Hamileyken terkedildim

Yenk gelisme: az onceki mesajimi yazarken gonderemedim. Kendisi konustuktan 1 saat sonra geldi. Ben de telefonum vardi elimde evde camasir katliyorum. Bi yandan da arkadasimla muhabbet ediyorum.
Takir tukur bisey oldu. Evin kapisi acildi ben giyinme odasindaydim. Telefonu kapayamadim arkadasim bisey anlatiyodu neyse zor hal biri ariyo dedim kapadim. Iceri bi baktim. Ben telefonu kapayana kadar salonda uzanmis tv acmis izliyor.
Gayet yine sakin. Sen bu evi terkettin dedim. ikimiz de ozgur olacaktik oldum geldim dedi.
Zaten disari cikacaktim telefonu kapayip ustumu aldim cikiyorum. Bu boyle artik burasi benim havasina girdi. Dedim ki burasi benim evim. Cok heveslenme annemde yemek yiyip gelicem.
Ben boyle zekasi kucuk bi adam gormedim. Git diyo dinlen yemek ye dus al gel diyor.
Ya ne diycemi napicami sasirdim.
Annemlere soyledim.
Onlar da oyle.
Adam terkediyodu beni eve geldi.
Ah salak kafam su dugundur psikologtur degistirmedim kilidi.
Simdi rezillikle evden cikarsak burasi bizim muhitimiz biz rezil olucaz. Evimden gitmiycrm. Ama bu adami napim polis mi cagirayim polise ne diyim?
Offff Allah im ya ne insanlar var.
Inanin huzurum kacti.
Ben annemlerde yemek yiyip eve gelip film izleyip dergi karistirip yatiyodum. Huzurluydum.
Resmen evimde 90 kiloluk bir hasere var. Uzaklastiramiyorum. Napim kizlar nolur siz olsaniz napardiniz inanin yuzunu goresim yok.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bunları okuyunca gerçekten üzülüyorum benimde canımdan çok sevdiğim kıymet verdiğim dünyalar tatlısı bakmaya kıyamadığım bir sevgilim var ciddi düşünüyoruz fakat evlenince böyle olursa diye korkuyorum yani görmeye tahammülünüz kalmamış gerçekten bir evlilik böyle olmamalı eşler birbirini özlemeli aşkla bakmalı birbirine.. Bu arada konuyla alakasız olacak ama 90 kiloluk haşere demişsiniz istemsiz bir şekilde güldüm Allahta sizi en kısa zamanda güldürsün inşaAllah.. 🙏🙏🙏

Yenk gelisme: az onceki mesajimi yazarken gonderemedim. Kendisi konustuktan 1 saat sonra geldi. Ben de telefonum vardi elimde evde camasir katliyorum. Bi yandan da arkadasimla muhabbet ediyorum.
Takir tukur bisey oldu. Evin kapisi acildi ben giyinme odasindaydim. Telefonu kapayamadim arkadasim bisey anlatiyodu neyse zor hal biri ariyo dedim kapadim. Iceri bi baktim. Ben telefonu kapayana kadar salonda uzanmis tv acmis izliyor.
Gayet yine sakin. Sen bu evi terkettin dedim. ikimiz de ozgur olacaktik oldum geldim dedi.
Zaten disari cikacaktim telefonu kapayip ustumu aldim cikiyorum. Bu boyle artik burasi benim havasina girdi. Dedim ki burasi benim evim. Cok heveslenme annemde yemek yiyip gelicem.
Ben boyle zekasi kucuk bi adam gormedim. Git diyo dinlen yemek ye dus al gel diyor.
Ya ne diycemi napicami sasirdim.
Annemlere soyledim.
Onlar da oyle.
Adam terkediyodu beni eve geldi.
Ah salak kafam su dugundur psikologtur degistirmedim kilidi.
Simdi rezillikle evden cikarsak burasi bizim muhitimiz biz rezil olucaz. Evimden gitmiycrm. Ama bu adami napim polis mi cagirayim polise ne diyim?
Offff Allah im ya ne insanlar var.
Inanin huzurum kacti.
Ben annemlerde yemek yiyip eve gelip film izleyip dergi karistirip yatiyodum. Huzurluydum.
Resmen evimde 90 kiloluk bir hasere var. Uzaklastiramiyorum. Napim kizlar nolur siz olsaniz napardiniz inanin yuzunu goresim yok.

