Hamileyim Ve Çok Canım Yanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazdıklarımı düzenlemek zorunda kaldım geçmiş olsun

Duyarinizi başka konuda kasabilirsiniz. Ne kadar isteyen varsa o kadar istemeyen de vardır. Umarim bebeğinizi sağlıkla kucaginiza alirsiniz

Ben de hep gek gek konusurum sonra basima gelir:)) Emin olun bunda da bir hayir vardir, dogunca iyi ki olmus diyeceginize inaniyorum ben cunku bebek istiyor ama korkuyor gibisiniz. Allah da oyle korkulmaz boyle korkulur diye ativermis bebegi kollariniza. Telas yok, kac tane arkadasim covid'in en civcivli zamanlarinda dogurdu sorunsuzca.

Sevgili üyeler, konu sahibi bebeğini kaybetti..
Eski konu bu..
konu sahibi en son mesajlarinda gebe oldugunu tekmeledigini ama anne gibi hissetmedigini vs soyluyordu. bebegi kaybettigini nereden biliyorsunuz? kendi mi kapatmis hesabi neden pasif acaba hesap?

hortlattigim icin özür dilerim herkesten. bu uye zaman zaman aklima gelir. hikayesi epey ilgincti. aradim buldum ismini. bebegini kaybetti yazmis bir uye..

Konu fake çıkmıştı diye hatırlıyorum

Salgın kontrol altında mı ölü sayıları düştü mü şaka heralde bu dedikleriniz. Her yer kırılıyor hastanelerde yer kalmadı yaa ne kontrolünden bahsediyosunuz kadına da boşuna ümit veriyosunuz.

Pardon tarihi göremedim şu zamandan bahsediyosunuz sandım şu an durum çok çok vahim de o yüzden biraz böyle tepki verdim

Üzülmeyin lütfen. Benim de 2 bebeğim kendimi hiç hazır hissetmediğim ve asla olmaz dediğim zamanda oldu. Deli gibi ilaç antidepresan kullanıyordum. Öğrendiğim an yıkılmıştım hayır şimdi değil şimdi olmamalı diye ağlıyordum eşime yalvardım aldıralım diye ama izin vermedi eş onayı istenmese belki gidip gizlice bile aldırabilirdim Allah affetsin o kadar istemiyordum yani. Sonra corona çıktı eve kapandım ona bir şe olmasından çok korktum artık alışmıştım sevmeye istemeye başlamıştım. Çok şükür coronaya yakalanmadan doğurdum 3.5 aylık oldu şimdi iyi ki oldu iyi ki geldi minik kuşum onu çok seviyorum ve hamileliğiminbaşında hissetiklerim için çok pişmanım gözlerine baktıkça ben bu güzelliğe kıymayı nasıl düşündüm diyorum. Yanı sakin olun zaten gebeler idari izinli eve kapanın iyi korunun corona olmazsınz gebeliğinizin keyfimi çıkarın şimdiden kitapları alın okuyun klasik müzik dinleyin ( çok rahatlatıyor). Akşamlarınaçık havada yürüyüş yapın hamilelik yogası yapın bınlar çok rahatlatıcı şeyler. Alışacaksınız ve emin olun onu çok seveceksiniz. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Son düzenleme:
Kız yalniz kalpler konu sahibi fake. Kazen ortaya çıkardı. Hatta 'kaynanamgille yaşıyorum, kocam iğneye gittim diye çok kızdı,nasıl açtın elin doktoruna g.tüno dedi kavga ettik' tarzı saçma konular falan da açmış.
Yani boşuna üzülme konu sahibesi için (tekmeldigini hissettim konusunu şeyden gormussundur,kazen birleştirdi bütün isimlerini, başka konuyla açtığı konuyu da görmüş olduk)
Bu vesileyle konu kapanması için Mune diyek hadi^^

Sadece ilk paragrafı okudum. Ona istinaden yazıyorum. Artık olur olmaz carlamaz, fazla aklınız da varsa millete vermek yerine kendiniz kullanırsınız.
Bebeğiniz hayırlı olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar içli yazmış ki. insan hayret ediyor. Nasıl kafasında bu kadar kurup bir de inanıp oynuyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…