hamileyim ve aldatildim

Valla bacım yorum sahibi kadın haklı. Sen şimdi böyle ajitasyon yapar gibi ay şöyle iyiyim böyle iyiyim diyorsun ama gerçekten iyi ve düşünceli olsan önce kendi bebeklerinden başlardın. İstersen doğum izninde gizli hesabınla kocanla bi buluşma falan ayarla. Baktın gerçekten evden gidiyor eve geri geldiğinde seni bulamasın. Haa bunu yapmazsın niye bebeklerin için dimi... affettiysen konu açıp burda milletin asabını bozma bari.

asabinizi bozdugum için kusura bakmayın lütfen. ve her kimin asabini bozmuşsam onlardan da özür dilerim amacım bu değildi.

Telefonunu alıp kurcalayın ve bu konuşmayı görmüş gibi davranın sorun bu konuşmalar vs ne diye bakalım ne diyecek

Elbette değil fakat bunları yaşadım bosanacagim yardım edin demiyor. Seviyorum diyor. Yaptığının onaylanmasını istiyor. Böyle hem okumuş hem güçsüz kadınları görünce çok üzülüyorum. Yeni nesil genç kızlarımız Böyle olmasın umarım

beni yanlış anlamışsınız ben seviyorum dedim ama bosanmayacagim asla demedim elbetteki bu durumun altında kalmayacagim ama şuanda gücüm yok dedim. evimde bir pislik gibi yaşıyorum ne temizliğimi ne yemegimi yapamıyorum. aylardır iğneler serumlar envai çeşit ilaçlar ile vucudum bir ilaç deposuna döndü haftalarca hastanede yattim bütün paramı hastaneye ilaçlara döktüm elimde avucunda bir şey kalmadi evimde sancilarimi çeke çeke yatıyorum her gün bugun de doğurmadım diye binlerce şükürler ediyorum. bebeklerimin alışverişini bile yatağımda yapmaya mahkumum üzüntüden vertigo hastalığına yakalandim. annem başka bir ilde ve çalıştığı için gelemiyor. benim gitme şansım ise hiç olmadi apar topar direk heyet raporu sonucu yatirildim. ben bu halimle rest çekemediğim halde mi güçsüz oluyorum yoksa rest çekecek kadar grurru yapamadan sadece şimdilik yavrularima öncelik verdiğim için mi

Ben olsam fotoğraf istediği anda kendi fotoğrafımı yollardım şak diye. Vala Allah önce bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Sonrasında ne kadar sevseniz de bu evliliğe bu şekilde nasıl devam edeceksiniz. Bugün hamileliği yarın doğumu lohusalığı çocukları bahane edecek. Unutabilir misiniz? Güvenebilir misiniz? Babalık iznini bile o şekilde kullanmayı düşünüyor. Ahh çok zor bir durum. Öncelikle bebeklerinizi dünyaya getirin riske atmayın sonra o adamın icabına bakın. Hiçbirşeyden korkmayın hele aileniz arkanızdayız.

beni yanlış anlamışsınız ben seviyorum dedim ama bosanmayacagim asla demedim elbetteki bu durumun altında kalmayacagim ama şuanda gücüm yok dedim. evimde bir pislik gibi yaşıyorum ne temizliğimi ne yemegimi yapamıyorum. aylardır iğneler serumlar envai çeşit ilaçlar ile vucudum bir ilaç deposuna döndü haftalarca hastanede yattim bütün paramı hastaneye ilaçlara döktüm elimde avucunda bir şey kalmadi evimde sancilarimi çeke çeke yatıyorum her gün bugun de doğurmadım diye binlerce şükürler ediyorum. bebeklerimin alışverişini bile yatağımda yapmaya mahkumum üzüntüden vertigo hastalığına yakalandim. annem başka bir ilde ve çalıştığı için gelemiyor. benim gitme şansım ise hiç olmadi apar topar direk heyet raporu sonucu yatirildim. ben bu halimle rest çekemediğim halde mi güçsüz oluyorum yoksa rest çekecek kadar grurru yapamadan sadece şimdilik yavrularima öncelik verdiğim için mi
Konu nda rest çekmek istediğin yazmıyor. Seviyorum yazıyor. Kendini toparladığın zaman umarım güçlü olursun ve sana yapılanları unutmazsın. Belki de unutmayı tercih edersin kendi seçimin. Her koyun kendi bacağından asılır

