hamileyim ve aldatildim

Dogum kadin icin ne kadar buyuk travmaysa erkek icin de oyledir. Bu yeni halinize alismasi icin zaman gerekir. Bu arada bocalar. Heyecanlar arar. Sizi sevdiginizi söylemesi onemli. Sakin esinizden vazgecmeyin. Bocaladigi belli. O bu sekilde hayallerini tatmin ediyor. Bunda bir zarar goremedim. Hepsi oyun sadece, sanal. Anlami yok.

:oha:
yazacak çok şey var da aslında, kendimi yormaya değmez:işsiz::işsiz:

yalnız bu konu birazdan coşar...En Büyük KK:KK31:

Dogum kadin icin ne kadar buyuk travmaysa erkek icin de oyledir. Bu yeni halinize alismasi icin zaman gerekir. Bu arada bocalar. Heyecanlar arar. Sizi sevdiginizi söylemesi onemli. Sakin esinizden vazgecmeyin. Bocaladigi belli. O bu sekilde hayallerini tatmin ediyor. Bunda bir zarar goremedim. Hepsi oyun sadece, sanal. Anlami yok.
Akil akil gel ki.... ma takil.

Keske hic denemeseydiniz.dusuk riski hamilelik derken zor zamanlar yasiyorsunuz.bir de bunu dusunmek zorunda kalmasaniz iyiydi.aslinda bir kadin bunu denemeye karar verdiginde kendine su soruyu soracak.''olumsuz birseyle karsilasirsam ne yaparim?,,eger cevap kesin ayrilirimsa denemeli.cevap supheliyse bile hic kalkismamak lazim.yoksa durum cok zor oluyor

Ya madem kaldıramayacak durumdasın üstelik boşanmayı düşünmüyorsun ne diye adamı deneyip kendini üzüyorsun
Gerçekten eğer böyle bir şey yaparsa boşanırım bilmem lazım dersin neyse öyle bir şeyde yok
Öğrendin ne oldu oturmuşsun aşağı

konu sahibi simurg211603 simurg211603 son durum nedir?

o günden sonra ortak bir arkadaşımız vardı eşim bana onların her şeyden haberileri oldugunu soylemisti bende onunla konuştum durumu anlattım başta asla inanamadi eşin saf ve çocuk ruhludur sana asla ihanet edemez. bir araya geldiğimizde biz şakalaşsak bile o evli bir adama yakışır şekilde tepki verir konuştuğu kişiyi de hepimiz biliyorduk gırgır amaçlı ele alayiyorduk dedi. ben de bu durumun şakaya alınacak bir şey olmadığını onun evli bir adam olarak benden ve cocuklarindan utanarak böyle bir şeyi aklindan dahi geçirmemesi gerektigini söyledim bana hak verdi. bense o günden sonra yataklarimizi ayirdim artık kendisini eşim olarak gormesigimi ona olan bagliligimin bu ihanet sonrasi sona erdigini kendisinin artık özgür oldugunu istediği herkimse ona gidebilecegini sadece bebeklerim toparlanip tayinimi isteyebilir duruma geldiğimde memleketime dönüp orda avukat bir arkadşım aracılığıyla davayı açacağımı söyledim. kendisi de son zamanlarda çok mutsuz yanıma gelmeye yüzü yok sadece önemli ihtiyaclarimi karşılayıp yan odadan özlem ve acı içerikli şarkılar söyleyip çalıyor. ben de üzüldükçe sancilarim arttığı için elimden geldiğince aklıma getirmiyorum hiç bir şeyi akşama kadar yeni doğan bebek bakımı, olası bebek rahatsızlıkları, lohisallikta yapılması gerekenler, bebek alışverişi vs vs bir çok konuda okuyup araştırmalar yapiyorum ayrıca aldatılan bir kadinin hikayesini anlatan bir dizi buldum onu izledikce kendi acimi unutuyorum. kadınin yaşadıklarından güç buluyorum. ve kendi yaşantılarımı elimden geldikçe kurcalayip aklıma getirmemeye çalışıyorum.

Böle bi adamın yanında yatmaya onunla aynı sofraya oturmaya devam edebilirseniz edin ama ben sizin yerinizde olsam bi dk durmazdım bugün yapan yarın yapar aynısını yine çocuklarınızın Doğumunu bekleyin sonra ailenizin yanına gidin bu çok cirkin bisey

7.5 aylıkken gerçekten aldatılmıştım sonra 2 kez kadınlara mesajlar. Ayrılırım deyince hırlama, zırlama, intihar ederim demeler . Üstüne alkolü, kumarı... Ve ayrıyız şimdi. Boşanacağım. İhanete uğrayıp affeden arkadaşlarım vardı(sözde - görünürde ) . Ben yaşadığım herşeyi bir kenara bıraktım. Çok ağır şeyler yaşadım eşim sayesinde ama ihaneti asla affetmedim ve unutmadım. Aldatıldığımı öğrendiğimde kuzum karnımda stresten öyle hareketliydi ki... Ne olursun şimdi bebeklerini düşün. Onlara yazık. Gerisini sonra düşünürsün...

Ya ben de büyük travmalardayım hemen elin adamlarıyla sanal ortamda sevişeyim bari. Eşim de anlayışla karşılasın sanal sonuçta.

X