hamileyim ve aldatildim

işte ben de onu diyorum... yatağa bağlısın borcun var ikiz gebelik.. boşanmış 2 çocuklu bir kadın olarak yazıyorum bacım sen iyi misin?

ne diye eşşeğin aklına karpuz kabuğunu sokuyorsun?

ne diyecek sana sen olduğunu anladım o yüzden konuştum diyecek
napim ihtiyaçlarım var sen gebesin diyecek
beni böyle nasıl denersin diyecek....

2-3 yıl herşeyi bile bile bu adamla aynı evde karı koca hayatı mı yaşayacaksın mesela... başına kakmadan .. unutabilecek misin?

insan önce bi kendine soracak ben buna bu oyunu oynamaya hazır mıyım değil miyim..

hazırsa ortalığı ayağa kaldırır adama da oyununu oynar

hazır değilse üç maymunu oynar bunlar kendi kuruntumdur der.. adama vicdan yaptırır.. özel hayatına biraz özen gösterir ya da aba altından sopa gösterir adamın gözünü korkutur yoluna devam ederdin..

noldu şimdi başın göğe mi erdi? ki ikiz büyütmek kolay mı? alacağın üç kuruş nafakayla olacak iş değil..

güvendiğim ortak bir arkadaşımız var ona sordum eşin çocuk ruhlu her şeyi yapar ama aldatma işini asla yapamaz dedi. ben de eskiden böyle zannettigimi ama son olayla öyle olmadığımi bu mesajlaşma olayı olurken onu surekli gozlemledigimi 360 derece degistigini ve ondaki degismeleri soyledim arkadaşı bu konuda bir şey diyemedi artık çünkü gozlemlerimin gerçeklik payı tasidigini fark etti ve sadece evet olayın en başında esinin biri ile konuştuğundan haberimiz vardı ama biz süreci bilmiyoruz biz konuştuğu kişi erkektir zannedip şaka yapmıştık hatta dedi.
Ne diyeyim allah yardımcın olsun çok zor bi durum bende ikiz annesiyim bebeklerin doğduktan sonra insanın kocasına daha çok ihtiyacı oluyor yardım amaclı ama bilemiyorum nasıl yapacaksın allah sana hayır kapısı açsın inş kocanda allahtan bulsun seni bu halinle üzdü

Diyecek birsey bulamiyorum esiniz Allahindan bulsun insallah vicdansiz adam bu erkekler ne adar vefasiz nankör Allah yardimciniz olsun :KK43:

Bir ikiz annesi olarak yaşadıklarına çok üzüldüm.Bence şuan bebeklerine odaklan ve doğumdan sonra eşinle güzelce konuş ,boşlukta mı bulundu neden konuştu ,ikiz büyütmek çok meşakkatli bir ebeveynlik gerektiriyor.Bence konuşarak bunu aşabilirsiniz.Ayağını denk almasını söyleyebilirsin .Offf bu erkekler ne açgözlü oldular yaa.Valla sana tek diyeceğim çocuklarının sağlıkla dünyaya gelmesi.GErisini sonra halledersin düzelmez ise konuştuktan sonra ne yapacağını bilirsin.Hemen ayrıl diyenlere de şuan kulak verme sadece tedbiri elden bırakma ve açık açık konuş .Ben boşlukta olduğundan böyle şeyler yaptığını düşünüyorum.sahte bir hesap açıp da hamile halimle ben eşime böyle mesajlar atamazdım demek ki güven sorunu var aranızda.Bunu çözmeye çalışın ,ilerde aile terapistine gidebilirsin .Yuvasını kurtarırsa ne ala yok devam ederse ayrılırsın bence.Hemen ayrılmak zor ikiz çocukla

Bakın sizi üzmek istemiyorum bencede boşanmayın tmm hadi zor durumdasiniz ama haddini bildirin eşinize ciddi anlamda neden çünkü eğer bildirmezseniz eşiniz tarafından aldatilsada kabul eden kadın olarak gozukceksiniz ve artık iyice arsizlasacak esiniz .allah kolaylik versin size tmm bosanmayin kesinlikle ama böyle pasifte durmayın .önceki konularinizada baktım siz bu adamdan çok kahır çekerseniz daha dik durun sizden cekinsin birazcık olmaz bu şekilde .yarın çocuklarınız olunca sizi iyice üzer yalnız bırakır o yüzden kendini düzeltsin esiniz bastırın biraz .yuvanız böyle kurtulup daha güçlü bir şekil alır bence

Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan belliymiş.
Daha yeni evliyken ve bu kadar ciddi sorunlar varken bebek için acele etmek neden?

Tek söyleyeceğim bu evlilikte 3 maymunu oynayacaksınız, ayrılmayacaksanız.

Eski konularından sanırım bunlar...

Ya bazen o kadar sinirleniyorum ki hemcinslerime...Sonra da sağlık sıkıntım var, nolur üzücü yazmayın kırıcı yazmayın.