Ben sizi cok iyi anliyorum ikiz gebelik gercekten coookk zor ve endiseli bende haftalarca yemek yapamadan dağınik bi vaziyette yattim erken doğum riskim vardi sırf yemek yapamadigim icin bebeklerim saglikli olsun diye tatsiz tussuz iğrenc yemekler yedim ve eşim destek olmasina rağmen yine endise ve kaygi icindeydim kac kere geceleri hastanede sabahladim siz bi son haftalari atlatin lohusaligida gecirin ögretmenmissiniz nasilsa sonra ister simdi ister sonra yüzleşip herseyin farkinda oldugunuzu belirtin zorlu sürecleri atlatip vurun kıçina tekmeyi ondan hayir beklemek hayal...

teşekkür ederim. gerçekten zor duruyorum gücüm yok ama güçlü olmak için şu halimle bile çabalıyorum. bana bebeklerimin benim gibi bir anneyi haketmedigini yalvarıyorum söylemeyin bu hayatta ne zorluk yaşadıysam hep çocukların dünyasında kalabilmek içindi benim için mahsumiyet demek çocuklar demekti onların olmadığı bir dünyada yaşamayı düşünemiyorum bile sırf çocuklar içinde kalmak için babasız bir şekilde annemin kit kanaat gecimiyle yıllarca öğretmen olmak için çabaladım öğrencilerim beni anneleri gibi görür en serserisine kadar hepsi bana büyük saygı sevgi duyarlar çünkü bilirler onları ne kadar büyük sevdiğimi ve onlar bir yerlere gelsin diye nasıl gecemi gündüzüme cevirdigimi ama ben şanslı biri değilim işte ne kadar iyi yürekli fedakar sadık olsamda istediğim gibi bir evliliğim olmadi yaşamım boyunca bu kadar şansız olmam benim kötü bir anne olacagimi yavrularimi dusunmedigimi göstermez ben onlar icin ölürüm ama onlarsiz bir yasami düşünemem lutfen kucuk gormeyin kızmayın onlari istediğim icin beni suçlamayın ben de boyle bir yasami tercih etmezdim ama her zaman biz secemiyoruZ
Ogretmensiniz.mesleginiz varmis...o zmn hic uzulmeyin.sizin maasinizla kac kisilik aileler geciniyor.delilleri sakla..dogumunu yap.onadan da para kopar..al bebeklerinle yeni birhayat kur...ben sizi ev hanimi zannettim.benim meslegim yok.1 tl param yokken aldatildigim icin onu bosuyorum.onlar uckurundaki kdr adamlar.

Sen kendini boşuna bu kadar üzmüşsün hem de erken doğum riskin varken...

Hiçbirşeyi kafana takma sadece bebeklerini düşün şuan onunla tartışmaya girme Allah korusun daha kötü olursun

Sağlıkla doğumunu yaptıktan sonra düşünürsün ne yapacağını bu arada doğum sonrası yanında aileden biri olur herhalde olmayacaksa da sana bir yardımcı bayan ayarlasın biraz kaba tabir olacak ama bugünden itibaren hiç acıma hiç üzülme onun için

ya esiniz olacak adam! sizin yaptiginuzi anlamasin..belki oynuyor oda bilmem emin olamadim..sahte profilden yazmaya devam edin bence ve takip te kalin.delilleri toplayin mahkrmede isinize yarar.hamilelik zordur cok zor.once bebeklerinize kavusun sonra karar verirsiniz ne yapacaginiza.ama o adamdan baba da olmaz koca da!!!

Ayrılamayacaksanız aldatılıyor muyum ispatı için bu kadar kurcalamak saçma geliyor bana. Bana göre doğrusu, aldatılduğını ispatlayınca boşanmak. E boşanmazmışsınız. Neye yaradı yaptığınız?

