Hamileyken kocaya gıcık olmak

Bir gece önce adamı sevmekten uyuyamazken bir gece sonra boğasım geliyor sebepsiz. Nefes alması batıyor bazen. Lohusayken cinayet işlemem inşallah

Ben de balık etliydim hamilelikten önce. o zamanda birilerinin yanında zayıf kadın candır dese valizini sokaktan toplar. bunun hamilelikte çok ilgisi yok ama ben de şuan 5. ayimdayim her şeyi gözüme batıyor. gıcık oluyorum. öpmesi dokunmasını asla istemiyorum. umarım normale döner yoksa böyle gitmez yani

Bizim buralarda bi laf var “Hele bu lelesi bunun bide lolosu var”

Lohusalıkta da böyle sonra geçer diyprlar inşallah atlatırız

Bacım sende herifi öldürmeye yer arıyorsun burada kanıt topluyor ve buraya kanıt bırakıyor gibisin

Bu arada hepsi geçici canım merak etme lohusalikta da bir müddet olur bu durumlar sonra tamamen geçiyor ama 2 sene sürüyormuş benimde 2 yaşına yeni girdi yeni geçti inan duygusal dalgalanmalar

Ben tam tersi oldum. Yapışık ikiz gibi geziyorum
Hormonlar işte herkesi farklı etkiliyor.

Bunun hamilelikle ilgisi yok kocam öyle kadın böyle kadın diye yorum yapsa bu dangozla evlendiğim için kendimi kötü hissederim.

Bu arada hepsi geçici canım merak etme lohusalikta da bir müddet olur bu durumlar sonra tamamen geçiyor ama 2 sene sürüyormuş benimde 2 yaşına yeni girdi yeni geçti inan duygusal dalgalanmalar
Bnm 2.5 yaşına girdi bidaha doğurdum sanırım psikolojim bozulmaktan düzene girmicek gibi

Of bu arada bana regl öncesi oluyor. En son regl öncesi dönemimde kola içmesine takmıştım. İnsan durup dururken kola içer mi yaa diye bağırmıştım o da sen regl mi olacaksın demişti. Sinirlerim iyice tavan yaptığı için küsüp ağlamıştım. Özür dilemeden de barışmamıştım. Şu an regl değilim. O kadar cringe geliyor ki yaptığım. Tabi eşime itiraf etmiyorum bunu

Kızlar yanlış yorumlamışsınız bence yorumları okudum farz edin kadın hamile değil şöyle bi gözlerinizi kapatın bi ortamdasınız kocanız gülerek balık etli kadın candır ya .. dediğini hayal edin bir an .. ne düşünürsünüz ? Bu söylenecek bir laf değil hamile eşi olsun olmasın yani ben hamile değilim bukadar kızdım sizler nasıl bunu gebeliğe yorumladınız.

Herşeyi psikolojiye ve gebeliğe lohusaya bağlamayın, kocalarınız da fırsattan istifade hassas dönemlerinizi kullanıp ağzına geleni saymasın bi zahmet tam ağıza kürekle vurmalık vakalar.

Ben de sasirdim sanki nefes almak gibi normal bir olay olmuşta konu sahibi hamilelikten dolayi kizmis gibi herkes bir anda kendi lohusalik ve hamilelik anilarina giriş yapti kimisi sevimli buldu filan.
Ama bence adam balik et candir dedi diye burdan olumlu oy topladi. Bak konu sahibi "hamilelikten dolayi kilo aldim kocam manken gibi kizlardan bahsetti" deseydi o adami buraya gömerlerdi. %100

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…