Bunları okuyunca gerçekten üzülüyorum benimde canımdan çok sevdiğim kıymet verdiğim dünyalar tatlısı bakmaya kıyamadığım bir sevgilim var ciddi düşünüyoruz fakat evlenince böyle olursa diye korkuyorum yani görmeye tahammülünüz kalmamış gerçekten bir evlilik böyle olmamalı eşler birbirini özlemeli aşkla bakmalı birbirine.. Bu arada konuyla alakasız olacak ama 90 kiloluk haşere demişsiniz istemsiz bir şekilde güldüm Allahta sizi en kısa zamanda güldürsün inşaAllah.. 🙏🙏🙏

Biliyordum döneceğini.
Ayrılacak adam hali yoktu eşinde hiç..
Gittim geldim diyor bir de herifteki rahatlık inanılmaz.
Bence barışmak istiyor ama özür dilemeden, yalvarmadan, yorulmadan..

Daha önce böyle olmuş, kolaylıkla düzelmeye alışmış sanırım..

Evden çıkarman için önerebileceğim yol yok.
Ama kp i arasan geldi ama ben evimde kalmak istiyorum.
Gelip alırsanız sevinirim desen?

Anlayışlı biri gibi gelmişti bana..

Bu arada boşan demiyorum ben illa.
Senin şartlarınla, adam olacaksa eğer bir şans daha verilebilir evliliğine..
Çünkü şiddeti başlatan sendin.
Tamamen hatasız değilsin..

Dogru siddeti ben baslattim. Buaraya hep dogrulari yazdim. Cok ozur diledim. Bana kustu kac kere yine ben gastayim herhalde diye psikologa gittim duzeliyim vs. Ama bu sefer ben siddet gostermedigim halde o basladi.
Mesajinda cok guzel guzel analizlerin var. Aynen yorulmadan barismak istiyor.
Normalde de cok cok nadirde olsa barismak istediginde gelir iste nasil barisacagini bilemez. Ben acir zaten barisirdim.
Her neyse simdi kafam karisik.
Herkese tek tek alinti yapamiyorum.
Babamin fikri sorulmus. O hic bir bosanma bebegin icin iyi olmaz. Bu adam hala dik gorunse de beyaz bayrak cekmis bir cocuk.
Annem de yemek yemedi hala diyo simdi. Organik sut almis bi koylu bulup sut almis. Eve gotur sen ic ama ona da ver diyor.
Zıkkım icsin diyorum. Ne diyim. Hayir nefretim yoktu ama sinir oluyorum suan.
Annem aciyor. Benim oglum olsa diye empati kuruyorum diyor.
Meger cocukmus diyor.

Bekar kizlar sevgilinizi test edin. Bam teli neymis bi bakin. Bastiginizda size nasil davraniyor. Hemen cekip gidicem bitirelim diyorsa adam degil. Cozum buluyorsa adamdir bu gercek.

Evlilere bisey tavsiye etmiyorum. Ama su var ne kadar boynunuzu egerseniz o kadar basiyor ustunuze. Dik durup birbirimizin isteklerine saygi duyacagiz baska yolu yok demek lazim.

Benimki simdi cocuk olsa bagir cagir poposuna vur ya da cezalandirsin hatasini anlasin ama adam gelmis 33 yasina. Ben napim simdi. ?

Su da var annesiyle gecinemezdi. Babasiyla da. Bekarken sorunlari vardi zaten. Gorumcem desen evli despot bir esi var.
Ama bekar arkadaslari neden olmadi anlamadim. Tipis tipis geldi. Valla ne desem ne yapsam ozellikle tecrubeli arkadaslarim ablalarimin fikirlerini merak ediyorum.

Dogru siddeti ben baslattim. Buaraya hep dogrulari yazdim. Cok ozur diledim. Bana kustu kac kere yine ben gastayim herhalde diye psikologa gittim duzeliyim vs. Ama bu sefer ben siddet gostermedigim halde o basladi.
Normalde de cok cok nadirde olsa barismak istediginde gelir iste nasil barisacagini bilemez. Ben acir zaten barisirdim.
Babamin fikri sorulmus. O hic bir bosanma bebegin icin iyi olmaz. Bu adam hala dik gorunse de beyaz bayrak cekmis bir cocuk.
Annem de yemek yemedi hala diyo simdi. Organik sut almis bi koylu bulup sut almis. Eve gotur sen ic ama ona da ver diyor.
Meger cocukmus diyor.

Bekar kizlar sevgilinizi test edin. Bam teli neymis bi bakin. Bastiginizda size nasil davraniyor. Hemen cekip gidicem bitirelim diyorsa adam degil. Cozum buluyorsa adamdir bu gercek.

Evlilere bisey tavsiye etmiyorum. Ama su var ne kadar boynunuzu egerseniz o kadar basiyor ustunuze. Dik durup birbirimizin isteklerine saygi duyacagiz baska yolu yok demek lazim.

