Hamileyken terkedildim

Bebeğin saglikla dünyaya gelsin inş üzme kendini en çok bebeğin etkilenir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hiç havamda değilim yoksa yazdıkları banada çok agresif ve kaba geldi . Yani tek taraflı suclamaktan ziyade ben bayanında yaptıklarınıda ilişki içinde olan insanlara yakıştırmıyorum

Son düzenleme:

canımm yazdıklarını tek tek okudum.Eşin tam bir nankör ya...
sana hamile hamile bunları nasıl yapar içim nasıl acıdı anlatamam..
biz evlat sahibi olmak için o kadar uğraşıp eşimizle kenetlenelimm ama senın esın rabbım ona baba olmayı nasip ettiği halde nankörlük yapıp düzeninizi bozsun..
Rabbım buyuk canım sabırlı ol..

bence kesinlikle arattırma. bu ne yaa. sen hep uyumlu olmaya çalışmışsın. o ne yapmış. kuralmış peeeh. sen onun askerimisin. o komutanmı yani

yapma kendine yazık etme yol yakınken dön AYRIL BU ADAMDAN SANA KOCA OLMAYAYACAK AHANDA BURAYA YAZIYORUM BOŞANMAZSAN YILLAR SONRA AÇIP OKURSUN.

ÇOK GÖRDÜM BÖYLELERİNİ SENİ MUMLA ARAR O . EVLENİRSE 2. KARISI RAHAT EDER AMA SEN DEĞİL CNM. HAMİŞSİN BİRAZ ACIMASIZ OLDU YORUMUM KUSURA BAKMA AMA GÖZÜNÜ AÇMAK İSTEDİM

düğünü takma yalan çoktur. Allaha emanet ol hakkında hayırlısı neyse o olsun

Kizlar tum hayirli dilekleriniz icin tesekkur ederim.
Oglum gayet iyimis. Bana bakti gulumsedi. El sallar gibi yapti.

Diger gelismeye gelirsek. Rabdevudan once dun geceki mesajina cevap olarak benim isim var saat 13 te orda olucam yazdim.
Beni yolda aradi. Geliyorum dedim.
Ben gittm o yoktu.
Annemle bekliyirduk ki kapi acildi ben kapidan tarafa bakmiyodum. Annem kafasini kaldirmis gozgoze gelmisler. O sonra kapiyi kapatmis.
10 dk sonra beni muayneye aldilar.
Esimi sordular. Onlarda esimi gormusler. Hic cekinmeden bilmiyorum ayriyiz dedim. Tamam dediler. Gelmedi zaten yanima. Sonra sonuclari aldik annemle.
Ciktik. O ne muayneye girdi ne bisey. Ne yapti bilmiyorum.
Ben yine ona mesaj attim bebek normalmis sorun yok diye. Cevap vermedi.
Gelismeler bu kadar kizlar.
Psikolog randevum var.
Annem cok sinirli. Beni gorunce gelemedi yanina diyor soyleniyor.
Aksama gorusuruz kizlar.

bebeğinin iyi olmasına çok sevindim, niye mesaj atıyorsun ki, yüzü var ,ise girse idi doktorun yanına,,, bu adama kesinlikle yüz verme,,,, barış yada barışma demem ama kesinllkle yüz verme, derim,,,,
öyle insanlarla da muhatap olma, aaaa evet acil işi çıktı, gitmek zorunda kaldı de,,,, biz varız KK burada bize anlat derdini,,,,
bence eşin yaptıklarına çok pişman ama annenin yanına gelebilecek yüzü yok,,,
hepimiz yaşıyoruz böyle problemler evliliklerimizde,,,
bende yaşadım, en son benim eşimde evi terketmekle tehdit etti beni,,, bende güle güle kapı orada dedim,,, hatta oturup ciddi ciddi şöyle böyle yaparız dedim,,,, ve oldu bitti ondan sonra bir daha evden gitmekle ilgili bir şey demedi,,,
ha onun öncesinde çok diyordu,,, bende aman etme falan etme diyordum,,, yani biz ne kadar aman canım yapma canım dedikçe bunlar kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor,,,

Aynen canim yapma etme dedikce bilerek yapiyorlar. Hele benimki asiri merhametsiz.
Ben dedimki babasidir yine bebegini bilmek ister.
Merak etti herhalde ki geldi dedim.
Ama annemi gorunce vazgecti.
Annemde diyo ben ne diycekyim ki ona. Daha ne soyliyim. Konusvak biseyimiz kalmadiki.
Epey soylendi.
Bi de onu sakinlestirdim doktordan sonra.
Biz de doktora giderken diyoruz ki gelir konusmak ister arabayla bizi eve birakmak ister ama konusacak biseyimiz yok ki arbasina da binmek zorunda degiliz diyoduk.
Meger adam hic orali degilmis gormus olduk.

