Hamileyken kocaya gıcık olmak

aynen öyle oldu yaa

Bnm 2.5 yaşına girdi bidaha doğurdum sanırım psikolojim bozulmaktan düzene girmicek gibi
Kıyamam ama soyle düşün hiçbir yağmur devamlı yagamaz hiç bir gokgurultusu sonsuza kadar süremez mutlaka bitecek iyi yapmışsın kardeş yapmakla ben cesaret edemiyorum işte ama kardeşi olmasını da çok istiyorum araftyım bu konu da (

Ben de çoğu zaman aşırı uyuz oluyorum ama sizinki normal konuşmamış ki bence az bile tepki vermişsiniz. Balık eli cansa gideydi o zaman öyle biriyle evlenseydi

Evet ya konu sahibini ben üzmek istemiyorum hamile sonuçta ama ben hoş bulmadım maalesef herşeyi buna bağlıyamayız.. boşboğazlık etmiş sonra da sen hassasın ya hamilesin ondan batıyor sana demesi de saçmalık. Ben olsam sert tepki verirdim kendisine balık etli can sa gitsin bulsun balık etlisini aptal şey.

adama bak ya hamilelikle ilgisi yok ben olsam bende sinir olurdum. keşke sizde kaslı, şöyle baklavalı, biskolata erkeği kıvamı erkekler candır deseydiniz (tabi eşiniz öyle değilse öyleyse de göbekli erkekler versiyonu olabilir).

Gereksiz konuşmuş eşin valla. Ben de normalde esmer erkek severim gittim sarışın birine aşık oldum evlendim. Bu eşimi beğenmediğim anlamına gelmez. Çok da beğeniyorum. Eşinin tercihi de normalde balık etli kadın olabilir ama bu seni beğenmediği anlamına gelmez yani.
Ama gereksiz mi konuşmuş evet tutup da eşime esmer erkek candır ya demem mesela

Kocam herhangi bir ortamda şöyle kadın candır dese orada bozardum anında. Birde beni de tarif etmiyor bu sözüyle. Etse bile hoşlanmam ben orası ayrı. Hiç sevdiğim muhabbbetler değildir.
Hamilelikte alakası yok bu rahatsızlığınızın bence.

Bana da mesajlar tuhaf geldi. Sebebi bu mudur cidden

Gelecek kan tahlilde demir degerinize baksinlar. Hamilelik sirasinda deger hizli düseniliyor. Benim ki eksilmis, bir gergin dolasiyorum evde (demir eksikligi depresyona benzer belirtilir yapabiliyor). Sonra damar yoldan hastanede demir Serum verildi. Aman bir ferahladim. Sinir minir kalmadi. Esim bana "böyle olacagini bilsem hemen hastaneye götürüdüm" dedi tabi psikolojik stresiniz de vardir cünkü hem hayatiniz hem vücudunuz degisiyor. Bence kendinize sinirlenince bunu sorun: "Benim aslinda su anda ihtiyacim ne..?" Saglikla gelsin bebeginiz

Benim lohusalıkta başladı, yeni yeni geçiyor. Oğlan 8 yaşında

Hamişken sevgi pıtırcığıydım

Harbi ya.

Hani kilo alınca beyenmez gibi Bi his oluyor ya. Diğer kadınlar kilo alsa da dert etmeyecek gibi bir hisle yazmış olabilirler. Ama Benimki net uyku problemi

Kilolu kadın sevilmez, zayıf kadın sevilir kalıbı var. Ama adamlar için geçerli değil. Zevkler farklı olabiliyor

Normal buluyorum. Bende şuan hamileyim. Tüm insanlara kılım hiç hoş değil ama beni arayan herkesi engellemek istiyorum çünkü kimseyle konuşmak istemiyorum.

Ben de aşırı gıcık oluyorum bazen elimde değil. Sabah fıstık kabuklarını koltukta unutmuş aradım kızmak için sonra abartıyorum üstüne gitmeyeyim bir fıstık kabuğundan kavga etmeyeyim dedim. Ama eşim arkadaşlarımın yanında benden farklı bir kadın güzellik özelliğini övse kurşuna dizer, dişlerinden kendime kolye yapardım.

hamilelikle bi alakası yok o ne biçim laf ya? üstelik ortam içerisinde böyle bir laf söylense hayatta susup oturmam demek ki gözü balık etli kadınlarda canım malesef... bu iğrenç herifleri nereden bulup bir de çocuk yapıyorsunuz yahu

O laf normalde de sinir bozan bir laf olurdu bence. bende hamileyim ama hormonlarım çok coşuk değil yani eşime gıcık olmuyorum şuan djdjdj. Bakalım lohusalıkta nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…