, tripler aflara taflar..
Hem siz niye 'Onun istediği gibi biri olamıycam, anladım' filan diyorsunuz.
Vallahi kusura bakmayın ama eşinizde bir aşağılık kompleksi var, sırf bu yüzden sizinle ego tatminine çalışıyor.

Bence kilidi bile değiştirin, bak nasıl gelecek tıpış tıpış. O zaman da siz şartlarınızı sıralarsınız.
Eş değil köle almış o kendine, zaten çalışıyorsunuz. Aileniz de size düşkün. Onun kahrını çekmek zorunda değilsiniz.
Haaaa sevgiyle saygıyla olur o başka tabi.

Rabbim yardımcınız olsun, durumunuz çok zor ama siz dik durmayı taviz vermemeyi öğrendiğinizde, asıl o sizin istediğiniz gibi adam olmak zorunda kalacak.

Sevgiler..

tabi canim ilerisi icin dedim ben, bu zor zamanlar gecince... bosanma nasil olur bilmiyorum ama cocugun velayetinin babaya verilmesi imkansiz. yani kadin uyusturucu bagimlisi bir striptizci degilse cocuk anneden ayrilmaz.
evi de terk ettigi icin bosanma sureci daha kolay olabilir.

sen de insanlarda kötülük aramayanlardasın sanırım
ama ne yazık ki
insanların çoğu çok içten pazarlıklı,fesat, bayağı ve samimiyetsiz
yine de gayet güçlü duruyorsun tebrik ederim

böyle adamla iki dakika evli kalınmaz. Boşanmak çok zor bukadar basit değil ancak bir kadının ailesine bu derece zarar veren onu bırak tokat atan adam erkek değildir!

Yeni gelisme: Kizlar sizden Allah razi olsun. Esin arar dediniz.
Aradi.
Ev tutmus uzaktan.
Bu aksam ya da yarin aksam konusalim dedi.ben diyalog halinde yaziyorum size.
Ex: nasilsin.
Ben: iyiyim sagol.
Ex:nerdesin
Ben: evimdeyim.
Ex: bu aksam ya da yarin aksam konusalim
Ben: konuscak bisey yok.
Ex:annen senin ipleri ellerine almis.
Ben: ne diyosun sen ben neyim ne ipi?
Ex: cocugumu goremedim. Anneni getirmissin.
Ben:gormek istiyosan gorurdun.
Ex: neyse tamam.
Ben: ben kalan esyalarini hazirlar sana haber veririm. Ben yokken gelir alirsin.
Ex: tamam. Alirim. Ben cocugumu goremedim senden de bunun hesabini sorucam. Allah selamet versin.

Ben gayet sakin konustum. Kizarken bile sakindim.
Cunku icimde duygular tamamen bitti.
Yani birini severseniz sinirlenirsiniz. Uzulursunuz. Bende hic bisey kalmamis cidden kalmamis.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yenk gelisme: az onceki mesajimi yazarken gonderemedim. Kendisi konustuktan 1 saat sonra geldi. Ben de telefonum vardi elimde evde camasir katliyorum. Bi yandan da arkadasimla muhabbet ediyorum.
Takir tukur bisey oldu. Evin kapisi acildi ben giyinme odasindaydim. Telefonu kapayamadim arkadasim bisey anlatiyodu neyse zor hal biri ariyo dedim kapadim. Iceri bi baktim. Ben telefonu kapayana kadar salonda uzanmis tv acmis izliyor.
Gayet yine sakin. Sen bu evi terkettin dedim. ikimiz de ozgur olacaktik oldum geldim dedi.
Zaten disari cikacaktim telefonu kapayip ustumu aldim cikiyorum. Bu boyle artik burasi benim havasina girdi. Dedim ki burasi benim evim. Cok heveslenme annemde yemek yiyip gelicem.
Ben boyle zekasi kucuk bi adam gormedim. Git diyo dinlen yemek ye dus al gel diyor.
Ya ne diycemi napicami sasirdim.
Annemlere soyledim.
Onlar da oyle.
Adam terkediyodu beni eve geldi.
Ah salak kafam su dugundur psikologtur degistirmedim kilidi.
Simdi rezillikle evden cikarsak burasi bizim muhitimiz biz rezil olucaz. Evimden gitmiycrm. Ama bu adami napim polis mi cagirayim polise ne diyim?
Offff Allah im ya ne insanlar var.
Inanin huzurum kacti.
Ben annemlerde yemek yiyip eve gelip film izleyip dergi karistirip yatiyodum. Huzurluydum.
Resmen evimde 90 kiloluk bir hasere var. Uzaklastiramiyorum. Napim kizlar nolur siz olsaniz napardiniz inanin yuzunu goresim yok.

mihriban yanlış anlama..
ama gerçekten eşine karşı bu kadar dik durabiliyormusun..çünkü baştan beri çizdiğini profil ,çoktan eşine yalvarıp eve döndürmüş insan profili...bana çok farklı iki insan var gibi geldi..eğer gerçekten bu kadar diksen tebrik ederim..ama hiç sanmıyorum..

