Hamileyken terkedildim

ablacim sen insanla evlendgine emin misin ya?

5 aylık hamileyimve eşim evi terketti.

hep kavga ve tartışmalarla yürüttük.

kusura bakma ama sana hic ama hiiiiiic aciyamiyorum, üzülmüyorum. madem sikintili bi evliliginiz var BEBEK YAPMAYIN, olan cocuklara oluyor, simdi hamileyim diye aglarsin böyle...hey Allahim ya bizim kadinlarimiz ne zaman akillanacak?!

Evlenirken her ikinizin başına silah mı dayadılar? Bu öfke bu hiddet bu kin nedir ben anlayamadım. Bu erkekleri neden böyle yaramaz akılsız çocuklar gibi yetiştiriyoruz. Resmen istediği olmayınca yerlere yatan, bağırıp çağırıp elindeki oyuncağı atıp kıran kafasını duvara vuran arkadaşlarına oyuncak atıp saçlarını çeken çocukları gördüm sanki yazınızı okurken. Biraz olgunluk ve insanlık ya hu!

Yeni konu diye okudum sonra baktım ki konuyu pörtletmişler ilerisi merak ettim umarım konu sahibi bir özet geçer

Ablacim sonuna kadar okudum vallahi roman gibi hayatin. Sana vuran adamin elleri kirilsin insallah. Birak sizi zor duruma dusurdugunu dusunsun. Emin ol disaridan bakildiginda rezil olmuyorsunuz utanacak birseyiniz yok. Allah karnindaki bebege de sana da guzel omurler versin insallah. Cekmis gitmis adam. Insallah da sen de yaptiginin ne kadar dogru oldugunu her zaman tasdiklersin

Cok zor bi durum katlanılmaz valla psikolojisi bozuk gercekten bence biraz uzak durun birbirinizden belki dusunur barismaya gelir sizde şartlar sunarsinz bebek olmasa kolayda insan yaninda ister dogumunda falan ama en iyisi uzak durmak kendini ne saniyo anlamadim pek yeni evli sayilirsaniz bilmiyorum ne kadar ama 4 yıldan once duzelmio evlilikler insallah duzelir duzelmesse hic uzulmeyin iyi dusunun omur boyu gecermi boyle diye

Annene giderken izin almak da nedir ya çalışmaya gidiyorsun ona da izin vermesin olmaz ama para kazanıyorsun annen baban arkandaymış işin de var çekme bu adamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…