hamileyim eşim kumarda battı şuan evden dışarı attım kendimi acil yorum yapabilir misiniz

ben kimliğimi değiştirmedim malesef evlendikten sonra araba almaya gittiğimizde sistemde ki soyadımla kimlikte ki farklı diye kabul etmedi. ve mecbur eşimin üstüne aldık. arabayı sattırmadım ama içinde olduğumuz borcun haddi hesabı yok. yemeden içmeden çalışıp borç ödesek 1 sene sonra anca öyle kapanır o kadar diyim size..

ha kardeşimi de mahfedeyim diyorsunuz yani
ne alakası var allah aşkına ne kadar acımasız düşüncesizce yazıyosunuz bazılarınız gerçekten. teklifi yapan karşı taraf mahcup olan biz mahcup olmamız için teselli eden yine karşı taraf. sizce ben kardeşimi mahveder miyim ? ola ki ihtiyaçları oldu o zaman o arabayı satar paralarını eksiksiz veririm

E peki bizden ne istiyorsun ?saçma evliliğine devam et affedilmeyecek adamı siviyiorum emaaaa diye affet aynı şeyi.yasayinca burada aglama.
Kusura bakmayın hanımlar acımasızim ben biraz bu tarz kadınlara üzülemiyorum kendi elleriyle kendi hayatını mahveden,sürüngen adamlara dik duruş sergilemeyen kadınlar ben ayni şeyi yapsam kendimde omurgasizim derim kusura bakmayın gerçek bu.

Ay hala seviyorum.diyor çenenizi yormayın hanımlar. Bazi kadınlar celladına aşıktır (!)yapacak birsey yok.surunmeye devam et.kardesim.
İnsanın kendine ettiğini 40 mahalle bir araya gelse edemezmis
kardeşim aşağıda da söyledim bazılarınız gerçekten kendi başınıza hiç gelmicekmiş gibi acımasızca düşüncesizce yorum yapabiliyosunuz. eyvallah haklısınız ben olsam bende başkasının hikayesini okuduğumda aynı böyle düşünür böyle söylerdim. ama tek bir olayda aşk sevgi silinmiyo lanet olsun ki. belki hamilelik belki duygular komple rest çekip gitmemi engelliyo bir yanım inanmak isterken bir yanım gitmek istiyo. bu değil ki her hatasını affederim her yaptığına seviyorum diye susup otururum. ama evliliğimizin başından beri hiçbir kusuru olmayan adamdan bir anda böyle bir darbe alınca tek seferde rest çekip bu araftan çıkamıyorum malesef

Gec geç o palavraları.parayi bir ay ödeme bak kardeşin nasıl carlar sana.
Kardeslerinn arasını böyle para mal mülk miras davaları mahvediyor zaten.
Bencede kardeşini de mahvetme üzeresin ah çok saçma Hal ve hareketlerdesin ne desek ayyy seviyorum yaaa diyeceksin yine o kalibrede birisin nokta diyeceğim.bitti

Yeni evli çiftin araba alacağı takı parasını eşin kumar borcuna yatıracak , üstelik sizin eviniz ve arabanız varken. Size mantıklı geliyor mu hiç ?

Olması gereken sizin arabanızı satıp borçlarınızı kapatmak değil mi?
Üstelik altın her gün daha da artıyor farkında mısınız ?

Kim kime ben sana düğün takılarımı vereyim de borcunu kapat der Allah aşkına ?
Hadi onlar aptallık edip böyle bir teklifle geldiyse sizin asla kabul etmemeniz gerekir .

Bu bir hastalık. Tedavi olmadan düzelmez. Hamileyken çocuğa stres yasatmayin. Ailenizin yanına gidin. Adam da tedavi olmak ister, borçları kapatırsa geri dönersiniz. Ama kendi duzelmeden affetmeyin. Tedavisiz inanmayin

ya ne kadar büyük konuşuyosunuz bu hayatta rest çektiğim konuları görseniz “seviyorum yeaaa” tarzı bir insan olmadığımı inadımdan da olsa kafama koyduğumu yaptığımı bilirsiniz. ben sizden beni aşağılayın acımasızca küçümseyin mi diyorum yoksa dertleşelim mi? ikisi arasında ki farkı ayırt edin lütfen. he bu arada umarım sevdiğiniz birinden evlendiğinizden beri herşeyiyle kusursuz olmasına karşılık ilk defa böyle bir darbe yediğinizde her şeyi silip yok etme cesareti gösterebilirsiniz umarım. şahsen ben de sizin gibi düşünüp dik duruşunu her zaman koruyan biriydim.