Benimki simdi cocuk olsa bagir cagir poposuna vur ya da cezalandirsin hatasini anlasin ama adam gelmis 33 yasina. Ben napim simdi. ?

Su da var annesiyle gecinemezdi. Babasiyla da. Bekarken sorunlari vardi zaten. Gorumcem desen evli despot bir esi var.
Ama bekar arkadaslari neden olmadi anlamadim. Tipis tipis geldi. Valla ne desem ne yapsam ozellikle tecrubeli arkadaslarim ablalarimin fikirlerini merak ediyorum.

Evliyim ama benzer tecrübem yok ben farklı sıkıntılar yaşadım.
Ama şunu biliyorum ki özür dilemeden, yalvarmadan barışmak çoğu erkeğin işine gelir.
Kıyamayıp barışmak bir hata bu durumda.
Alıştırmış buna yönlendirmiş oluyoruz çünkü.

Sen balayından itibaren sorun yaşamıştın diye hatırlıyorum sen bu hale getirdin demiyorum yanlış anlama.
Eşin zaten zor biri. Kolayı seçmeye meyilli, rahat bir adam.

Sen de çok alttan almışsın, aman tatsızlık çıkmasın diye tüm saçmalıklarına susmuşsun.
Gereken zamanda iki cümlenle direnmek yerine yanlış zamanda şiddet olarak patlamış biriktirdiklerin.
Hatalı olduğun yer burası. Sonra pişman oldum, özür diledim. Ben bıraktım o bırakmadı ile gerçek değişmiyor.
Yüz bulduğu için iki özürle yola gelecek biri olsa eşin sana hamile halinle şunları yaşatmaz.

Kız ailesi daha anlayışlı, daha fedakar ben onları anlıyorum.
Bir de torunları var ortada tabi ki kesmek kurtulmak yerine, eşin düzelsin, bebek babası ile büyüsün isterler.
Olay sadece kızlarının evliliğinin bitmesi değil artık daha zor.
Sen bu zamana kadar çok gereksiz katlanmışsın.
Bebeğin için katlanmak daha kolay olmalı.

Hemen affet demiyorum, bu evlilik devam edecekse bundan sonra senin istediğin gibi etsin, eşin adam olsun.
Çok büyük hataları yok düzelmez bitir boşan diyemiyorum bu yüzden.

Ailene karşı garip bir soğukluğu var, gereksiz kısıtlamacı, çok bencil, şiddeti başlatan sendin onun üstünde pek durmama nedenim bu.

Başta saydıklarım düzelmeyecek sorunlar değil.
Yerinde olsam ayrılma konusunda ciddiyetimi anlayana kadar tavrımı korurum.

Özür dileyip sözleri alana kadar barışmam ama baktım ki yola geliyor.
Çocuğumun hatrına bir şans daha veririm kaybım ne olur ki?

Meger cocukmus diyor.

Belki de dank etti kafasına.... Hatalı olduğunu anladı ve baktı sen adım atmayacaksın bu defa, bu defa iş ciddi, kendince bişeyler yamaya çalışıyor, büyük ihtimalle özür dileyemiyor. Hepsi tamam da son olarak annenle ilgili söylediği sözü sindiremedim, ne demek annen kanat mı gerdi sana gibi bişey demişti galiba, ipleri verdin mi ne demek... Senin annen hala ona da süt ver diyor... Sindiremedim işte. Baban ne diyor diye ben sormuştum. Mutsuz, huzursuz bir evde büyüyecek bir çocukdan ise ebeveynleri ayrı ama mutlu insanların yetiştireceği bir çocuğun her zaman her yönden daha sağlıklı olacağını düşünen biriyim. Bir yandan bebek için bir şans daha verilebilir mi ki diye düşünüyorum bir yandan bu adam şans olduğunu anlamaz gee içine eder kızı üzerse diyorum. Canım, eşini en iyi sen tanırsın, en doğru karar senin verdiğin karardır, sakin ol, sakin düşün...

canım evine git. onun yapmasını istemediğin hiç bir davranışı sen yapma.. yemek varsa giderken yemek götür..uzatma ama bundan sonra dik ol..her çocuk anne ve babasıyla yaşamayı hak ediyor... çocuğun için ve kendin için yap.. boşansan daha güzel daha kolay hayat seni beklemiyor...