Bile bile lades değil mi bu? Bir de bahane olarak eşimi çok seviyorum...Niye bu ısrar , niye kendimizi küçük düşürme:KK43:

Her konuda aynı şeyler, kişiler farklı, karakterler aynı...

bir de oynuyor yüzsüze bak. çocuklarından utansın diycem ama olsa zaten dısarda olmaz gözü. siz su an sağlığınızı ve bebeklerinizi düşünün. dünyaya geldikten sonra en ufak hatasında gözünün yaşına bakmayın derim. o masum çocuklar o babayı haketmez çünkü

Eski konularından sanırım bunlar...

Ya bazen o kadar sinirleniyorum ki hemcinslerime...Sonra da sağlık sıkıntım var, nolur üzücü yazmayın kırıcı yazmayın.

Bile bile lades değil mi bu? Bir de bahane olarak eşimi çok seviyorum...Niye bu ısrar , niye kendimizi küçük düşürme:KK43:

Her konuda aynı şeyler, kişiler farklı, karakterler aynı...
Maalesef.
Klasik kadın bakışı.
Eşinin gözü başka kadınlarda ama hemen çocuk yapar bağlansın diye.
Noldu?

Yaa Allah aşkına yangına niye körükle gidersiniz anlamıyorum gerçekten. Evet yapılan yanlışda vay nasıl devam etcen deyip ikizlere hamile bir kadını böyle bir çıkmaza sokmaya ne gerek var. Al karşına açık açık konuş. Boşluğa düşüp hata yapmış. Zamana bırak önce doğumunu yap su akar yolunu bulur.
Kadın aldatsaydı yine boşluğa düşmüş dermiydiniz. Ya da kocası olacak o müsvette aman karıcım olmuş bi hata boşluktandır o zaten ikizlerimiz olacak der miydi.

Ben de benzer durumu yaşadım ama.mesajlari bana değil iş yerinden kiza atiyormus ve onlari gordukten sonra midem bulandı iki cihan bir araya gelse affetmem ölmesi için her gün dua ediyorum

Kadın aldatsaydı yine boşluğa düşmüş dermiydiniz. Ya da kocası olacak o müsvette aman karıcım olmuş bi hata boşluktandır o zaten ikizlerimiz olacak der miydi.
Benim ne düşündüğüm belli. Farkındaysanız ikizlere hamile bir kadın var ortada. Boşa diyerek kadını büyük bir çıkmaza sürüklemek dahamı doğru. Şuan aldatma haklı haksız meselesi değil konu. Herkes yapılanın yanlış olduğunu biliyor ama doğuma ramak kalmışken boşan gitsin demek ne kolay dimi. Önce bir bebekler doğsun sonra ne yapacaksa yapar. Şimdi herkesin hamile kadını gazlaması ne kadar doğru?

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Kurban olsun sana ve karnındakilere

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Dogum kadin icin ne kadar buyuk travmaysa erkek icin de oyledir. Bu yeni halinize alismasi icin zaman gerekir. Bu arada bocalar. Heyecanlar arar. Sizi sevdiginizi söylemesi onemli. Sakin esinizden vazgecmeyin. Bocaladigi belli. O bu sekilde hayallerini tatmin ediyor. Bunda bir zarar goremedim. Hepsi oyun sadece, sanal. Anlami yok.

Okurken kendim yaşamış gibi oldum Allah yardımcın olsun
Bence Doğumdan sonra kendini biraz toparla ve bu durumu eşinle konuş eğer konuşmazsan ömür boyu bununla yaşamak zorunda kalacaksın
Sana yazan bendim demek yerine konuşmalarını yakaladım böyle böyle yaptın neden diye hesap sormalısın arkadaşım

Dogum kadin icin ne kadar buyuk travmaysa erkek icin de oyledir. Bu yeni halinize alismasi icin zaman gerekir. Bu arada bocalar. Heyecanlar arar. Sizi sevdiginizi söylemesi onemli. Sakin esinizden vazgecmeyin. Bocaladigi belli. O bu sekilde hayallerini tatmin ediyor. Bunda bir zarar goremedim. Hepsi oyun sadece, sanal. Anlami yok.
konu sahibinin kocası, sen misin?

Ne güzel travma o öyle ya. Karım yataklardan kalkamasın, beni evlat sahibi yapmak için bi yerleri kesilsin yırtılsın. Eve hapsolsun, köle gibi çocuk baksın. Ben de başka kadınlarla sevişme travmaları yaşayayım. Kıyamam ya bak şimdi sen yazınca ben çok üzüldüm bu adama. Allah kolaylık versin ya aldatmak çok zor çok. (!)

inşallah siteye kadın nickiyle giriş yapmış konu sahibinin kocası değilsinizdir.zarar göremedim,oyundur kedidir anlamı yoktur falan..yersen.

X