kafaya bak
kendileri borç içinde araba kullanacak millet arabasiz üstelik araba alabilecekken parasını bunlara vermiş olacak
iş mi

anlamadığın şey bu darbe yenir yutulur değil
sen çocuğun kardeşin ailen
hepiniz mahfolacaksınız
okumadın galiba karısını ,kızını masaya koyanları
ha sizinki koymaz belki ama evi barkı satar
sonra yüz göz olursunuz,suçlu çıkarsınız bir de yapmasaydın diye
cezasız iyilik görülmemiştir

Sizin altınlar gitti başkasının altınlar da gitsin ama o koca gitmesin. Size kaç kişi yazmış asla bitmez asla bırakmaz diye. Bütün hesaplar bendeydi ama yine de oynadı diyen üyeler de var. Bunlar elden nakit borç alıp yine oynuyor haberinşz olsun. Kocası batsın, belli ki adam gram saygı sevgi duymuyor çekinmiyor. Ben sırf aileme attığı kazık yüzünden boşardım. Çocuk olunca torun ayağına acındırırım yine kopartırım üç beş diyordur içinden. Doğsun, çocuğun altınlarını da satar sizden gizli. Aman bırakmayın kumarbaz kocanızı, anne babanızdan tırtıklayamazsa halanız dayınız teyzeniz vs kimi gözüne kestirirse ondan bulur. Kimseye söylemedik çocuk hasta acil lazım vs bir sürü yalan söyler.

Arkasında kendine maddi manevi destek ailesi olan, buna rağmen kumar oynayan aldatan şiddet uygulayan kocalarını boşamayan kadınlara hiç acımıyorum. Neyse bir iki aya yine gelir konu açarsınız, o kadar para verdiler kardeşi altınlarını verdi yine gitmiş onlarla kumar oynamış diye.

Aylık 80-90 bin borç öderken çocuğu nasıl besleyeceksiniz? Bezini doktor muayenesini ek gıdasını falan neyle ödeyeceksiniz? Neyse ki kocanız var yanınızda, sevin onu yeter.

Şaka gibi dimi ? :))
nesine inandıramıyorum anlamadım? bazı insanların gösterdiği iyilik bu kadar anlamsız olmamalı sizin için. bebekle karda kışta arabasız kalmamı istememiş veya boşancağımı duydukları için yapmış olamazlar mı ? hani burda eşimi savuncak değilim de verilen borç için de niye sallayayım kızlar

Kaybede kaybede daha beter hırs yapıyorlar. Online kumar olduğu için sistem arada kazandırıyor tabi bir parmak bal hesabı.
Bu online kumar daha fena çünkü daha kolay. Benim babamın da kumar oynadığı bir dönem vardı. Ama mahalle kahvehanesinde. Kadınlar gerektiğinde kahve basıyordu o dönem. Babam da bir kaç yıl bizi sersefil etti sonra tövbe etti. Hiç oynamadi. Ama online öyle degil. Çevremizden intihar eden insanlar oldu son yıllarda.

Yeni evli bir çiftin de evliliğine baştan dinamit koyuyorsunuz. Eviniz var arabanız var..borç sizin borcunuz. Arabayı satıp düşük model bir araç alırsınız. İki işte çalışıp o aracı öder. Adamın kardeşine bulaşmayın bence. Geri ödemeyecek cunku.

Ne iyiliği Allah aşkına ?
Siz hamilesiniz bu yüzden de fazla duygusalsınız. Biraz da hayatın gerçekleriyle yüzleşin.
Hadi kardeşiniz ve eşi bir akılsızlık edip verelim demiş sizin kabul etmemeniz lazım.
Kardeşinizin evliliğine dinamit yerleştiriyorsunuz farkında mısınız ?

kız koca gidiyodu zaten altınları isteyen de alanda ben değilim veren onlar sırf bozulmasın hamile hamile bu evlilik diye. he yeterince mahcubum zaten orası ayrı. ama diyorum ya burdaki bütün kadınlar hayatlarında ki insanları tek hatalarında tek kusurunda boşuyomuş siliyomuş gibi konuşuyor ya bu da bana çok garip geliyor. ben arabayı kardeşimin üstüne yapar yinede onları zor durumda bırakmam. he kaybedecek bişeyimde yok zaten eğer bir şekilde oynamayı tercih ederse sadece çocuk doğmuş olur o kadar

aşkım adamın kardeşinin karısıda benim kardeşim valla billa ben istemedim veya biz istemedik istemediğimizide söyledik ben kendi kız kardeşimin hayatını evliliğini bu iyiliklerine karşılık dinamit döşer miyim. benim kaybedicek bişeyim yok maddi olarak artık. bir araba kaldı onuda üstlerine yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…