Kayinpederim kayinvalidem doktora gidecegimi biliyor arayip sormadilar iyi mi diye. Belki dusunemediler diyorum. Sence arayip anne babs torununuz iyiymis desem mi? Kotuluk yapmak istrmiyorum. Kendimi naza niyaza cekmek de istemiyorum. Napsam kararsiz kaldim.

Hic arama bnce merak eden insan arar BN olsam asla aramam

cnm barışcan demek oluyor bu yorumun bunu anladım ben en azından. naza da çekmek istemiyormuşsun . o zaman sadece sabır ve sükunetle bekle. kv kp eş hiç kimsayi arama onlar seni arayıncada gayet iyi olumlu ılımlı konuş. hepsi bu kadar

barışcaksın anlıyorum seni ama lütfen bekle onlar arıcak merak etme

yani bence eşinin annene karşı yüzü olmadığı için öyle çocuk gibi saklandı gitti, yani ilgisizliği falan değil,, ama sen üstüne düşme bu dönemde,,,
ben senin yerinde olsam aramazdım kv ile kp, zaten çok merak ediyorlarsa kendileri arasınlar,,,,
ama vakti gelince ortalık biraz sakinleşince ararsın kv veya kp bebeğin durumu gayet iyi dersin, ama şimdi şu aşamada yapma, bence,,,
bir an önce avukatla görüş eşin evi terk ettiği için sana nafaka ödemek zorunda, boşanma davası açmadan da nafaka taleb edebiliyorsun,,,,
ben bilemem ne yapacağını ama bana eşinle barışmak istiyormuşsun gibi geliyor ve onu hala seviyormuşsun gibi geliyor, ben seni yargılamam sonuçta kendi hayatın kendi seçimlerin,,, ne barış derim nede barışma,,, ama ailelerle olan ilişkileri çok karıştırtmamaya çalış, yada hep seviyeli gitsin, öyle de gidiyor gibi görünüyor,,,sonuçta eğer bir barışma durumu olursa insanlar birbirlerinin suratına bakabilsin,,, barışma olmazsa da seviyeli biri ve ailen olduğu için ve onu kaybettikleri için üzülsünler,,,,,

Yok canim barismak istesem ben direkt adim atardim.
Ilk defa bu kadar uzak ve sogugum. Aramiycam esimi, hic aramadim da.
Ama sanirim kv ve kp yi de aramam dogru degil. Merak edince ararlar.
Ya kotu biri olarak bilinmek istemiyirum. Kurtulduk demesinler diye dusunuyorum. O yuzden kasıyorum.

iyi de bundan sonra sizi kötü bilseler ne olucak adamların zihniyeti belli ,siz iyi davransanız da onlar kötüyse zaten bir sürü yalan uydurup sizi kötülerler.
bunca şeyden sonra hala ne diye kv kp peşinde geziyorsunuz ,onları memnun etmeye çalışıyorsunuz anlamadım.
sizde de problem var biraz ,dik durun yolunuza bakın ,merak eden arar sorar ,zorla mı arattıracaksınız kendinizi.

senin iyiğin ve dürüstlüğünü karşıda ki insanlar görmek isterse görür,,,bazen aman biz kötü olamayalım diye yaptğımız şeyler bizi üzüyor, ve kötü görünüyoruz,,,,
ben senin yerinde olsam aramazdım kv ile kp mi,, merak ediyprlarsa kendileri arasınlar, hem kendilerini alıştırsınlar bu gibi durumlara, ileride boşanınca zaten aramayacaksın,,,,

Esim boyle bir mesaj atmis hanimlar. Bisey yazmadim.
"Anneni getirmekle çok büyük hata yaptın, belki oturacak konuşacaktık. Bebeğimi göremedim. Allah herkese selamet versin artık."

Doktora giderken,doktordan çıktıktan sonra eşine neden mesaj yazdığını anlamadım ki.
Arkadaşım bırak ne hali varsa görsün.
Ortada gebe eşi ve bebesi var.
Merak eden dağları deler. Annenden çekindiğini hiç sanmıyorum.
Senin deyiminle "merhametsiz" olan adamdan beklentilerini çok yüksek tutarak kendini,aileni ve en masum olan bebeni fazlasıyla üzdüğünü düşünüyorum.

Annenden çekinmiyor işte.
Sadece annenle karşılaşınca mutsuz oldu.
Üzgünüm ama bu adam senin ailenden hiç hoşlanmıyor.

Allah yardımcınız olsun zor ve merhametsiz bir adam. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Benim anlamadığım bu adam bekarkende kazmamıydı 'olsun ben aşığım deyip , ben onu değiştirm deyip ,evlendin mi?

Ha şuda var nasıl ki anakuzusu erkeklerden hoşlanmıyorsak
kadınında anasının sürekli dibinde olması kızını evliyken yönlendirmeside sanırım evliliği olumsuz etkiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…