hamileyim ve aldatildim

canım sürekli telefonunu gizliyordu sifrelerini sürekli degistiriyordu bir ara sifresini tesadüfen görüp baktim bir kaç kızla konuşuyordu önceki mesajları silmişti ne konustuklarini bilmiyorum ama o an yabancılarla konuştuğunu görmek bile canımı çok acıttı. ondan sonra başka bir isimle sadakatini test etme fikri aklıma geldi. ben eşimin bana sadık oldugunu dusunuyordum hep ama gerçekle boylece yüzleşmiş oldum

Canım benim telefonda sürekli başka kadınlarla yazışıyordu yazmışsın, zaten bu bile yeterli hesap sormak için. Çok ahlak dışı bir şey eşinizin yaptığı. Eşi hamile ve bunu kullanıyor. Allah kimseye yaşatmasın yaşadıklarınız çok ağır, baba evinde de destek olurlar böyle bir adama rest çekin bence.yazık günah size, her ne kadar yüzleşemem şuan diyorsanız da bilinçaltınızda acı çekiyorsunuz zaten hem size hem bebelerinize günah...

Dogum kadin icin ne kadar buyuk travmaysa erkek icin de oyledir. Bu yeni halinize alismasi icin zaman gerekir. Bu arada bocalar. Heyecanlar arar. Sizi sevdiginizi söylemesi onemli. Sakin esinizden vazgecmeyin. Bocaladigi belli. O bu sekilde hayallerini tatmin ediyor. Bunda bir zarar goremedim. Hepsi oyun sadece, sanal. Anlami yok.
Amacım konu sahibini gaza getirmek değil, ama kardeşim şaka mısın sen? Mesajları iyice oku istersen... Boşluk dediğin şey, başkalarıyla sürekli konuşması ve bi kadınla buluşmak istemesi.
Buluşunca ben boşluktayım hadi arkadaşça dertleşelim demeyecek herhalde.
Konu sahibi üzme kendini ve bebeklerine odaklan. Gerisine doğumdan sonra bakarsın zaten.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah.

Dogum kadin icin ne kadar buyuk travmaysa erkek icin de oyledir. Bu yeni halinize alismasi icin zaman gerekir. Bu arada bocalar. Heyecanlar arar. Sizi sevdiginizi söylemesi onemli. Sakin esinizden vazgecmeyin. Bocaladigi belli. O bu sekilde hayallerini tatmin ediyor. Bunda bir zarar goremedim. Hepsi oyun sadece, sanal. Anlami yok.

Ne acayipsiniz ya, eski cahil insanlar olur ya erkektir o yapar diye. O kafada bir yorum. Sanal alemde konuşmak aldatmak olmuyor mu? Bi de buluşmak istemiş. Kadın aynısını yapsa taşlayın dersiniz, erkek olunca heyecan arıyor... karısında arasın heyecanı! Sizin kocanız da heyecan arıyor hatta yaşıyor olabilir o heyecanları siz bu kadar rahat biriyseniz.

Sizi aldatmış değil. Adamın sizle konuşması gayet doğal. Sonuçta sizde onun sevdiği kimya, konuşma, his var. Başkasıyla konuştuğunu biliyor musunuz? Böyle şeyler varsa da kendisiyle oturup konuşun. Hiçbir şey olmamış gibi davranmayın. İçinizde büyür. Cinsel birliktelik yoksa ki umarım yoktur yolunuza devam edin.

31 haftalik ikizlerime hamileyim erken doğum riski nedeniyle 2 aydır yatağa mahkumum. eşimin beni anlattığından şüphelendiğim için onu denemek istedim sahte bir profilden ona mesaj attım ve gerçekten bana sadık olmadigini gözlerimle görmüş oldum eşim karşıdaki kadından fotograflarini istedi cinsel içerikli konuştu buluşma ayarlandı eşim doğum yapınca babalik izni alıp yanına geleceğim diye anlaştı ve memnun kalırsa bu birlikteliğin cok uzun sureler devam edecegini eşini sevdigini ama hayatinda farklılık aradığını söyledi hatta karşıdaki kadına kadinim diye bile hitap etti. ben iki defa hastanelik olup daha fazla bu konuşmalara dayanamadigim için ona baskasi gibi yazmayi bıraktım. bu konuşmalar olurken onun bana karşı daha ilgili daha sevgi dolu davrandigini fark ettim yani bir yandan telefondan başkası sandığı kişiyle konuşuyor diğer yandan bana karşı sevgi doluymuş gibi davraniyordu. ben gerçekten travma yaşadım bu olayla ayrılmayı düşündüm ama ikizim olacak ve ben eşimi her zaman sevdim. ne yapacagimi bilmiyorum şimdi
Hic dusunme bacim biiliyorum zor ama vazgecmek zorundasin cocuklarim olacak diye ona mecbur degilsin elbetteki unutursun hergun aci cekmektense bikere cek kurtul.ailen sahio cikiyorsa sana hic dusunme derim zaten pisman olup kopek gibi dusecek pesine ama pasif kalirsan akillanmayacak ve buni yapmaya devam edecek.Allah yardimcin olsun anliyorum cok zor hem hamilelik psikolojisi hemde bu cok agir.saglikli bi anne olabilecegini sanmiyorum kurtul ve atlatmaya bak.