Belki de dank etti kafasına.... Hatalı olduğunu anladı ve baktı sen adım atmayacaksın bu defa, bu defa iş ciddi, kendince bişeyler yamaya çalışıyor, büyük ihtimalle özür dileyemiyor. Hepsi tamam da son olarak annenle ilgili söylediği sözü sindiremedim, ne demek annen kanat mı gerdi sana gibi bişey demişti galiba, ipleri verdin mi ne demek... Senin annen hala ona da süt ver diyor... Sindiremedim işte. Baban ne diyor diye ben sormuştum. Mutsuz, huzursuz bir evde büyüyecek bir çocukdan ise ebeveynleri ayrı ama mutlu insanların yetiştireceği bir çocuğun her zaman her yönden daha sağlıklı olacağını düşünen biriyim. Bir yandan bebek için bir şans daha verilebilir mi ki diye düşünüyorum bir yandan bu adam şans olduğunu anlamaz gee içine eder kızı üzerse diyorum. Canım, eşini en iyi sen tanırsın, en doğru karar senin verdiğin karardır, sakin ol, sakin düşün...

Ozur dileme cabasida goremiyorum ben burada.
Adam uzaktan ev tuttum benim istedigim sekilde yasayacaksin diyor.
Bir araya gelselerde ilerde yine ayni seyler olacak gibi geliyor bana.
Gerektiginde ozur dilemesini bilmeyen bir adam ve surekli alttan almak zorunda kalan bir es cok zor.

Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun.

Son düzenleme:
Ozur dileme cabasida goremiyorum ben burada.
Adam uzaktan ev tuttum benim istedigim sekilde yasayacaksin diyor.
Bir araya gelselerde ilerde yine ayni seyler olacak gibi geliyor bana.
Gerektiginde ozur dilemesini bilmeyen bir adam ve surekli alttan almak zorunda kalan bir es cok zor.

Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun.

Ben evi kendisi için tuttu, evden ayrılacak sandım, yanlış anlamışım :) Başkasına akıl fikir vermek zor gerçekten, kendi başıma gelse idi bu olay şimdiye kadar sonuçlandırırdım, sallantıda kalması ve bu gerginlik beni kötü yapardı. Ev olayını düşününce, bir araya gelirse olacak olaylar daha kötü olacak gibi geldi bana...

Meger cocukmus diyor.

Allah kimsenin yuvasını bozmasın. Tek şey için dua edebiliriz sana inşallah aklı başınagelmiştir ve yuvasına 4 elle sarılır ve kurtarır kısacası adam olur..
Hiç konuşmadınız mı ? Ne düşünüyor neler yapmayı planlıyor bundan sonra?

sadece ilk mesajını okudum ve dayanamadım... böyle koca olmaz olsun. insan değil, adam hiç değil. insan hamile karısına şiddet uygular mı ya. hem eften püften sebepten. sorun ettiği şeyler o kadar anlamsız ki. sizin annenize gitmenizi bu kadar sorun yapması hiç normal değil. sanki anneniz değil de düşmanınız... belasını bulur inş o adam. kusura bakmayın ama çok sinirlendim. böyle adam olmaz olsun ya

İşte kavgacı insanların yapıları böyle.Eğer bir adamla çıkarken çok kavgacı olduğunu anlarsanız koşarak terketmek gerek onu.Görüldüğü gibi karısına bile el kaldırabiliyor.Hemde hamile olmasına rağmen.Aşırı derecede sinirli adamlardan uzak durmak gerek.

gelmesine hiç şaşırmadım,,,
ama halen kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor,,, ki onun için ayrı ev tuttuğunu söylüyor yani senin ona yalvarmanı bekliyor tatlım,,,,

ben sana asla barış da demem boşan da demem,,,,
ama kesinlikle ve kesinlikle eşinle konuşma aynı evin içerisinde,ben yatağımı bile ayırırdım,,,,
evini sil süpür, yemeğini yap ama konuşma,,,, o uğraşsın seninle konuşsun,,,
öyle hemen barışılmadığını görsün,,,,
çünkü eğer hemen affedersen seni daha kötü bir pozisyona düşürür ileride tatlım,,,,,
eşin bir daha evi terkederse hemen anahtarını değiştir lütfen,,, öyle kapıyı açıp hemen giremesin eve,,,,,
boşanmak istiyorsan da, hemen en kısa zaman da bir avukat bul,, ve ne yapabilirsin bunu öğren,,,
ve çok uzatmadan kendini yıpratmadan boşan,,, çünkü sürümceler insanı çok youyor,,,
ve insan aylarca düşünmüyor boşanmayı aslında kararını vermiş oluyorda bunu söylemesi aylar bazen yıllar alıyor,,,

Kizlar uyanik olanlar var mi bilmiyorum. Ama cok buyuk olaylar oldu.

X