Şimdi her şeyi görmüş oldunuz, biliyorsunuz. Normalde boşanmanız gerekiyor, bu adamla nasıl aynı yatağa girecek, aynı sofrada oturacak, nasıl sarılacaksınız ki... bu durumu daha fazla kurcalamayın. Doğumdan sonra yüzleşin.

aferin şimdi mis gibi bir boşanma sebebiniz oldu. ya bunu yapmayan doğru erkeği bulmak için yüzlerce kez ilişki yaşayacaksımız ya da bir ömür bekar kalacaksınız.
ben kocamın telefonunu bile karıştırmam çünkü ondan boşansam diğeri de öyle..
çünkü adam yok adam!
bu arada seni sevdiğini de belirtmiş en azından bazen evdekiyle dalga bile geçebiliyor bazı erkek müsveddeleri..
ben olsam ne mi yapardım boşanmazdım ama benden madem sıkılmış ilgisiz davranıp peşimden koştururdum.. gebersin pislik

Merak ediyorum, sormak istiyorum.
Yüzüne vurmadan bu durumu nasıl duruyorsunuz ?
Nasıl bir sabrin ürünüsünüz ?
Yani o her türlü naneyi yerken hakikaten susabilmeyi başarabilmek için ciddi ciddi ne yiyip iciyorsunuz?
Hamileyim bebeklerim var diyeceksiniz belki ama bana bu çok yavan geliyor, ne bileyim.
napsın söyleyip de sinirden bebeğini mi düşürsün

Ben doğum yapalı 1 ay oluyor . 28haftadan sonra erke doğum riski nedeniyle rapor aldım evde hep yattim. 32haftadan itibaren de bebegimde gelişim geriliği çıktı. 34.haftada eşim işten geldi hemen duşa girdi, sonra mesaj sesi geldi telefonun ekranina bi baktim müsait bi zamanda kahve ısmarlayayım sana yazmış bir kız s...m adli hesaptan.. aldim elime konuşmada kiz plaka yazmış beni rahatsiz ediyor demis bizimki de sorgulatmis falan. başka bir kiza selam yazmış. bir kızla da uzunca sohbet etmiş. cinsel içerik yoktu.
Bu arada izin günlerinde hep evdedir eşim hatta o da bana sürekli sarılıp öperdi, birinde b yanlış yaptın da vicdanini mi rahatlatıyorsun demiştim, tövbe demişti.
ben kendimi tutamadım duştan çıktığı an demediklaf bırakmadım. Bu ne dedim? Tabi o kıvırmaya çalıştı ben yemem ama. o gün çok ağladım beni sakinleştirmeye çalıştı ama ben çok kastım kendimi yavrum da içimde tekmeler atıyordu hafiften. bebeğe bir şey olacaka korkutma beni dedi, dokunma bana dedim. niy evlendin dedim ben evlenelim falan dememiştim sevgiliyken. bunları yaşatmak için mi getirdin bu şehre dedim. 2 gün konuşmadık . aldatmadım seni dedi . cinsel konuşma yok dedi, olmayacağının garantisi mi vardı dedim.
velhasıl insan sevdiğine üzülüyor.
karnımda çocuk.. bunu yapmasaydık bari dedim..
dediğimiz ile kaliyoruz. Bir daha olsa devam eder miyim bilmiyorum. insan hamileyken böyle şeyler hayal' etmiyor. Hele ki evladı için en iyisini isterken bunu yaşamak çok yıpratıyor maalesef.
Rabbim inşallah seni evlatlarına kavuştursun sağlıkla ..

Öncelikle bebeğiniz için stresten uzak durun. Yüzüne vurmayacaksanız, boşanmayacaksanız keşke kurcalamasaydınız buradaki bir çok arkadaşın söylediği gibi.

Ben olsaydım asla susmazdım. Onu canından bezdirir rezil eder kapıya koyardım. Aslında eşim de böyle bişeye bu tepkiyi vereceğimi bilir.

Hakkınızda hayırlısı olsun..

Mesajlari falan sakin silme dursun kenarda hatta ekran goruntusu al ve sifreli dosyaya koy bebeklerin olacak ama canim sadece konusmamiski bide gun ayarlamis yazik bu kadinlarin haline herseyleriyle ilgilen sadik kal,karsiligini hakketmedigin seylerle ode...direk ayril diyemem ama arkanda biri varsa ailen destek olursa dogumdan sonra foyasini ortaya cikar hatta gerekirse bulusmaya git kanit olsun elinde

Benım ılk cocugum tup bebektı , bende hamıleyken adını koyamadığım bıseyler hıssedıyordum esımden oturu. Ve hıc kurcalamadım , başıma bişey gelir kaldıramam gorduklerımı diyerek hıc karıştırmadım
Bebegım 2.5 aylık olduğunda aldatıldığımı ogrenıp, ayrıldım

X