Ne acayipsiniz ya, eski cahil insanlar olur ya erkektir o yapar diye. O kafada bir yorum. Sanal alemde konuşmak aldatmak olmuyor mu? Bi de buluşmak istemiş. Kadın aynısını yapsa taşlayın dersiniz, erkek olunca heyecan arıyor... karısında arasın heyecanı! Sizin kocanız da heyecan arıyor hatta yaşıyor olabilir o heyecanları siz bu kadar rahat biriyseniz.
Hayir kadin da yapsa ayni yorumu yapardim. Evet sanal alemi aldatma kabul etmiyorum.

Amacım konu sahibini gaza getirmek değil, ama kardeşim şaka mısın sen? Mesajları iyice oku istersen... Boşluk dediğin şey, başkalarıyla sürekli konuşması ve bi kadınla buluşmak istemesi.
Buluşunca ben boşluktayım hadi arkadaşça dertleşelim demeyecek herhalde.
Konu sahibi üzme kendini ve bebeklerine odaklan. Gerisine doğumdan sonra bakarsın zaten.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşAllah.
Ben hala ayni fikirdeyim. Insanlarin duygusal bocalamalari onlari yanlisa surukler. Bosanmayin, evlilik terapisyine gidin.

inşallah siteye kadın nickiyle giriş yapmış konu sahibinin kocası değilsinizdir.zarar göremedim,oyundur kedidir anlamı yoktur falan..yersen.
Beni guldurdunuz, siz de gulun insallah. Herkes gibi dusunmek zorunda olmadigimi saniyorum. Bakis acim cozume odakli. Yargilayici, aman bunu nasil yapar tarzinda degil. Adam niye yapmis ve bu evliligi yikmayi gerektirecek bir konu mu? Bana gore degil. Cinsellik yasanmamis. Bana gore cinselligin sanalı olmaz. Benim.aldatma tanimim cinsellik varsa uzerine.

ben anlamıştım diye pişkin pişkin güldü safsın oyuna geliyorsun diye dalga geçti bütün arkadaslarim o mrsajlari gördü ben arkadaşımı gönderecek tim buluşmaya dedi. adi oysaki ben her şeyin gerçek olduğuna adim gibi eminim

Madem siz olduğunuzu anlayıp size oyun oynamış, arkadaşını hangi buluşmaya gönderecekmiş o zaman?
Hayır yani yalan söyleyecek kapasiten yoksa, başı sonu birbirini tutmayacaksa söyleme.

Devamını okumadım, ne karar verdiniz bilmiyorum ama umarım mesajları silmemişsinizdir. Gerçi sizin yazdığınızı öğrenmiş artık. Ne işe yarar bilmiyorum.

Size yaşattıkları çok ağır. Aldatmak yeterince kötüyken, içinde bulunduğunuz durumu 1 saniye bile düşünmemesi ne kadar kötü kalpli biri olduğunu gösteriyor.
Çocuklarınızı böyle biriyle büyütmek istiyor musunuz iyi düşünün.

Beni guldurdunuz, siz de gulun insallah. Herkes gibi dusunmek zorunda olmadigimi saniyorum. Bakis acim cozume odakli. Yargilayici, aman bunu nasil yapar tarzinda degil. Adam niye yapmis ve bu evliligi yikmayi gerektirecek bir konu mu? Bana gore degil. Cinsellik yasanmamis. Bana gore cinselligin sanalı olmaz. Benim.aldatma tanimim cinsellik varsa uzerine.
Et ete degmiyorsa sayılmaz yani himmm.

Bana gore oyle...Size gore degil.
Tamam esiniz kamera karşısında sanal ama görsel olarak kendisini ona takdim eden eden bir dilberin meme aralarına methiye dizip, göbek çukurunda bogulursa bu yazdığınız şeyle kendinizi avutursunuz.
Olaki buraya konu açma gafletinde de bulunursanız tesellisi hazir.

Son düzenleme:
X