YCanim inan suan adres veriyim. Gel gor halimi.
Onceden olsa ozur dilerdim ama bu kadar seyden sonra kendime saygim var.
Ben yalandan nefret ederim. Onu en guzel benimki becerir. Burada yazdigimin eksigi vardir fazlasi yoktur.
Bu aklinda soru isareti olan herkese gelsin. Bi insan henuz kafayi yememissr buraya bu kadar zaman ayirip tek tek cevap vermez.

Son düzenleme:

şimdi nerdesin, annende mi kendi evinde mi

o zaman allah yardımcın olsun canım..sakın gevşeme..elbet barışacaksın..bu iki iki dört..bebek var ortada ..ama lütfen süründürmeden asla barışma..

Alla alla yaaa...ben de anlamakta zorluk çektim,bu kadar kararlı olduğunu anlayamamıştım.hatta 2.bir şans verirsin diye düşünüyordum..sen böyle dik dik davrandıkça o da senin zıttına gidecek belli..bence otur konuş yaa..senin üzülmemen lazım artım yaIl bebeğine..ama adam konuşulacak biri mi o da belli değil ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Biliyordum döneceğini.
Ayrılacak adam hali yoktu eşinde hiç..
Gittim geldim diyor bir de herifteki rahatlık inanılmaz.
Bence barışmak istiyor ama özür dilemeden, yalvarmadan, yorulmadan..

Daha önce böyle olmuş, kolaylıkla düzelmeye alışmış sanırım..

Evden çıkarman için önerebileceğim yol yok.
Ama kp i arasan geldi ama ben evimde kalmak istiyorum.
Gelip alırsanız sevinirim desen?

Anlayışlı biri gibi gelmişti bana..

Bu arada boşan demiyorum ben illa.
Senin şartlarınla, adam olacaksa eğer bir şans daha verilebilir evliliğine..
Çünkü şiddeti başlatan sendin.
Tamamen hatasız değilsin..

o zaman allah yardımcın olsun canım..sakın gevşeme..elbet barışacaksın..bu iki iki dört..bebek var ortada ..ama lütfen süründürmeden asla barışma..

Annem de diyor bebek var diyor. Onlar yumusadi sanki.
Annem oyle ki ya adam actir arayim gelsin yemek yesin diyor.
Ya dedim senden hoslanmiyor bana boyle dedi diyorum. Annem olsun iyilikle basedelim.
Biliyorum daha cok gicik olur. O hem iyiligi de bilmez.
Benim inan icimde her sey bitik. Daha nasil affedeyim. Oyle bi soguklugum var ki. Yuzunu gormek istemiyorum.
Hayatimda kimseye karsi boyle olmadim.
O yuzden barismak istese ne diycem. Sart bile kosasim yok. Yani tek diyecegim. Bavulu hic acmadan sen git tekrar dusun. Bu is olmayacak ikna et kendini derim o kadar.

zor bir durum, baban ne diyor, kararlı olduğunun farkındayım da özür dilese bir daha denemek isterse ne yapacaksın düşündün mü

Konussam bu yinr anlamiycak. Belki anlamadigi icin ben yine sinirlencem.
Karnimdakini dusunuyorum.
Laftan anlamaz o adam.
Aslinda o benle degil kendi annesi kiz kardesiyle babasiyla bilr gecinemiyor.
Rahat edemedi. Rahatina cok duskundur.
Buyuk ihtimal ondan geri dondu.
Surekli her kavgada gidicem diyen benim ev terligiyle pesine dustugum adamin meger 1 haftalikmis gazi.
Ya inan cocuk olsa bagir cagir gerekirse poposuna vur cezalandirsin ama bu adam 33 yasina girecek. Napilabilir ki? Inan herkesi sasirtti. Mantiksiz davrandigi icin bizim de mantigimiz durdu resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…